Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



komemoracija za živuću profesoricu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2006. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne slazem se. Naprotiv, mislim da im treba podici spomenik i dati nagrau za kreativnost.

Njihovo ponasanje bi njenim nadredjenima trebao biti pokazatelj o kakvoj se profesorici radi. Kvalitetnom i postenom profesoru nitko ne bi napravio nesto slicno.

A kvalitetan i pošten učenik također ne bi napravio ništa slično!!!!


Dobra opaska.
@ Leon, naša srednja ti nije nikakva referentna jedinica za usporedbu. Znaš i sam na kakvom je glasu.

Zaboravljamo one majstore s bombama u zbornici, zaboravili smo onoga što je izbo profesora... Ako je to kreativno otkazan posluh - onda smo mi koji vjerujemo u mehanizme kao što je razrednik, učiteljsko vijeće, ravnatelj ili ministarstvo samim tim budale.

Ovo je nečija glupa šala koja je imala sreću i naišla na solidarizaciju razreda s idiotom. Njega treba naći i staviti mu do znanja da je ono što je napravio krivično djelo, kažnjivo KZom (hoću članak tražit?)... Bolesna prijetnja smrću.

Ipak, ostaje pitanje profesorice i preispitivanje kvalitete njezinog rada, ali to problem manje težine. Samim tim što nije kriminal, jel.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.06.2006. 13:50 
Naslov:  Re: komemoracija za živuću profesoricu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto se same komemorecije tice, cujem da je stvarno odlicno organizirana...

Ekipa je ulozila stvarno puno truda, i na tom im se treba cestitati. Ideja je originalna, ali sto je jos bitnije nosi poruku. Vjerujem da se ta profesorica imala zasto zamisliti nakon takve reakcije ucenika.

A jesu li joj napravili i karmine, odnosno u ovom slucaju vesele karmine??

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: