Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BBB - antologijski navijacki intervju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2008. 23:16 
Naslov:  BBB - antologijski navijacki intervju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Denis Šeler, predsjednik udruge navijaca Dinama, nakon gostovanja Dinama u Udinama...



I Badiceva reakcija...

Nakon incidenta Dinamovih navijača u Udinama, koji su bacanjem baklji u teren prouzročili 10-minutni prekid, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić uputio je gradonačelniku Udina Furiu Honsellu pismo isprike i prijateljstva u kojem stoji:

Skriveno: 
"Poštovani gospodine gradonačelniče, Zahvaljujem Vam se na svom gostoprimstvu i ljubaznosti kojima su grad Udine i njegovi stanovnici dočekali vodstvo i nogometaše našeg gradskog kluba Dinamo, te njegove navijače. Pišem Vam u ime svih građana Zagreba i svoje osobno, u ovom, za sve nas, prilično neugodnom trenutku. Izražavam Vam naše iskreno žaljenje zbog nekulturnog i nedopustivog ponašanja dijela navijača Dinama za vrijeme boravka u Vašemu gradu. Huligani i divljaštvo neprimjereni su i primitivni, oni sramote naš grad i našu zajednicu.

Želim Vas obavijestiti da ću za slijedeći tjedan sazvao radni sastanak s predstavnicima svih navijačkih skupina kako bismo zajedničkim naporima onemogućili daljnje djelovanje i akcije nasilnika. Tome odlučno želimo stati na kraj.

Poštovani gospodine gradonačelniče, imao sam priliku upoznati Vas, kao domaćin, za vrijeme svjetske Konferencije zdravih gradova, nedavno održane u Zagrebu. Pozivam Vas da razvijamo naše prijateljstvo i razmjenu, ne samo kroz zadatke koje smo si postavili kroz Zagrebačku deklaraciju. Nadam se da ćemo daljnju suradnju između naša dva grada i naših stanovnika nastaviti u dobroj vjeri, kao prijatelji, te da ovaj incident tome neće odmoći".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Denis Šeler je napisao/la: › ...BBB se ne vežu ni uz jednog igrača,ni uz jednog trenera..oni se vežu za klub...

...brate mili na čem je taj....
...volio bih da izbace Dinamo iz svih natjecanja,da zabrane dolazak navijača na domaće utakmice...
....samo sramote sebe i sve nas

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Denis Šeler je napisao/la: › ...BBB se ne vežu ni uz jednog igrača,ni uz jednog trenera..oni se vežu za klub...

...brate mili na čem je taj....tako se odbro vežu da mu samo štetu rade
...volio bih da izbace Dinamo iz svih natjecanja,da zabrane dolazak navijača na domaće utakmice...
....samo sramote sebe i sve nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.12.2008. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ocekujem suspenziju dinama, i siguran sam u to...

a ako ima jos sigurnih, na to se moze i kladiti u kladionici fortuna Laughing

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2008. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moš misliti bakljade,nisu ni utakmicu prekinuli,
treba maminja rušiti...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2008. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
ja ocekujem suspenziju dinama, i siguran sam u to...

a ako ima jos sigurnih, na to se moze i kladiti u kladionici fortuna Laughing

Samo novčana kazna 5
Novčana kazna i barem jedna utakmica bez gledatelja 2
Novčana kazna i barem jedna utakmica van Zagreba 2,5
Novčana kazna i zabrana nastupa u UEFA-inim natjecanjima 3
hahahahha
predobro

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobiti će samo novčanu kaznu.sigurna oklada.di ima ta fortuna?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

novčana kazna i utakmica bez navijača (domaća)


Zadnja promjena: sokrat; 05.12.2008. 11:10; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

˝Sad kad su baklje postale zabranjenje sad je to neznam kakav izgred.˝
Pa jebem ti mater glupu tebi i tim svim ˝navijačima˝ koji bacaju baklje u teren i neznaju navijat za klub kako spada.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne razumijem sto je tako antoligijski. Decko je vecinu stvari sto je rekao, rekao u potpunosti ispravno...

Ovo da se ne vezu na igrace, upravo i bilo sto sl. nego klub, to je normalna pojava kod svih navijackih grupa...

Slazem se i s tim da to nije veliki izgred, puno veci bio je onaj kada su razbijali po Milanskom glavnom trgu, a to je vrlo brzo gurnuto pod tepih. A ono sto tek rade Poljaci, Madjari, Rusi, Grci, Turci, Talijani, a da ne spominjem juznu ameriku...

Glupost je, debilizam je, ali da je veliki izgreb, nije nikako...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2008. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
A ono sto tek rade Poljaci, Madjari, Rusi, Grci, Turci, Talijani, a da ne spominjem juznu ameriku...

Šta onda bi trebalo bit, ako mogu oni možemo i mi. Ne. Treba za svaku ovakvu glupost koja uzrokuje prekid utakmice dat jebačku kaznu klubu i onda još ako ga nađu i tom debilnom pojedincu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaboravio si nerede u zapadnoj (uglađeno) Europi. Pa evo samo u zadnja 2 kola Lige prvaka i Kupa Uefa je bilo toliko nereda da je to teško nabrojati.
Počev od španjolaca, francuza, engleza, njemaca, belgijanaca, talijana,... istočnu europu da ne spominjemo.
Ti neredi su se desili na samim stadionima i to nisu bile bakljade nego uljetanja u teren, premlačivanje domaćih/gostujućih navijača,...
Samo njihovi mediji ne svršavaju na to, tamo su ipak neke druge stvari važnije!
Pa su tako i talijani posvetili ovom izgredu bojsa tek neznatni prostor i napisali da su navijači to učinili stanjem u klubu i igrom svoga kluba!
Evo i primjer toliko spominjanje engleske od prije kojeg tjedna kada su domaći navijači kamenovali bus sa gostujućim igračima (mislim da je Aston Villa) i to je u Sunu koji je najveće žutilo kod njih dobilo članak 5x5 cm.
Ovo što su bojsi napravili je glupost definitivno, pogotovo gađanje svojih igrača, al ovakvih izgreda ima svaki vikend u svim ligama petice i to nekoliko puta više nego kod nas cijelu sezonu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: › ja ne razumijem sto je tako antoligijski.
Antologijski navijacki intervju po formi i sadrzaju. Doduse, ovdje bi se rijeci: "Dinamo", "BBB", "Udine" i "Udinese" mogle zamijeniti bilo kojim drugima.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Pa jebem ti mater glupu tebi i tim svim ˝navijačima˝ koji bacaju baklje u teren i neznaju navijat za klub kako spada.





aj kad već imaš tolika muda tolikim ljudima jebat mater prek neta, odi probati to nekome reći u facu. nemaš veze s tribinom, a još manje sa zagrebom, dinamom i boysima, i ti se osjećaš prozvanim komentirati situaciju.


napravili su sranje, ali to je pi*kin, a ne neredi, moš si mislit zapalili dvajst baklji, samo što naši novinari, i takvi "pametnjakovići" kao ti svršavaju na svako sranje koje se napravi. kako su neki već rekli, u europi se događaju puno veća sranja na stadionu i oko njega, pa nitko ne pravi senzaciju oko toga.

i da, izbacit će dinamo zbog ovoga iz europe nikada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Pa jebem ti mater glupu tebi i tim svim ˝navijačima˝ koji bacaju baklje u teren i neznaju navijat za klub kako spada.





aj kad već imaš tolika muda tolikim ljudima jebat mater prek neta, odi probati to nekome reći u facu. nemaš veze s tribinom, a još manje sa zagrebom, dinamom i boysima, i ti se osjećaš prozvanim komentirati situaciju.


napravili su sranje, ali to je pi*kin, a ne neredi, moš si mislit zapalili dvajst baklji, samo što naši novinari, i takvi "pametnjakovići" kao ti svršavaju na svako sranje koje se napravi. kako su neki već rekli, u europi se događaju puno veća sranja na stadionu i oko njega, pa nitko ne pravi senzaciju oko toga.

i da, izbacit će dinamo zbog ovoga iz europe nikada.

Nije bitno što su oni zapalili baklje, neka pale, to me uopće nije briga, mogu zapalit i kuću, spalit vješticu na lomači sve dok oni to rade na tribini i dok to ne smeta igri koja se događa na terenu, jel ako nisi skužio, igrači su plačeni da igraju a navijači plate ulaznicu da gledaju tu utakmicu i bodre svoj klub a ne da prave tolika sranja da se utakmice moraju prekinit.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: