Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Unikom - ZOO hotel

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2008. 12:08 
Naslov: Grrrr ! Unikom - ZOO hotel
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovih dana je aktuelno ljetovanje u unikomovom odmaralištu, pa me je to podsjetilo na nedavnu izjavu doležala da je broj nočenja u zoo hotelu poslovna tajna, što mi nikako nije jasno jer ako u vodovodu mogu reći koliko je vode potrošeno, ili u gpp-u koliko su putnika imali, smatram da bi to i unikom morao reći za zoo hotel jer je to isto tako gradsko poduzeće (kroz razgovor sa ljudima iz ugostiteljske branše zaključio sam da je u pitanju neka muljaža i da nemaju neki uspijeh u tom segmentu, a izvlači ih poslovanje restorana za koje ljudi sve glasnije po gradu komentiraju kako je sve lošije i lošije)! Isto tako je u gradu velika pomama za zaposlenjem u zoo hotelu jer koliko čujem konobari imaju plaće oko 5 tisuća kuna, plus prijevoz, plus lova na ruke kada su nekakvi svatovi i sl., pa kada se to sve zbroji ispadne vrlo lijepa svota o kojoj ja kao visoko obrazovan (dipl. oec.) mogu samo razmišljati, a politički i rodbinski konobari sa tri godine srednje škole mogu uživati. Nitko se nije zapitao zašto oni imaju toliko velike plaće, jer koliko znam u gradu niti jedan hotel, ugostiteljski objekat i sl. ne isplaćuje toliko velike plaće konobarima pa onda ostali privatni ugostitelji ispadaju robovlasnici, a ovi iz unikoma naše novce dijele šakom i kapom!!!


Zadnja promjena: tayllor; 04.07.2008. 7:29; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2008. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tako je to kod nas, gdje god se okreneš - pljačkaju te, pa što ne bi i konobare plaćali iz vlastitog džepa..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Ovih dana je aktuelno ljetovanje u unikomovom odmaralištu, pa me je to podsjetilo na nedavnu izjavu doležala da je broj nočenja u zoo hotelu poslovna tajna, što mi nikako nije jasno jer ako u vodovodu mogu reći koliko je vode potrošeno, ili u gpp-u koliko su putnika imali, smatram da bi to i unikom morao reći za zoo hotel jer je to isto tako gradsko poduzeće (kroz razgovor sa ljudima iz ugostiteljske branše zaključio sam da je u pitanju neka muljaža i da nemaju neki uspijeh u tom segmentu, a izvlači ih poslovanje restorana za koje ljudi sve glasnije po gradu komentiraju kako je sve lošije i lošije)! Isto tako je u gradu velika pomama za zaposlenjem u zoo hotelu jer koliko čujem konobari imaju plaće oko 5 tisuća kuna, plus prijevoz, plus lova na ruke kada su nekakvi svatovi i sl., pa kada se to sve zbroji ispadne vrlo lijepa svota o kojoj ja kao visoko obrazovan (dipl. oec.) mogu samo razmišljati, a politički i rodbinski konobari sa tri godine srednje škole mogu uživati. Nitko se nije zapitao zašto oni imaju toliko velike plaće, jer koliko znam u gradu niti jedan hotel, ugostiteljski objekat i sl. ne isplaćuje toliko velike plaće konobarima pa onda ostali privatni ugostitelji ispadaju robovlasnici, a ovi iz unikoma naše novce dijele šakom i kapom!!!

Znači i ti si dobar s "Dubokim grlom", pa imaš provjerene informacije ili lupaš bez veze i pridaješ si važnost s izmišljenim podacima. Trač babe su za vas probušeni kurtoni....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2008. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče ne govorenja podataka o broju nočenja nema veze sa tračevima, a od prijatelja brat radi kao konobar tamo i rekao mi je da je vidio njegovu zadnju listu od plaće koja je iznosila 4.800,00kn netto, što je samo potvrdilo govorkanja po gradu kako imaju visoke plaće, a da ne govorimo kako svako malo čujem pitanje "E, jel imaš neku štelu u unikomu da se zaposlim kao konobar"!!! Pa bi mislim bilo uredu da ako netko ima pristup tim podacima ili možda sam-a tamo radi neka demantira ove podatke sa nekim konkretnim dokazima, a ja ču se onda ispričati što sam bio glup i nasjeo na takve priče kojih u gradu ima ajme!!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2008. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, ja s visokom stručnom spremom i 8 godina staža tek sam nedavno dogurala do cifre o kojoj ti govoriš za konobare u ZOO (naravno, pod pretpostavkom da je to točan podatak, i da tu nije ubrojen dodatak za rad nedjeljom, blagdanom itd, te da dotični nema 5ero djece i olakšice i sl.)...
Iako sam zahvalna, jer mnogi imaju daleko manju plaću ili su nezaposleni, i ne potcjenjujem ničiji rad, i da je lako biti konobar - nije, ali ono...Ljudi za isti posao u drugim gradovima imaju ohoho veću plaću od mene...ne želim drugima manju, i neka konobarima, ne smeta mi, samo bi me nekako razveselilo kad bi moja bila veća Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa evo volio bih ako među korisnicima ovog foruma ima privatnih ugostitelja da kažu kolike im plaće imaju konobari!! Da se razumijemo, ja ne podcijenjujem ničije zvanje i posao koji obavlja, neka imaju i 10000 kn plaću ali ako je to financijski opravdano po prihodima firme (u ovome slučaju hotela), što osobno i po pričama ljudi po gradu mislim da u zoo hotelu nije slučaj, a to je gradska firma i nama ti troškovi idu na teret.

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolike su,općenito, plaće u Unikomu?

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
izgubljena duša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa koliko ja znam veće su od plaća u ostalim osječkim firmama

_________________
Muškarac je najpametniji za vrijeme SEX-a
jer je direktno spojen na izvor inteligencije!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja, nažalost ili sreću, ne radim u osječkim firmama pa me zanima prosječna plaća pa da odem pitati jer imaju posla za mene....svugdje je bolje nego tu gdje sad radim.

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
izgubljena duša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamo doći raditi kao obični čistač ulica je poprilično teško,a ne nešto drugo...ako nemaš jako dobru vezu...

_________________
Muškarac je najpametniji za vrijeme SEX-a
jer je direktno spojen na izvor inteligencije!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kao i u svim firmam tog tipa.

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
izgubljena duša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žalosno ali istinito !!!

_________________
Muškarac je najpametniji za vrijeme SEX-a
jer je direktno spojen na izvor inteligencije!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali ja još nemam odgovor na pitanje kolike su plaće?

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.09.2008. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

epona je napisao/la (Pogledaj post): › Kolike su,općenito, plaće u Unikomu?


koliko sam čula dobiti posao u Unikomu je jako teško,plaće im nisu male...oko skoro 4000kn imaju smetlari,ovi što smeće odvoze(ispričavam se na izrazu ali ne znam koju drugu riječ bi upotrijebila)....dok čistači ulica imaju malo manju...često sam u Unikomu i poznajem podosta ljudi tamo,moja firma je radila neke projekte za njih i mogu reći da su zaposlenici zadovoljni sa svojim plaćama...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2008. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super, neka je bar netko zadovoljan!

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: