Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Klub United: Ringišpil, 1328 BeerCore & Astro Zombies

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2008. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
a u p.m.,,sad će mi sva dječurlija na jeb.... forumu nešt kenjati,
ma gdje sam ja to prvi počeo biti grub i vrijeđati???
(u ovoj temi),
rekao sam ono što mislim,da mi nepada na pamet da dolazi u 22 sata na koncert,i gdje je tu jeb... vrijeđanje,
tratinčica i ja smo se objasnili i gotova stvar,zato me nemojte više povezivati s ovim temama vezanim za united jer je ovo presmješno postalo...


ako je to sanjix na koju ja mislim onda baš i nije dijete xD

al riješili smo mi preko pma xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2008. 19:13 
Naslov:  Re: Klub United: Ringišpil, 1328 BeerCore & Astro Zombies
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
a u p.m.,,sad će mi sva dječurlija na jeb.... forumu nešt kenjati,
ma gdje sam ja to prvi počeo biti grub i vrijeđati???
(u ovoj temi),
rekao sam ono što mislim,da mi nepada na pamet da dolazi u 22 sata na koncert,i gdje je tu jeb... vrijeđanje,
tratinčica i ja smo se objasnili i gotova stvar,zato me nemojte više povezivati s ovim temama vezanim za united jer je ovo presmješno postalo...


Ne uključuj se u rasprave ako neželiš biti povezan s njima.
Žalosno je što ti sva "dječurlija" na ovom forumu mora ukazivati na neke stvari,bilo bi lijepo da ih shvatiš i sam.
Nije ovo nikakav napad na tebe, niti je uopće napad...ali je svakako kritika na tvoje razmišljanje.
Ovo se odnosi općenito na tvoj stav o klubu, ne na tvoju privatnu raspravu sa bilo kim na ovom forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2008. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oooooo još jedno stvorenje od 20-ak godina,
ma da čujem na šta to meni ta dječurlija ukazuje?

koju ti kritiku imaš na moje razmišljanje?

što mi se neda doći tamo subotom u 22.00?
znaš mojoj generaciji je već pun k. bendova koji nemaju pojma svirati,nagledao sam se ja takvih i dovoljno...

znaš ti dijete da se ljudima od 3 banke uopće neda dolaziti tamo samo iz jednog razloga,
jer nam je pun k. doći ispred ulaza gdje stoji hrpa dječurlije koja žica kunu-dvije (to je za početak),onda uđeš unutra pa te počnu žicati pljuge,pa kad mi na šanku istresu po 10-ak kovanica i usput me zapitkuju jel imam koju kunu viška,ili mi maznu cugu,to mi je još najbolje što mi se može dogoditi.
povraćate,neznate se ponašati,dođe mi da se pokupim i odem,al neodem jer sam i ja bio pican (koji nije žicao al također koji se nije znao ponašati),nekažem da si ti takva ali ima vas čitavo čudo.

vidiš mislim da je Robiju puno draže vidjeti mene ili netkog drugog iz mog društva (ne zato jer se znamo) nego zato jer ćemo mi stati za taj šank i cugati,a ti ćeš mu biti samo puno ljepša od mene (to sigurno,ja nemam ni ljepu guzu ni sisice) al od tvoje cuge dvije na cijelu večer on neće imati ništa i taj klub će propasti nebude li dolazila i starija klijentela.

moj stav o ovom klubu se mogao shvatiti čim se otvorio,odmah sam ga podržao i idem do njega jer se tamo ponekad okupi dobra ekipa,posluša se koncert i to je to...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači, što više godina imaš, to više vrijediš?
Imaš razmišljanje balavca.
Nikome nije sve po volji. Kake veze ima koliko ti imaš godina? Zašto stalno to spominješ? Družiš li se ti s tom dječurlijom? Ne. Jesi li bio dijete? Jesi. Pusti i njih da budu djeca.

Ili sam prebalav za tebe da ovo komentiram?

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2008. 14:55 
Naslov:  Re: Klub United: Ringišpil, 1328 BeerCore & Astro Zombies
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
oooooo još jedno stvorenje od 20-ak godina,
ma da čujem na šta to meni ta dječurlija ukazuje?

koju ti kritiku imaš na moje razmišljanje?

što mi se neda doći tamo subotom u 22.00?
znaš mojoj generaciji je već pun k. bendova koji nemaju pojma svirati,nagledao sam se ja takvih i dovoljno...


Nemam kritiku na to što ti se neda doći tamo subotom u 22.00,ne vidim razlog zbog kojeg bi to bila moja stvar Wink

Što se tiče gledanja,slušanja i podržavanja bendova koji nemaju pojma svirati...vjerujem ti na riječ da ti je pun k. i tebi i tvojoj generaciji samo što se tu neradi ni o tebi, ni o tvojoj generaciji, ni o meni, ni o mojoj generaciji. Ulaz je u 22:00 ako dođeš poslje i ne može se više unutra a nisi htio ili mogao doći u 22:00 iz svojih osobnih razloga onda više nemožeš ući..i tu je kraj priče.

justice je napisao/la: ›
znaš ti dijete da se ljudima od 3 banke uopće neda dolaziti tamo samo iz jednog razloga,
jer nam je pun k. doći ispred ulaza gdje stoji hrpa dječurlije koja žica kunu-dvije (to je za početak)


osijek031.com smile Sve ima svoje vrijeme i mjesto

Citat: › povraćate,neznate se ponašati,dođe mi da se pokupim i odem,al neodem jer sam i ja bio pican (koji nije žicao al također koji se nije znao ponašati),nekažem da si ti takva ali ima vas čitavo čudo.


Ma ne vidim zašto te to toliko frustrira...pa mladi smo,naravno da to nije opravdanje za pravit sranja i neponašati se...ali svi moraju proći kroz određene faze u životu da bi nešto naučili i u krajnjem slučaju,promijenili se.

Citat: › vidiš mislim da je Robiju puno draže vidjeti mene ili netkog drugog iz mog društva (ne zato jer se znamo) nego zato jer ćemo mi stati za taj šank i cugati,a ti ćeš mu biti samo puno ljepša od mene (to sigurno,ja nemam ni ljepu guzu ni sisice) al od tvoje cuge dvije na cijelu večer on neće imati ništa i taj klub će propasti nebude li dolazila i starija klijentela.


Možda nisi to htio poručiti ovim ali zvučiš kao da bi tamo trebali dolaziti da stojimo za šankom i kupujemo cugu..a ne doći popit cugu dvije i poslušati bend zbog kojeg smo i došli...
Klub je samo prostorija,većina ljudi u njemu je tamo zbog dobre glazbe ne zbog šanka

Citat: ›
moj stav o ovom klubu se mogao shvatiti čim se otvorio,odmah sam ga podržao i idem do njega jer se tamo ponekad okupi dobra ekipa,posluša se koncert i to je to...


Evo gle slažemo se,podržavam ga i ja Very Happy Samo što ja tamo dođem zbog sebe i svojih stavova,za druge i njihove razloge se ne brinem,poslušam dobar bend... kad sam u mogućnosti i imam volje dođem poslušati i lošiji bend jer slušajući,gledajući ili zamjećujući loše stvari više cijenimo one bolje i bolje znamo popraviti one lošije..a popijem koliko mogu,imam i želim. A jesam zapetljala osijek031.com smile

I da... jesam dijete,a ako ću postati ogorčena,napeta i frustrirana kad odrastem onda želim i ostati dijete.
To konstantno spominjanje izraza "dijete" "dječurlija" i generaliziranja ljudi i njihovih osobina me samo podsjetilo na to kako se treba ponašati. Nisam sigurna i nemogu i neznam donjeti pravi zaključak u vezi toga,ali samo mislim da se ponekad bolje ponašati u skladu sa svojim godinama bez obzira na to kako to ponašanje izgledalo u određenom razdoblju života.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auuuu predajem se,u pravu ste...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2008. 15:30 
Naslov:  Re: Klub United: Ringišpil, 1328 BeerCore & Astro Zombies
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam decurlija, jedino sto ne zicam, ne bljujem i ne radim pizdarije, mozda sam poremecen?

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: