Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aparat za brijanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2009. 9:10 
Naslov:  Aparat za brijanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja dlakavija polovica si ovih dana namjerava kupiti električni brijaći aparat, pa me zanimaju iskustva muškog dijela foruma. Koje ste aparate probali? Koje smatrate kvalitetnima a koje ne i zašto? ...Naročito ako se radi o vrlo gustoj i oštroj bradi te svakodnevnom brijanju...
U trgovinama se može naći svakakvih aparata - od 300 do 2000 kuna i teško je znati odakle početi.. Najviše me kopka razlika između klasičnog aparata s jednim "valjkom" (koliko mi se čini, Braun ima samo takve) i onih malo "modernijih" sa 3 kružna, plosnata brijača na vrhu... anyone? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2009. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
Najviše me kopka razlika između klasičnog aparata s jednim "valjkom" (koliko mi se čini, Braun ima samo takve) i onih malo "modernijih" sa 3 kružna, plosnata brijača na vrhu... anyone? Smile
Razlika ti ovisi o osobi, tako da... Meni osobno ne pasu ovi s tri glave, već redovno kupujem "klasične" Brown-ove, dok recimo jedan lega se uopće ne može obrijati s klasičnim, a odlično mu paše trokružni... Što da ti kažem, pitaj dragog što mu paše pa onda u kupovinu... Ode iznenađenje, al bolje i to nego baciti pare ;-)

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2009. 9:53 
Naslov:  Re: Aparat za brijanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skoro sva muška populacija prijatelja koristi britvice, ali Braun preporučam kao proizvođača. Moj stari je koristio samo Philips sa tri glave i nije htio čuti za Brauna sa mrežicom. Stoga, poslušaj savjet Oligofrenog kolege i saznaj što tvoj dragi voli.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2009. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam philips s dvije rotirajuće glave, na baterije, i prilično sam zadovoljan! mali je i kompaktan, ima futrolu, pa je praktičan za nošenje, baterija dugo traje, ispire se vodom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žileti.
Električnim se moram brijati svaki dan, a to mi se naravno neda, tako da nakon 3 dana nema teorije da pokosim s brijačem.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja kupio neki žnj aparat jebo majku niš ne valja... platio sam ga neku bizarnu siću... zato i ne valja... ma britvice su zakon... kupi mu mah3 i da vidiš... sam što su žileti skupi... jbg 70-ak kn tri - četri komada... al zato super briju, a i dosta mogu trajati...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Moira je napisao/la: ›
Najviše me kopka razlika između klasičnog aparata s jednim "valjkom" (koliko mi se čini, Braun ima samo takve) i onih malo "modernijih" sa 3 kružna, plosnata brijača na vrhu... anyone? Smile
Razlika ti ovisi o osobi, tako da... Meni osobno ne pasu ovi s tri glave, već redovno kupujem "klasične" Brown-ove, dok recimo jedan lega se uopće ne može obrijati s klasičnim, a odlično mu paše trokružni... Što da ti kažem, pitaj dragog što mu paše pa onda u kupovinu... Ode iznenađenje, al bolje i to nego baciti pare ;-)

Možda odgovor leži u tome tko od vas dvojice ima tvrdokornije čekinje... najozbiljnije Wink
Anyway, hvala na odgovorima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2009. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žileti i samo žileti. imao sam filipsov s dvije glave i trimerom pa sam se svaki put morao dodatno brijat žiletima jer imam jaku bradurinu. moja preporuka je da si kupi kvalitetan partizaner i nek se nauči baratat s njim. definitivno najbolja stvar. ja trenutno razmišljam da si nabavim britvu jedino me malo održavanje jebe al vidjet ću Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2009. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ja imam philips s dvije rotirajuće glave, na baterije, i prilično sam zadovoljan! mali je i kompaktan, ima futrolu, pa je praktičan za nošenje, baterija dugo traje, ispire se vodom...

I moja muška polovica ima takav. Doduše, on se ne brije često, ali ovaj mu savršeno služi.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2009. 18:06 
Naslov:  Re: Aparat za brijanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbog posla se brijem svaki dan, imam JAKU bradu i klasični žileti su se pokazali kao najbolji, mahovi i slični supersonični žileti su vjerojatno bolji, ali preskupi. Imao sam Brauna, ali sam već u popodnevnim satima izgledao neobrijan Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.02.2009. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ali ono ˝Moja dlakavija polovica˝ ne govori zapravo jel to muško ili žensko Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar je bitno ? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: