Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muško - ženska prijateljstva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Postoji li muško - žensko prijateljstvo? (dolje definicija, da ne lutamo...)

da
68%
 68%  [ 66 ]
ne
31%
 31%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 96


Autor Poruka
malena19
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: NA LIJEPOM PLAVOM DUNAVU
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2008. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MOZE MALA VASA POMOC?

_________________
MALENA
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.09.2008. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može tebi jedna zamolba?
Ugasi CAPSLOCK.
A sad ti traži pomoć

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2008. 5:38 
Naslov:  Re: Muško - ženska prijateljstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje je kad se možeš seksati s prijateljicom. onda ti je ona cura. štaš više od života.
a ak imaš prijatelja(icu) s kim se ne seksaš, opet dobro, jer te prijatelj(ica) neće davit ko cura ili dečko s nekim sranjima. muškarcu ponekad pobjegne pogled na prijateljičino dupe ili tak nešto...ah, bože moj, kakva svinjarija, ajmo na ispovijed. eto meni pobjegne pogled na razna ženska dupeta...prolaznice, prijateljice, pa čak i trudnice...jebi ga, šta sad, volim pogledat dobar film, dobru fotku, dobro dupe...hej, ak to nije prirodno onda sam ja nadprirodan i zabrinut ću se...al ko će mi reć da to nije prirodno... prirodoslovac? biolog? psihijatar? bozanić? haški sud? eto, ja imam prijateljicu koja ima dobro dupe. i ona zna da ja kontam da ona ima dobro dupe. eto nekad bih baš volio izjebat mirjanu hrgu, a nekad mi je baš antipatična. a nekad i oboje u isto vrijeme. dobro, ona mi nije prijateljica. i ako se ja sad upoznam s njom i ispostavi se da je baš simpa ženica, i ja joj kažem da mi se sviđa i da bih baš volio rasklimat kuhinjski stol s njom, a ona kaže da ne želi razjebat stol sa mnom. možemo li mi ostat prijatelji? ili je to odmah isključeno jer je stol u klimakteriju...pitam ja vas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blaster-x
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2008. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rijetko, jako rijetko... u većini slučajeva je bar jedno od dvoje onaj koji bar malo pati... želi malo više...

No nekad je dobro imati 'prijateljicu'..... samo da ne poželi više i ne počne s pitanjima...znamo kojim...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala slatkica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam u zivotu imala jako jako puno muskih prijatelja,jer je meni tipicno za mene da prvo odem do muskog drustva nego do zenskog. Samo najveci je problem sto ja ta prijateljstva nikako ne mogu zadrzati...dosad svaki moj best frend (pa i oni koji su samo frendovi) su mi rekli da zele biti samnom u vezi a ne samo prijatelji....moram priznati da ja ne vjerujem u to..a i sad sam u vezi sa jednim prijateljem tako da...to potvrduje moj odgovor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Doc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 220
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala slatkica je napisao/la: ›
Ja sam u zivotu imala jako jako puno muskih prijatelja,jer je meni tipicno za mene da prvo odem do muskog drustva nego do zenskog. Samo najveci je problem sto ja ta prijateljstva nikako ne mogu zadrzati...dosad svaki moj best frend (pa i oni koji su samo frendovi) su mi rekli da zele biti samnom u vezi a ne samo prijatelji....moram priznati da ja ne vjerujem u to..a i sad sam u vezi sa jednim prijateljem tako da...to potvrduje moj odgovor


Jebomajku ak sam ja ovo shvatio.

_________________
Ili jesmo, ili nismo.
Ili ono treće...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 22:50 
Naslov:  Re: Muško - ženska prijateljstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je htjela reci:

-imala je puno "prijatelja"
-"prijatelji" joj vise pasu jer su prijateljice zavidne.
- "prijatelji" svi su htjeli bit s njom, pa zato ne vjeruje u musko-zenska prijateljstva
- kao dokaz navodi da joj je jedan od tih "prijatelja" sada decko.

jednostavno je zapravo.

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sasa09
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 1:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam best frendicu,i verujem u musko zenska prijateljstva.Ali su retka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: