Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što je s Mini Teatrom?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
The Kid je napisao/la (Pogledaj post): › To udruga funkcionira ko monarhija?


jako jadan komentar. kresimir kalafatic stariji je osnovao i bio predsjednik, a sin je radio isto koliko on, i klub je u planu bio i namijenjen sinu, te se podrazumjeva da je on preuzeo klub.

da je bilo rijec o nekom povlacenju mozda bi ti komentar drzao vodu, ali buduci da je ovdje rijec o obiteljskoj tragediji, komentar ti je apsolutno gnjusan...


Klub je valjda bio namjenjen građanima. Teško da će klub raditi ako ga vode ljudi skloni uvredama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 2:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de, zli pudinže, što si napao čoeka?! vidiš da se raspituje.. Smile

moja iskustva govore kako su u teatru uvijek bili otvoreni za svaki vid suradnje i da tko kod je imao volje, želje te inicijative za rad nije bio odbijen. nadam se kako će se ta pozitivna praksa i nastaviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 2:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma niti sam ga napao niti se netko uvrijedio, ja nisam. ali nije mi niti njegov komentar zvucao kao netko tko se zanima za suradnju nego cisto kao provokacija...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zli puding koja je tvoja uloga u tom novom klubu koji je namijenjen od Grada Osijeka tom Krešimiru junioru?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 3:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moglo bi se jednostavno reci kao jedan od cca 3000clanova udruge Mini Teatar Wink

A prostor je dan na koristenju toj udruzi ( a ne pojedincu ) cisto iz tog razloga sto je rijec o tome da je grad htio ostaviti na izboru kulturnih sadrzaja za mlade i jedan takav, a onda su odlucili dati prostor nekome tko je vec 2 godine bio u tome i tko je napravio brdo koncerata. To je između ostalog i proljetos kada je dodjeljen prostor na koristena, bila izjava Drage Acimovica u Glasu Slavonije.

Vidim da tu puno jala u nekim komentarima, vidim da netko i ima dojam da je prostor dan nekome preko veze, no ja vam tvrdim da to 100% nije, jer da se moglo dati preko veze, vjerojatno bi netko drugi bio u tome prostoru.

Eto toliko o stvarima koliko ja znam.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 3:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vas 3ooo nije u stanju postaviti klub na noge u prostoru koji ste dobili od grada uz dodatna sredstva od istoga u godini dana? Nemoj sad opet tumačit da je ovo neki jal ili kako si maloprije forumaša prozvao jadnim i gadnim zbog jednostavnog pitanja. Stalo mi je da ako već Grad Osijek odobrio prostor i pare da bi građani imali željene sadržaje, da se to i ostvari. Iz tvoje debate čini mi se da je sve to u krivim rukama.


Zadnja promjena: Madcaptin; 15.02.2009. 3:13; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 3:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da cisto da napomenem jednu stvar jos sto se tice clanka u glasu.

Uz tekst je izisla slika prostora kod kluba gdje se vidi smece.
A to je ustvari slika : Smece u Tvrdji, koju je u 5. mjesecu prosle godine uslikao novinar Glasa G. Orlic...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.02.2009. 3:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo mi ovo nema smisla. Ako je prostor dodijeljen Udruzi, zašto onda ona, sa 3.000 članova, nije radila na uređenju, nego se izvlači na obiteljsku tragediju?
Dakle, prošlo je skoro godinu dana (mjesec više manje), a za otvaranje su pripremljeni Samostalni Referenti i osječki bandovi???
Pa za to vrijeme se mogao dovesti netko malo jačeg kalibra...

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 3:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne govori nista dok ne vidis cijeli program Wink. samo da ti kazem da neces biti razocaran...

A sto se tice 3000 clanova, svi su bili javno pozvani da mogu doci pomoci kako god znaju i umiju, odazvalo se ljudi koji se mogu na prste nabrojati...

I vjeruj mi, da je sve bilo samo do kluba, i nas toliko malo volontera bi to uspjeli sve odavno srediti, no nije bilo samo do kluba. Trebalo je rijesiti i birokracijskih stvari, a za to treba vremena.

Samo cu jos jednom reci da je lako bilo Unitedu poceti kada su oni dobili 95% rijesen prostor. Sve sto su morali rijesiti su bina, šank i ozvucenje ( za sto je potrebno cca tjedan dana ), a zidove i jos neke stvari su rijesili proizvoljno. Zato mislim da nije u redu usporedjivati te dvije price.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 3:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema smisla napadati United, dečki korektno rade svoje. Probajte se fokusirati na svoje probleme, čini mi se da vam ih ne fali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 3:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne napadam United, ja sam i u jednom od svojih prethodnih postova napisao da decki rade totalno okej. ja sam samo napisao da nije u redu te dvije stvari stavljati u isti tekst ili istu recenicu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 3:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Malo mi ovo nema smisla. Ako je prostor dodijeljen Udruzi, zašto onda ona, sa 3.000 članova, nije radila na uređenju, nego se izvlači na obiteljsku tragediju?
Dakle, prošlo je skoro godinu dana (mjesec više manje), a za otvaranje su pripremljeni Samostalni Referenti i osječki bandovi???
Pa za to vrijeme se mogao dovesti netko malo jačeg kalibra...

I ti i ja smo se članovi udruge ali opet, svatko je gledao svoja posla i nije se laćao niti čekića, niti metle već hladno ovako filozofiramo... Embarassed
Znam kako bi obojci najbolje odgovarao The Cure illi nešto slično ali čini se kako bi se opet našao netko tko bi na ostvarenje te naše želje reagirao kao i ti na Referente. Samostalni Referenti su na svojem prvom nastupu rasturili, a na drugom i zadnjem osječkom nastupu prigodom UFOa su imali više publike i pobrali više ovacija nego sam headliner i "svetski megacar" rambo!
Nekoliko postova ranije forumaš je popljuvao vodeće punk legende Gužvu u 16ercu i Fat Prezidente koji su zadnjim svojim ostvarenjem postali i nosioci Zlatne Koogle(!?). Stvarno, svakakvih nas ima.


Zadnja promjena: Svebor; 15.02.2009. 3:54; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 3:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto su informacije oko programa kluba tajna?

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 4:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
Nekoliko postova ranije forumaš je popljuvao vodeće punk legende Gužvu u 16ercu i Fat Prezidente koji su zadnjim svojim ostvarenjem postali i nosioci Zlatne Koogle(!?). Stvarno, svakakvih nas ima.


fuldstændigamok je napisao/la: ›
Pretpostavljam debeli precjednik, gužva ili nešto tako... Meh.


Da, ovo je pljuvanje. Brutalno.
Uostalom, zašto bi zlatna kugla bila mjerilo za kvalitetu? Prošle godine su hladno pivo dobili nagradu za najbolji album (knjiga zalbe) koji ja smatram lošim. Možda je stvar ukusa.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 4:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto su informacije oko programa kluba tajna?

lijepo ti je puding rekao. čim bude sve dogovoreno, će izaći u janost... osim toga, na stranicama fino piše:

Citat: › Svi koji vole dobru glazbu (bilo da je stvaraju ili jednostavno u njoj uzivaju) i ugodno drustvo, svi koji jesu clanovi Kluba ili ce to tek postati, svi su dobro dosli. Ako ste glazbena grupa, zelite organizirati event u nasim prostorijama ili slucajni putnik namjernik koji se nasao na nasim stranicama slobodno nam se obratite. Sve vase sugestije, komentari, dojmovi ali i prijedlozi za sve oblike suradnje su i vise nego dobrodosli, a mozete nam ih poslati na nas mail ([email protected])


pa ti ako imaš kakvih pitanja lijepo im se obrati Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: