Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



komemoracija za živuću profesoricu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2006. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da vidim kako su mladi indiferentni!!!
Zbog takvih kao ti mladi nose šipke u školu i mlate profesore-to je stvarno zdravo ponašanje

svi bi to trebali raditi dok god ne preplašimo sve profesore,da se počnu bojat dolaska u školu,da se boje ocjenjivat na meritokratski način.
E onda bi takvi učenici ,koji su se navikli provlačit kroz školu bez da mrdnu malim prstom, napokon bili sretni i zadovoljni!!!!!

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2006. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No�enje �ipke u �kolu nitko ne opravdava, ovo je sasvim drugačija situacija.
Na prvi pogled se čini okrutno tako �ta napravit nekome, ali siguran sam da je moguće da su okolnosti iziskivale takvu reakciju. Zamisli da se neka pijana budala na ego tripu i�ivljava na tebi i odlučuje ti o sudbini, a ti ne mo�e� NI�TA napraviti.
Sigurno postoje neki bolji načini da se to rije�i, ali ovi barem nisu bili nasilni (fizički) i demonstrirali su kreativnost, timski rad i smisao za humor. Samim time su se izdigli od 99% svojih vr�njaka.

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2006. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la (Pogledaj post): › demonstrirali su kreativnost, timski rad i smisao za humor. Samim time su se izdigli od 99% svojih vr�njaka.


Demonstrirali su kreativnost tu negdje na razini kreativnosti onog suca koji je izjednačio anal probe i rukovanje, timski rad koji se sastoji od toga da vecina nece izdati manjinu koja je to napravila i humor slican humoru onog Malezijca koji je 1. travnja zaustavio zracni promet nasalivsi se da je bomba u avionu.

Izdizanje u crnu kroniku bas i nije neko izdizadnje. Na blesavu ideju nije tesko doci kad nemas puno toga pametnijeg za raditi u zivotu, ali normalna osoba ne razmatra ozbiljno blesavu ideju. Ne, nisu zasluzili spomenik. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2006. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo tako!!
Potez im je totalno idiotski.
Da imaju pametnijeg posla ne bi kukali: Učiteljica me ne voli!!!
Svi imamo dobrih i loših dana u životu pa tako i u školi-ali to nije opravdanje za takav i slične postupke.
Ali najvažnije je da su oni sad ispali FACE!!!

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2006. 23:07 
Naslov:  Re: komemoracija za živuću profesoricu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steam, nemoj se uvlačiti budućim profesoricama... Nije u redu... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2006. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK, reakcija klinaca je ekstremna, radikalna, nekima cool, nekima ne. Mene samo zanima zasto se nitko nije zapitao sto je do toga dovelo. Nisu to napravili svakom profesoru, nego samo jednoj profesorici. Bit ce da je necime to i zasluzila. Osobno znam da ima profesora koji se izivljavaju na ucenicima i onda dodju kuci sretni i raspolozeni, a ucenici tu ne mogu nista... Takodjer znam da nije problem samo u ucenicima jer je moj razred imao situacija da smo kod jednog profesora svi bili dobrice, ali smo smjeli pricati, postavljati pitanja, profesor je i nas postovao, a isiti taj razred drugim je profesorima bio nemoguc. Dakle bitan je stav profesora, a to se zove pedagogija. Bit ce da je ovo jedna od onih prica kada je vec svima prekipilo.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2006. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Steam, nemoj se uvlačiti budućim profesoricama... Nije u redu... Laughing


Ja nisam buduća profesorica niti sam ikad željela biti.Niti volim sve profesore, samo mislim da ovo što se događa nije u redu.
Svakom je pala neka glupost napamet da napravimo nekom profesoru ali nismo ludi da to i učinimo.
Ja stvarno ne znam šta da kažem, te klince treba zatvorit u gumenu sobu i bacit ključ!

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.04.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerojatno sam jedna od onih jako miroljubivih pa moram opovrgnuti tvrdnje da sam za poticanje nasilja u školama (šipke, pajseri i slično smeće, dalje od škole!!!) ne vidim kako bi zatvaranje dotičnih učenika u gumenjaru pridonijelo podizanju kvalitete odnosa između te profesorice i njezinih učenika. činjenica je da je kvaliteta nastave ovisna o kvaliteti odnosa između onih koji sudjeluju u toj nastavi. nekako je sve puno sretnije ako nema mržnje u blizini. nemojte me krivo shvatiti, nisam ja za podilaženje učenicima, nikako! meni bi samo bilo baš jako drago kada bi svatko dobro obavljao svoj posao. počevši od kvalitetnih profesora koji puno nude i puno traže i pri svemu ostaju dosljedni i pravedni. učenici bi isto tako trebali biti svjesni da su tu da uzmu i iz škole ponesu ono što im profesori mogu ponuditi. sve je to ok, ali ne mogu se složiti sa stavom da je baš svaki naš profesor vrijedan poštovanja, ipak, treba ga zavrijediti!

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2006. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od svih ovdje, slažem se jedino s ovim gore... malim Steamom. Nadam se da neistomišljenici neće posegnuti za svojim pravom na brisanje tuđih postova.

Postoje legalni mehanizmi, djecu se od malih nogu treba učiti konstruktivnom i demokratskom izražavanju nezadovoljstva, negodovanju.

AKo su toliko uvjereni u nepravdu prema sebi, siguran sam da bi ih i Predsjednik primio.

Ni u jednom trenutku nisu išli izgleđivati spor, koliko je poznato iz medija.

Kao i svaka, ideja je potakla iz jedne glave. Nemoguće je da je cijeli razred jedanko nezadovoljan profesoricom.
Nemoguće je da nezadovoljstvo cijelog razreda potječe iz istovjetnih objektivnih razloga kod svakog učenika.

Cijeli se razred solidarizira s tri debila.

Ja baš nekako mislim da se za to leti iz škole na milost i nemilost socijalnim službama.

Škola je hram informacijskog društva, učitelj je časno zvanje.

Što je sljedeće?
Netko ti umre u bolnici i ti "predmetnom" liječniku organiziraš lomaču s 20 veselih jarana pod kukuljicama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2006. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
vjerojatno sam jedna od onih jako miroljubivih pa moram opovrgnuti tvrdnje da sam za poticanje nasilja u školama (šipke, pajseri i slično smeće, dalje od škole!!!)


Iz izbora alata čini se da ti je na umu samo fizičko nasilje i nasrtanje...

A imaju tu još neke sorte.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2006. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la: › Ja bi te učenike izbacila iz škole da sam na mjestu ravnatelja.
Gdje piše da učenici moraju voljeti svoje nastavnike-oni su tamo da uče,a uvijek se više nauči kod strogih profesora.
I ako je mrze iz dna duše trebali bi pokazati malo poštovanja..


Mislim da si poprilicno preostra u svom komentaru.

Istina, bilo bi bolje da ucenici postuju profesore, ali profesori postovanje trebaju zavrijediti. Mislim da "popustljivost" ili "nepopustljivost" nije kategorija koja nekom profesoru moze donijeti postovanje.

Iz svog iskustva (mislim na svoj razred u srednjoj skoli) znam da se najvise postovalo profeosra koji je bio jebacki opasan i nepopustljiv, ali ujedno pravedan i posten. Lehman je bio tzar!

Za razliku od njega, nitko nije postovao jednog prestrogog profesora iz latinskog ili profesoricu iz biologije (nomina sunt odiosa).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2006. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la: › Ja stvarno ne znam šta da kažem, te klince treba zatvorit u gumenu sobu i bacit ključ!


Ne slazem se. Naprotiv, mislim da im treba podici spomenik i dati nagrau za kreativnost.

Njihovo ponasanje bi njenim nadredjenima trebao biti pokazatelj o kakvoj se profesorici radi. Kvalitetnom i postenom profesoru nitko ne bi napravio nesto slicno.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2006. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: › Demonstrirali su kreativnost tu negdje na razini kreativnosti onog suca koji je izjednačio anal probe i rukovanje


Ne cemu temeljis ovu usporedbu?!
Ili onu s Malezijcem?!

Jednako tako, mogao si napisati da su kreativni kao horda dobrocinitelja... ili kao jato pataka u letu...

Demagogija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2006. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam mislila da ih treba poštovati samo zato jer su profesori,već im treba iskazati onaj minimum poštovanja kakav bi trebali iskazivati prema svakom ljudskom biću čak i ako to nisu zaslužili.

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2006. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Marigold je napisao/la: › Ja stvarno ne znam šta da kažem, te klince treba zatvorit u gumenu sobu i bacit ključ!


Ne slazem se. Naprotiv, mislim da im treba podici spomenik i dati nagrau za kreativnost.

Njihovo ponasanje bi njenim nadredjenima trebao biti pokazatelj o kakvoj se profesorici radi. Kvalitetnom i postenom profesoru nitko ne bi napravio nesto slicno.



A kvalitetan i pošten učenik također ne bi napravio ništa slično!!!!

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: