Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Klub United: Ringišpil, 1328 BeerCore & Astro Zombies

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Fast
Offline
Ukupno postova: 95
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maras je napisao/la: ›
maras je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
dajte molim vas šta svi kenjate,šta trebam doći i slušati neku smiješnu predgrupu?
i još k tome ak su iz osijeka,nemaju pojma svirati i sad ja njih trebam slušati jer je početak u 22.00,
kakve su to fore početak i dolazak u 22.00?
totalna glupost.
dolazim kad ja hoću a ne da mi još netko određuje kad da dođem,na ringišpilu je bilo ljudi jer sviraju neki tinejđerski ska pa se okupilo dječurlije koja sluša njihovu mjuzu,zato je na ostalim koncertima bilo punih veličanstvenih 50-ak ljudi (vjerovatno je bilo puno na otvaranju na debelima,tad nisam bio),
zato ove idiotarije dolazak u 22.00 nekom drugom pričajte,ok ak je koncert recimo utorkom il četvrtkom al subotom...

Motorhead kad je počeo svirat je bio automatski veliki bend teh.usviran i fantastičan u startu je počeo prikupljat ogromne mase.Jedan Debeli Precjednik itd.... daj molimo te mislim da si ti prezelen.Ti ljudi si daju truda i vježbaju da bi ih ti ignorirao i ponižavao daj momak uzmi si lekciju.

Uostalom mi smo svi glupi što smo došli ranije i zauzeli mjesto kao što se čeka i kod jebenog zubara da bi ti došao puno kasnije i imao veće privilegije.Smrdi smrdi užasno smrdi...

najbitnija je stvar da se svi držimo zajedno kao što žele i ljudi koji su ovo otvorili jer samo tako će i opstati ovaj klub.Nemojmo biti kritični mislim da bi ljudi stavili i fotelje u klub da imaju novaca a razlog tome je loša posječenost. Justice ovom prilikom se tebi obračam i pitam te di si bio kad je svirala Paura iz Brazila jer su i oni neki loši bend.To je vjerojatno najjjbolji bend koji je ikad bio u Osijeku. Citiram ne sebe nego ljude koji su godinama na sceni "jaaako dobar bend". Ako si bio ovim putem se ispričavam a vama ako i želite da taj klub i uspije onda i dodjite u klub pa će i biti za fotelje ventilaciju itd...Ruku na srce koji bi od vas digao kredit i otvorio klub. Skidam jebenu kapu i svaka čast i dajmo pomognimo ljudima a ne odmagati.

_________________
užas
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.12.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › joj daj ne kenjkaj @tratinčice,vidiš ja sam bio kada su bili ti dotični koncerti od 50'ak ljudi,došao sam čisto poslušati bendove i podržati taj klubić,zato nemoj "pizditi" i nemoj mi govoriti da ja nebi smio pljuvati po onome što mi se nesviđa,
a ti si se malo previše ufurao u tu spiku,još si zelen i lud za tim svime,neću te sada popljuvati (biti ću fin) jer vas iovako ima premalo tako rokenrola nastrojenih...


ja sam zelen.. joj xD.. i pod ovim "rokenrola nastrojenih" misliš ljudi kojima je stalo da se nešto događa u gradu, koji se trude da održe scenu.. očito imaš neke komplekse jer nemaš bend i nikakvu funkciju u svemu tome, ne znam odakle bi dolazilo to pljuvanje..

sorry.. ja bih isto volio da sam takav da d**am ku**c kod kuce i pljujem po onima koji nesta rade ili pokusavaju napraviti, al ne mozemo svi tak.. i opet sam idiot sta ulazim u ovakve rasprave al nema veze.. xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2008. 17:05 
Naslov:  Re: Klub United: Ringišpil, 1328 BeerCore & Astro Zombies
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
joj daj ne kenjkaj @tratinčice,vidiš ja sam bio kada su bili ti dotični koncerti od 50'ak ljudi,došao sam čisto poslušati bendove i podržati taj klubić,zato nemoj "pizditi" i nemoj mi govoriti da ja nebi smio pljuvati po onome što mi se nesviđa,
a ti si se malo previše ufurao u tu spiku,još si zelen i lud za tim svime,neću te sada popljuvati (biti ću fin) jer vas iovako ima premalo tako rokenrola nastrojenih...


Vas,nas,mi ,vi,oni,ja...
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam dosao u 22, cekao sat vremena da me puste unutra, sto je u redu, shvacam, bila je guzva. To za muriju ne znam jer sam cijelo vrijeme unutri pio. Al kad sam izasao na zrak van nisam vise mogao uci, dobrih sat vremena sam se smrzavao da bi se onaj s ulaza sjetio rec da ko ima zig moze uc. Kad je ringispil zavrsio narucio sam jos jedno pivo i otisao van na zrak pripalit misleci sad ce svabe, i onda se taj s vrata sletio i poceo kenjat kaka smo mi govna sto tu stojimo, da ce zvat muriju i da cemo kukat kad ne budemo vise imali taj klub. Cemu to napadanje, nit sam bio pijan da nisam mogo stojat, nit sam ikakvo sranje napravio ni bio glasan. Prvi put dosao i odmah me tjeraju. Nije to bas ugodno.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2008. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tratinčice ti si pican koji si se malo previše uzdigao (sam u svojim očima) i misliš da si neki k. u osječkoj underground spiki,e pa zajebi dečkić...

@maras nekužim koji k. ti sad hoćeš?

da bio sam na toj veleštovanoj "Pauri" i nisu mi baš nešt bili ak ćemo iskreno,i nisu najbolji bend što je svirao u Osijeku,ima različitih mišljenja,neki će reći Whitesnake (ja sigurno neću) neki poput mene će reći Zion Train ili Laibach,i to je to,puno različitih mišljenja...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ne, ja ne zelim da se klub zatvori, al ja i inace ne dajem komplimente nego sta treba popravit. Atmosfera je bila odlicna, svirka zanimljiva, konobari brzi, cak sam i s tim s vrata vodio zanimljiv razgovor o ne sjecam se cemu, al znam da je bila neka zahebancija. Onaj moj prvi komentar je bio kratak i bez puno previse objasnjenja jer tipkam na mobu. Al treba poradit na ventilaciji il nekako organizirat da mi koji smo na vrijeme dosli i usli kad izadjemo na zrak da se ne smrzavamo vani. Vjerojatno cu opet doc jer me lega pozvo na svirku. Vald ce bit bolje.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
doll
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2008. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @tratinčice ti si pican koji si se malo previše uzdigao (sam u svojim očima) i misliš da si neki k. u osječkoj underground spiki,e pa zajebi dečkić...

@maras nekužim koji k. ti sad hoćeš?

da bio sam na toj veleštovanoj "Pauri" i nisu mi baš nešt bili ak ćemo iskreno,i nisu najbolji bend što je svirao u Osijeku,ima različitih mišljenja,neki će reći Whitesnake (ja sigurno neću) neki poput mene će reći Zion Train ili Laibach,i to je to,puno različitih mišljenja...


A j.bote, ti ko da si neki velevežan što si "stariji", pa ako je netko mlađi odmah je naspram tebe "zelen". Ali šta se onda svađaš po forumima u svojim godinamai vrijeđaš nazivima "pican" i sl?
Oduvijek su mi išli na k. likovi poput tebe, a definitivno si stereotipan, znam takvih dosta (nema curu, nema bend, živi sa starcima...). odi slušaj Laibach...

"@maras nekužim koji k. ti sad hoćeš? " - a šta je ovo tvoj forumski prostor?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uostalom, što vi očekujete? pa nije to wembley. to je mali prostor za koji se malobrojna osječka alternativna scena izborila. bolje uživajte dok možete.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › uostalom, što vi očekujete? pa nije to wembley. to je mali prostor za koji se malobrojna osječka alternativna scena izborila. bolje uživajte dok možete.

Scena se izborila za novi prostor u Tvrđi koji se trenutno izređuje. Bogu hvala i zahvaljujući prepoznavanju potrebe od strane pojedinaca iz trenutačne gradske vlasti, konačno su i radovi pravi kernuli nakon mjeseci borbe s birokracijom.
Uz KMT su se ustalile i svirke u brodskoj Rupi, Županja je dobila MKC, a i u Đakovu scena dobiva novi polet i postaje sve organiziranija. Ne zaboravimo niti na bliski Novi Sad, a druga i nova ekipa je krenula s vlastitim financijama i ambicijama u isti taj projekt jednako kao i KMT prij tri godine uz vjeru da mogu ispraviti nedostatke koje je stari Teatar imao i na tome svaka čast.
Neka ne bude zabune.
Uz dužno štovanje prema Zagrepčanima ali Zagreb će se po pitanju underground scene uz ova dva mjesta moći pokopati u Osijeku. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto. Bit će super. Ne očekujem megaspektakle, ali dobrih svirki da.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2008. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
Uz dužno štovanje prema Zagrepčanima ali Zagreb će se po pitanju underground scene uz ova dva mjesta moći pokopati u Osijeku. Very Happy


Mislim da neće. Postoji, najme, jedna bitna razlika: tamo to ne smatraju 'underground' scenom, dapače. Sa takvim 'underground', ne_treba_nam_ventilacija_ni_stolice_ni_ništa stavom gubi se najvažnija publika - ona starija (čitaj: oparenija), rulja koja bi rado poslušala bend čije su ime prvi put pročitali na plakatu. A to je bitna razlika. Ne živi jedan KSET od studenata, ne budite naivni.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.12.2008. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›
fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › uostalom, što vi očekujete? pa nije to wembley. to je mali prostor za koji se malobrojna osječka alternativna scena izborila. bolje uživajte dok možete.

Scena se izborila za novi prostor u Tvrđi koji se trenutno izređuje. Bogu hvala i zahvaljujući prepoznavanju potrebe od strane pojedinaca iz trenutačne gradske vlasti, konačno su i radovi pravi kernuli nakon mjeseci borbe s birokracijom.
Uz KMT su se ustalile i svirke u brodskoj Rupi, Županja je dobila MKC, a i u Đakovu scena dobiva novi polet i postaje sve organiziranija. Ne zaboravimo niti na bliski Novi Sad, a druga i nova ekipa je krenula s vlastitim financijama i ambicijama u isti taj projekt jednako kao i KMT prij tri godine uz vjeru da mogu ispraviti nedostatke koje je stari Teatar imao i na tome svaka čast.
Neka ne bude zabune.
Uz dužno štovanje prema Zagrepčanima ali Zagreb će se po pitanju underground scene uz ova dva mjesta moći pokopati u Osijeku. Very Happy


baš to Smile

to šta su teatar premjestili u tvrđu je pre jebeno, jako dobar potez Smile

justice je napisao/la: ›
@tratinčice ti si pican koji si se malo previše uzdigao (sam u svojim očima) i misliš da si neki k. u osječkoj underground spiki,e pa zajebi dečkić...

@maras nekužim koji k. ti sad hoćeš?

da bio sam na toj veleštovanoj "Pauri" i nisu mi baš nešt bili ak ćemo iskreno,i nisu najbolji bend što je svirao u Osijeku,ima različitih mišljenja,neki će reći Whitesnake (ja sigurno neću) neki poput mene će reći Zion Train ili Laibach,i to je to,puno različitih mišljenja...


po čemu si ti skužio da sam se ja uzdigao, ne kontam, gdje si u mojim riječima vidio imalo uzdizanja, o čemu pričaš??? to šta sam napisao da se trudimo malo scenu podici, to je tebi uzdizanje.. sry ali od covjeka koji mi je bio jedan od jacih likova ovdje na forumu si postao jedan bijednik obicni pre napuhani koji po meni sere bez ikakvog razloga.. i otkud ti znaš uopće tko sam ja, ja tebe ne znam!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SaNJiX
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2008. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast svima koji griješe i priznaju pogrješke te su ih voljni ispraviti...mladići, koji i nisu više mladići, koji su uložili novce i trud i volju u klub su to napravili da bi se mi imali gdje okupljati i slušati glazbu koju tvrdimo da volimo. Naravno da ima propusta, npr. što je netko rekao, nakon sat vremena se dečko sa ulaza sjetio pustiti one sa žigovima, čovjeku u toj gužvi jednostavno nije palo napamet...ljudi griješe...sljedeći put se to neće dogoditi, jer ce se na to misliti...

što se bendova tiče, naravno da ima i boljih i lošijih, odnosno usviranijih i manje usviranih ili onih koji odgovaraju vašem ukusu ili ne odgovaraju, podrazumijeva se da cete doci na bendove koje volite, ali ne vidim zasto ne bi podrzali i njihove predgrupe...sve su to decki i cure koji/e se trude i zele da ih se cuje...stvarno ni jedan bend nije poceo sa skupim instrumentima, raskosnim binama i sponzorskim turnejama!

justice ne vidim razlog da ti budes grub na bilo koji nacin prema bilo kome na forumu...vrijedanje inace pocinje kad covjek ostane bez argumenata i osijeca se slabim i ugrozenim!

podržite klub, ako vam je stalo da osjecka scena ostane jedna medu najjacim scenama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.12.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a u p.m.,,sad će mi sva dječurlija na jeb.... forumu nešt kenjati,
ma gdje sam ja to prvi počeo biti grub i vrijeđati???
(u ovoj temi),
rekao sam ono što mislim,da mi nepada na pamet da dolazi u 22 sata na koncert,i gdje je tu jeb... vrijeđanje,
tratinčica i ja smo se objasnili i gotova stvar,zato me nemojte više povezivati s ovim temama vezanim za united jer je ovo presmješno postalo...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SaNJiX
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2008. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: