Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BBB - antologijski navijacki intervju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la: ›
napravili su sranje, ali to je pi*kin, a ne neredi, moš si mislit zapalili dvajst baklji, samo što naši novinari, i takvi "pametnjakovići" kao ti svršavaju na svako sranje koje se napravi. kako su neki već rekli, u europi se događaju puno veća sranja na stadionu i oko njega, pa nitko ne pravi senzaciju oko toga.

pretpostavljam da ti misliš da je ok raditi pizdarije na svakoj tekmi, kod kuće i u gostima, sramotiti svoj grad i državu gdje god se pojaviš? i onda će mi takvi još pričati o nekakvom patriotizmu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakvi su to navijaci,kakav je to navijac koji na kapetana kluba za koji navija baca stolice ili bilo kakve predmete,kakvi su to navijaci koji se nemogu skupit da popune stadion kada klub igra vazne utakmice.to nisu navijaci.
gum099 je napisao/la: ›
napravili su sranje, ali to je pi*kin, a ne neredi, moš si mislit zapalili dvajst baklji, samo što naši novinari, i takvi "pametnjakovići" kao ti svršavaju na svako sranje koje se napravi. kako su neki već rekli, u europi se događaju puno veća sranja na stadionu i oko njega, pa nitko ne pravi senzaciju oko toga.

i da, izbacit će dinamo zbog ovoga iz europe nikada.
ma o cemu ti pricas,jadno je upravo to sto ih nece izbacit iz europe.ja bi ih izbacio samo zato sto su sokotu i biscana gadali a da ne spominjem bacanje baklji u teren.
cini mi se da si ovdje ti pametnjakovic jer podrzavas ovakav oblik (ne)navijanja.a to sto se u europi dalje dogadaju mozda i gore stvari ne treba zanimat ni mene ni tebe niti ikoga na nekim bitnijim pozicijama u hrv.nogometu.najlakse je reci da ovo kod nas je nista jer negdje dalje ima i gorih stvari,takvim stavom nikada se nece rijesiti problemi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: › ja bi ih izbacio samo zato sto su sokotu i biscana gadali a da ne spominjem bacanje baklji u teren.
cini mi se da si ovdje ti pametnjakovic jer podrzavas ovakav oblik (ne)navijanja.








gdje si pročitao da podržavam sranje koje su napravili u udinama? ako napišem da naša piskarala svako sranje uvećaju na n-tu potenciju, zašto to vama znači da podržavam sranja koja štete dinamu. i u udinama je bilo malo više ljudi od tih par koji su zapalili baklje (protiv kojih ja nemam ništa dok su na tribini, i dok ne štete dinamovoj igri).



a što se tiče gađanja igrača, to uopće ne želim ni komentirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 22:58 
Naslov:  Re: BBB - antologijski navijacki intervju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jebote nereda, bacili par baklji na teren Laughing

stvarno u ovoj našoj državi od svega cirkus prave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
dobiti će samo novčanu kaznu.sigurna oklada.di ima ta fortuna?

i jel netko uplatio da pokupim svoj dio?
Dinamo dobio samo novčanu kaznu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2008. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: › i jel netko uplatio da pokupim svoj dio? Dinamo dobio samo novčanu kaznu
S obzirom koliko su "zaradjivali" igrajuci u europskim kupovima, 200K EUR-a im pada teze nego petogodisnja apstinencija.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›


Nije bitno što su oni zapalili baklje, neka pale, to me uopće nije briga, mogu zapalit i kuću, spalit vješticu na lomači sve dok oni to rade na tribini i dok to ne smeta igri koja se događa na terenu.


pa dok baklje nisu bile zabranjene nije ih se u tolikom broju bacalo na teren...naravno da će netko tko kresne baklju ju prije bacit u teren,nego držati na tribini i popušit kaznu i zabranu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: