Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dostava Hrane u Osijeku! [catering]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2008. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. <
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Dođem sada s posla gladan ko pas i nabrijem se na pizzu iz Lipovog Faking Hlada i što mi frajer kaže? Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac, zovite nekog drugog... E pa nabijem ih ja u takvo poslovanje... Makar zadnji ostali u gradu više ih nikada ne zovem!!!!! Evil or Very Mad

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih preporučio Lipov Hlad. Odlična klopa, super cijene (npr. caprioccosa 26kn), brza dosatava, ma sve naj imam reći za njih. Stvarno sam probao svugdje al Lipov Hlad mi je definitvno naj. Evo vam web:

http://www.lipov-hlad.hr/

U zadnje vrijeme lipov hlad ne ostavlja baš pozitivan dojam na mene...naručila sam 2 puta lignje na žaru i 2 puta pizzu la capri... lignje kao haribo bonkasi, a s kečapom u pizzi def nešto ne štima...frend je naručio sendvić i ćevape, nije niti on zadovoljan...
Ne znam u čemu je problem, ali događa se ista stvar kao i s gastrom, sve je lošije i lošije...


Ja jedem u zadnje vrijeme samo bijelu pizzu iz Lipovog Hlada. E zakon je!!!
Umjesto kečapa je vrhnje i sve ostalo ko ćoza sam još bace suhog vrata na sve to. Ma predobra je!


Vrhnje u toplim jelima ne volim, tako da se onda niti ta pizza ne naručuje.. ne znam u čemu je problem s njima, u roku 2 mjeseca su se srozali..
e, da.. imala sam i " incident".. na zadnjem trokutiću pizze, odnosno ispod zadnjeg trokutića, našla sam izglodanu maslinu osijek031.com smile osijek031.com smile

E pa prvo probaj pizzu pa onda reci da ju ne voliš. A sve mi se čini ko da radiš za konkurenciju pa pljuješ po Lipovom Hladu.
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. <


Jesi ti ćorav ili što !?! U prethodnom postu sam napisala da NE VOLIM VRHNJE u toplim jelima, muka mi bude od toplog vrhnja i da jelo ( o ovom slučaju pizza ) od vrhnja ne dolazi u obzir!!
Spominjala sam kečap u la capri pizzi i đonaste lignje..

A smiješan si stvarno..ne radim uopće, niti imam ikoga u ikakvoj dostavi da ga reklamiram i sl. - samo sam objektivna, a to što ti je vjerojatno nekakav legos gospon iz lipovog hlada dalo bi objašnjenje ovome što si napisao u prethodnim postovima..

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
Ja stvarno naručujem kod raznoraznih pizzerija i Lipov Hlad mi je od 100 narudžbi 2 puta zaribao. &lt;
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Dođem sada s posla gladan ko pas i nabrijem se na pizzu iz Lipovog Faking Hlada i što mi frajer kaže? Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac, zovite nekog drugog... E pa nabijem ih ja u takvo poslovanje... Makar zadnji ostali u gradu više ih nikada ne zovem!!!!! Evil or Very Mad


Baš me zanima hoćeš li i Ti dikobraze, prema @cane, imati nekoga u konkurencijskoj dostavi kad "pljuješ" po lipovom hladu osijek031.com smile Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je corolla super,od pizze,tortilja,punjene piletine a dosta brzo i dodju.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.09.2008. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2008. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje



slaviš nešt, a ne zoveš? Wink

ja sam jela jaaako dobru, ali ubij me ako znam odakle...mislim iz Sebastiana, samo ih oni ne zovu gigant, nego nekako drugačije...mislim...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.09.2008. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje

lipov hlad
najbolja

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2008. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
mislim...
osijek031.com smile

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luna26
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2008. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
HITNO JAKO HITNO OP OP OP
gdje su gigant pizze najbolje


ona pizzeria iliti što već na kružnom (ne znam kak se zove) grande pizza je onak ..ok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2008. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pizze La Rossa i to bez pogovora al najbolja u gradu, do prije godinu dana mi je bila u Sebastianu no kako sam probo u La Rossi ne pada mi na pamet ikad igdje drugu pizzu naručit ni pod možda, ni pod razno, nikako, a ostale pizdarije tipa ćevapa i sendviča kad naručujem uzimam iz Corolle

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.09.2008. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › pizze La Rossa i to bez pogovora al najbolja u gradu, do prije godinu dana mi je bila u Sebastianu no kako sam probo u La Rossi ne pada mi na pamet ikad igdje drugu pizzu naručit ni pod možda, ni pod razno, nikako, a ostale pizdarije tipa ćevapa i sendviča kad naručujem uzimam iz Corolle


definitivno.. La Rosa zakon, kad sam prvi put probo pizzu od tamo.. uf.. Za sendvice naravno fratelli, za ovak pizdarije leganini, sam sta moras naruciti 2 porcije a to je 5 cenera i previse klope za jednu osobu.. za cevape i pljeskavice k topu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Dođem sada s posla gladan ko pas i nabrijem se na pizzu iz Lipovog Faking Hlada i što mi frajer kaže? Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac, zovite nekog drugog...

Tako je to kad im je stalo do "isplativosti", a ne reputacije. Ta će se priča proširiti gradom vrlo brzo i onda će se čuditi što nema narudžbi.
Socijalizam ipak ne umire tako lako Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
E dragi moj Cane, nabijem ja taj tvoj Lipov Hlad i njihovo poslovanje... Ne isplati nam se jednu pizzu voziti u Višnjevac

Otvorim njihov web i spika ide ovako: "za narudžbe ispod 20 kn dostava se naplaćuje 5 kn", kao i "minimalna narudžba za prigradska naselja (Sarvaš, Nemetin, Tenje, Bilje, Brijest, Livana, Višenjevac) iznosi 40 kn".

U neku ruku ima smisla, ali to su trebali ukalkulirati u cijenu koštanja - povećaš cijene svemu za 50 lipa i ne brukaš se po gradu.

BTW, što im to dođe "Tenje" i "Višenjevac"? Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema cateringa od kojeg nisam narucivao hranu...(tak prezivljavam - po restoranima - picerijicama i dostava)

Trenutno najbolje hrana - po okusu i količini i cijeni je Nautilus - jedino sto su dosta spori...ali vjerojatno je to cijena kvalitetne hrane...

ako netko zeli probati - tel.500-446 - uglavnom ja sam zadovoljan Cool

p.s. probajte pohanu piletinu - 28kn Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2008. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cudi me sto za gigant pizzu nitko nije spomeno Saloon, znam da su oni uvijek imali najbolje gigantice. i dan danas kad se okupimo kod lege na lanu narucimo giganticu i gustamo...

e da i oni su za pol sata s jednog kraja grada do visnjevca dosli bez jebemti, mi svi ostali paf...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.09.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slusajte glas visegodisnjeg iskustva...
Pizza se uzima u La Rossi i samo u La Rossi
Sentlići u Coroli
Kebab se jede u zupanijskoj, ali ne kod mr. Kebapa, vec kod "Kaje" - kiosk odmah pokraj, probajte i bit ce vam jasno zasto...
Punjena pljeskavica se uzima u Lipovom hladu - stize vrela, ogromna, socna s pomesom, lepinjom i lukom...
U Bonus se isplatilo ici samo neposredno nakon otvorenja...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: