Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što je s Mini Teatrom?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 4:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Informacije nisu tajne, nego dok se ne finalizira line-up za otvorenje nece se izlaziti sa nicim. Bez brige, line-up za prva dva tjedna bit ce jak, bez sumnje...

A ni meni se ono nije bas cinilo kao pljuvanje Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 4:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesu sklopljeni komercijalni ugovori sa proizvođačima sokova, pića ili piva? Što se može popit uz taj dobar program? Po kojoj cjeni otprilike?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 4:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim HP. silno. volim i debeljake. jako. zadnji njihov album mi je jedan od rijetkih glazbenih albuma koje mogu slušati od početka do kraja pa opet isponova... tko kaže da zadnji album debeljaka nije njihovo najbolje ostvarenje, budala je. i stojim iza toga. nadam se kako se nitko neće osjetiti prozvanim. Razz
fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Možda je stvar ukusa.

mislim kako nije možda već posve sigurno... netko će otići na cecu, netko na pankčinu ili ska. ma živi mi bili 200 godina, fino se na šanku zapili i u glazbi uživali... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.02.2009. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Posebno je zanimljiv onaj dio u kojem piše da je Ujedinjeni Osijek ( koji radi dobru stvar, tu nema sumnje ) dobio lošiji prostor. Da, to ce biti lošiji prostor, 26.3. kada se MT otvori, nakon svih tamo obavljenih radova. Osijek United je dobio prostor u kojem je MT stvarao pricu 2 godine. Prostor u kojem je bila rijesena struja i sanitarni cvor, prostor u kojeg su ljudi imali naviku dolaziti, i prostor u kojeg su sadasnji vlasnici prostora dolazili i koji su znali prepoznati greske starog prostora i ovdje ih dovesti u red.

Pa zasto je onda MT izasao iz tog prostora u Vrbaskoj??? Ne kontam, njima taj prostor nije bio dovoljno dobar da nastave s radom, a Unitedu je dobar?
Koliko mi je poznato, kada je MT odlazio iz Vrbaske receno je da se u tom prostoru, zbog visine najma, ne moze poslovati niti na nuli, a kamoli u plusu. Kako United onda egzistira tamo? Mislim, i oni su kupili binu, sank, opremu, ozvucenje, krecenje, sradjivanje poda i sve ostalo, a placaju isti onaj najam. Potrosene su tisuce i tisuce kuna, a ipak su tamo i rade.

Objektivno, cak i obiteljska tragedija epskih razmjera, koju mogu postovat u potpunosti, ne moze biti opravdanje za godinu dana nerada, stvarno ne moze biti.

I sada, posto vidim da neki ovo smatraju osobnim atakom, napominjem da ovo nije usmjerene protiv bilo koga i za bilo koga, jednostavno iznosim svoje vidjenje situacije. Za Osijek bi definitivno bilo najbolje kada bi imali, ne samo United i MT, nego jos par takvih klubova. No, za sada imamo samo United i obecanja ekipe iz Mini Teatra...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MT je izisao iz tog prostora zato sto su, da budemo iskreno, poslovali lose sto se tice nekih stvari. Islo se na 2 svirke svaki vikend, i to se nije moglo pokriti, a i u minus se uslo mnogo ranije, tek u pocetku kluba, nekim losim potezima, i jednostavno nije islo dalje. United je kao sto sam vec napisao, znao sve greske prosloga kluba, i poceli su raditi dobro.

Nakon toga Kalafatići nisu imali namjeru pokretati nešto novo, nego su se posvetili kaficu kojeg su odluci preuzeti, no onda je dosao poziv Drage Acimovica, koji im je, zato sto su jedini koju su u tome bili pune dvije godine, ponudio taj prostor, zahvaljujuci Koci koji je bio pitan za savjet, te dao Kresin broj.

I opet ponavljam, i da nije bilo te obiteljske tragedije, situacija oko prostora je bila takva da Boga pitaj da li bi se i tako prije otvorilo, jer nije bilo samo do kluba, bilo je i birokracijskih stvari koje su se morale obaviti, kao i nekih neocekivanih poteskoca u radovima.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.02.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se samo da će ovi u MT imati pravu ozvuku i pravog ton majstora,united je ok,ekipa koja drži je ok al brate mili zvuk je katastrofa,
i još nešt united nije u tvrđi što je veliki plus,
al želim ekipi iz MT da ispadne sve ok pa da imamo u gradu još neko normalno mjesto za izaći...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MY PEACE IS GROWING
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 16:29 
Naslov:  Re: Što je s Mini Teatrom?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da ovom gradu netreba niti jedan klub, a kamoli dva. Svaki vikend dodje standardna ekipica od 30-ak ljudi. Pokraj takve publike i rokfeler bi propo...
HVALA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema na čemu

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
i još nešt united nije u tvrđi što je veliki plus,
al želim ekipi iz MT da ispadne sve ok pa da imamo u gradu još neko normalno mjesto za izaći...

MT je u tvrđi, to je ono što me brine, uza sve te pucnjave i tučnjave tamo trebat će postavit oklopno vozilo na ulazu u tvrđu koje će direktno vozit u teatar...
možda bandić posudi svog ljubimca ;D

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
i još nešt united nije u tvrđi što je veliki plus,
al želim ekipi iz MT da ispadne sve ok pa da imamo u gradu još neko normalno mjesto za izaći...

MT je u tvrđi, to je ono što me brine, uza sve te pucnjave i tučnjave tamo trebat će postavit oklopno vozilo na ulazu u tvrđu koje će direktno vozit u teatar...
možda bandić posudi svog ljubimca ;D

Ma, šuti... nemoj đaponji davati ideje Laughing
Ma da, prvo su se neki jogunili da je lokacija zabačena, sada opet ne valja kada je na pola puta iz kojeg god dijela grada uzmeš. tjah... Netko dođe i dva puta zaredom truli i zapušteni prostor ispunjen smećem preuredi od temelja i da mu svrhu i renome, a onda netko tko je sve ovo vrijeme ladio jaja neinformirano provali kako se zapravo ništa ne radi.
100 ljudi, 100 ćudi. Čini mi se kako će uvijek netko u istom jajetu naći drugu dlaku koja mu smeta.
Pucalo se pred patikom u štrosiki, a tučnjava imaš od rtf i semeljanaca do juga i tenje itd... na žalost.
najviše me brine što murija ladi jaja u postaji, a kada i žele ostaviti da nešto rade voze se u autićima i love prolaznike na pješačkom... zašto ne pripaze na koševe i lampe koje razbijaju vandali?! petkom su samo dvije patrole u cijelom gradnju u ophodnji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma men će to tamo valjat, znam da se to tamo radi i priprema da ne bude krpanja kasnije, al dok dođem do tamo ako preživim bit će dobro, ovi cajkići su ko templari kad vide ljude u crnom...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2009. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo United uredio sajt, jednostavno i pregledno.
http://www.united-osijek.hr.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid je napisao/la: ›
Evo United uredio sajt, jednostavno i pregledno.
http://www.united-osijek.hr.

Ovo je totalno offtopic! Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2009. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da al ako će osijek imat 2 kluba sličnog karaktera, onda bolje da surađuju nego ratuju...
nema offtopica u ratu protiv cajki Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma slažem se, zato mi i nisu jasna neka prepucavanja ovdje...

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: