Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koridor - tržnica Arizona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2008. 18:37 
Naslov:  Koridor - tržnica Arizona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel išao tko tamo u zadnje vrijeme?dal se isplati otić?
čujem da su neke poreze uveli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2008. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neisplati se...cijene su gotovo kao i ovdje. Eventualno ti se isplati otić nakupovat pljugi, čarapa, gaća i grudnjaka ili otić pojest ćevape...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*CURKA*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2008. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ne ideš s nekim tko zna gdje treba kupovat,bolje da ne ideš. npr. hlače su oko 35-40KM. majce 20-30KM. heroina je dobro rekla,za cigare,gaće,čarape definitivno se isplati. moja sestrična je našla kaput koji je VAAAAU za 60KM iliti 240kn,koji ovdje ne možeš naći. što se tiče cipela,treba te odvest netko tko tamo redovito kupuje-ponavljam. ja sam jako dugo uzimala kod "teta sabine" i jedne mirele. iz italije dovoze robu,a imale su uvijek katalog za sljedeću sezonu,tako da je bilo olakšavajuće rezervirat cipele i znaš da te čekaju.

_________________
Kad bi svaki čovjek bio čovjek, onda bi svaki kamen bio dragulj. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2008. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da napomenem, Arizona ne radi ponedeljkom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2008. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa hlace za 40 km su daleko povoljnije nego ovdje ... carape su 1 ili 2 km ... samo se zbog toga i isplati otici.

a da ... i ja sam se zaputio jedan ponedjeljak ... i arizona radi ... ali samo oni koji naplacuju parkiranje ... trgovine su sve od reda zatvorene Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.10.2008. 7:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: ›
Neisplati se...cijene su gotovo kao i ovdje. Eventualno ti se isplati otić nakupovat pljugi, čarapa, gaća i grudnjaka ili otić pojest ćevape...


ja sam tamo jednom kupila čizme za 20maraka osijek031.com smile i trajale su duže nego one koje sam kupila ovdje u Osijeku za 600kn!!!!! Samo što je tamo problem ako vidiš nešto što ti se sviđa a ne kupiš odmah nećeš se vrlo vjerojatno više vratiti na to mjesto....ja sam se jednom izgubila tamo....još kad nisu bile ove kućice....oni cigančići oko mene lete a ja tražim mamuuuuu Sad
e da i igrice za komp se isplati kupovati...tange,grudnjaci,čarape...to bude oko pol marke/marku...ne znam koliko se isplati mobitel kupiti...hm osijek031.com smile a kad sam bila mlađa onda španglice,gumice i ostala sranja za kosu to je jeebeno jeftino bilo....sad kad pogledam u dm-u jedna obična gumica za kosu malo veća ili veća kopča izađe 20kn???!!!strava....Sjećam se da je neki buvljak prije jedno 15godina bio i negdje tu kod nas,sjećam se da me tata vodio uvijek nedjeljom ujutro tamo,išao vidjeti jel ima pecaljki,udica bla bla...na nekoj cesti e sad ubite me ne znam gdje...mislim da je to godinu dvije poslije rata bilo...jebote čega se ja sjećam osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 18:26 
Naslov:  Tržnica Arizona??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel tko bio u zadnje vrijeme tamo..cijene, utisci...?? Da ne otvaram temu dalje!!
Jel se isplati odlazit tamo...??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2011. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bila nedavno.Ima stvarno svašta po svakakvim cijenama.Kupila sam čizme koje kod nas koštaju 380 kn,a tamo sam ih platila 150 kn,e sad ako netko misli da za puno manje može kupiti obuču koja će trajati bar jednu sezonu-ne može!Treba puno obilaziti jer svi imaju istu robu,ali cjiene nisu svuda iste.
Pidžame na svim štandovima 12-18 km,ja našla za 8 km,paket pamučnih čarapa 12 komada 10 km,kučne papuče 5 km,grudnjaci od 1-10km,gačice i tange 1-5 km,rifle 40-60 km,zimske jakne se ne isplati kupovati jer su cijene iste kao i ovdje......

_________________
Bolje biti malo lud nego malo pametan...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.01.2011. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam prije nekoliko mjeseci, utisak je da su cijene gotovo identične i da nema neke računice. Isplati se jedino zbog ćevapa pravih bosanskih, i janjetine koju sam nedavno zavoljela jesti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Bila sam prije nekoliko mjeseci, utisak je da su cijene gotovo identične i da nema neke računice. Isplati se jedino zbog ćevapa pravih bosanskih, i janjetine koju sam nedavno zavoljela jesti.


Konkretno...žena mi je u potrazi za zavjesama!!!
Idemo sutra tamo....isključivo zbog toga!!
A čevapi bi mogli pasti za domovinu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 19:16 
Naslov:  Re: Koridor - tržnica Arizona
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala adminu na premještanju teme, nisam vidio da je već otvorena...novi sam..gušter... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2011. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto bila nedavno, kupila patike, rifle, nekoliko majica i more gaća i čarapa, ošla na čevape i Sarajevsko i poprilično mi se isplatio taj odlazak tamo Smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2011. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mmmm.. gaćice i grudnjaki.. xD

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2011. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo si izračunajte koliko vas dođe gorivo do tamo pa onda koliko imate namjeru potrošiti i videt ćete dal' se isplati..

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2011. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Prvo si izračunajte koliko vas dođe gorivo do tamo pa onda koliko imate namjeru potrošiti i videt ćete dal' se isplati..


Bio danas....što se tiče računice..uštedili smo cca 3000 kuna...nećete vjerovat ali 3000 madafucking kuna ušteđeno jer smo tišli zavjese kupovati u Arizonu....da sam ovdje kupio sve što sam tamo dobio izašlo bi me cca 5000 kuna, ovdje sam platio 2000....ljudi se napatili sa nama pronaći dezen, boju, bacaju se po trgovini, vade zavjesu po zavjesu, preporučuju...pokidaše se ljudi...uzeli mjere prozora, sašili, namontirali karnišne na zavjese po mjeri i nose do mog auta...aj što nose..utovaraju mi u auto...nećete vjerovat....a kod nas...za 5000 kuna jedva iscjedi riječ pokoju..kad nađem vizitku...reklamirat ću ga ovdje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: