Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hoćemo parking ispred kuće!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čudno baš...imao sam situaciju gdje je pukla cijev ispred moje kuće. došao je vodovod, iskopao i pokrpao i to je bilo to.nikakav račun.
ako je kvar na tvojoj strani, iza brojila prema tvojoj instalaciji onda plaćaš ti a ovako bojim se da su te zaje....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
čudno baš...imao sam situaciju gdje je pukla cijev ispred moje kuće. došao je vodovod, iskopao i pokrpao i to je bilo to.nikakav račun.
ako je kvar na tvojoj strani, iza brojila prema tvojoj instalaciji onda plaćaš ti a ovako bojim se da su te zaje....


ako su me zajebali, onda nisu samo mene, još desetak stanovnika Gundulićeve je tako prošlo.

Vratimo se temi....koliko ja znam, glavni krivac zastoja radova u Gundulićevoj ulici je vlasnik Reklam-arta, jer on najviše gubi ako se biciklisticka staza izgradi, gubi parking koji mu je potreban za njegove klijente, i naravno da može porkirati svog porsche-a i mercedesa.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ima parking iza firme u koji stane 10-tak auta i u koji se ulazi sa druge strane...stvarno je covjek ne zasitan

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
capri
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
a ti malo prouci pravila struke pa ces vidjeti da se ta i takova biciklisticka staza ne moze suzavati makar se ti na glavu posadio. Ako se staza suzi, nece proci tehnicki pregled, a ti to pokusaj utuviti u svoju nasekiranu glavicu...

Vidim da jako volis pametovati, izvoli podatke
"Najmanja propisana širina biciklističke staze ili traka za jedan smjer je jedan metar, a za dvosmjerni promet 1,60 metara"

Dovoljno bi bilo da se sa obje strane gunduliceve napravi po metar, uz to bi stala i zelena povrsina i bocno parkiraliste uzduz cijele gunduliceve...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 17:22 
Naslov:  Re: Hoćemo parking ispred kuće!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

capri je napisao/la: ›

"Najmanja propisana širina biciklističke staze ili traka za jedan smjer je jedan metar, a za dvosmjerni promet 1,60 metara"

Dovoljno bi bilo da se sa obje strane gunduliceve napravi po metar, uz to bi stala i zelena povrsina i bocno parkiraliste uzduz cijele gunduliceve...


Odakle tebi taj podatak?

Nema šanse da je 1,60m dovoljno za dvosmjerni promet!

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar ne misliš da ako prave i s jedne i s druge strane to poskupljuje sve skupa za duplo?
rijetko rijetko gdje sam vidio biciklističku s obja strane ulice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
capri
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x,
istina da, skupo. Mozda bi i imali za to da se manje krade...

zeros,
to je tako zakonom propisano. Nisam osobit vozac bicikla, pa sad ni neznam reci dali je to dovoljno ili ne. Mislim da osoba na biciklu nije sira od pola metra ili? Pa mogli bi se fino mimoilaziti... a i da stave 1.80m opet bi bilo dovoljno mjesta i za drvored i parking.
Uglavnom, stanje se moze ispraviti manjim zahvatom i uvjeren sam da ce gradska uprava tako i postupiti.
Unatoc svemu, drago mi je da imamo jednog "mangupa" kao direktora reklam-arta koji moze tj. ima financijska sredstva da blokira radove dok se ne dodje do nekog rijesenja/kompromisa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

capri je napisao/la: ›
Dovoljno bi bilo da se sa obje strane gunduliceve napravi po metar, uz to bi stala i zelena povrsina i bocno parkiraliste uzduz cijele gunduliceve...


Ne bi to bilo dobro. Zašto? Zato što je ona druga strana sama po sebi puno uža od ove strane kroz koju sada ide staza, i još ako i tu prođe biciklisticka staza širine od jedan metar, nastao bi isti problem kao što je i sada na ovoj strani gundulićeve.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.07.2008. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

capri je napisao/la: ›
Dovoljno bi bilo da se sa obje strane gunduliceve napravi po metar, uz to bi stala i zelena povrsina i bocno parkiraliste uzduz cijele gunduliceve...

Ovako debilnu koncepciju zbilja ne treba komentirati...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.07.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

capri je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la: ›
a ti malo prouci pravila struke pa ces vidjeti da se ta i takova biciklisticka staza ne moze suzavati makar se ti na glavu posadio. Ako se staza suzi, nece proci tehnicki pregled, a ti to pokusaj utuviti u svoju nasekiranu glavicu...

Vidim da jako volis pametovati, izvoli podatke
"Najmanja propisana širina biciklističke staze ili traka za jedan smjer je jedan metar, a za dvosmjerni promet 1,60 metara"

Dovoljno bi bilo da se sa obje strane gunduliceve napravi po metar, uz to bi stala i zelena povrsina i bocno parkiraliste uzduz cijele gunduliceve...


naranvo da bi bilo dovoljno. jer i tako je biciklisticka staza u sastavu s pjesackom stazom, i tako ce i po biciklistickoj hodati pjesaci, a ako se slucajno mimoidju dva bicikla, mogu zagaziti 20 cm i na pjesacku stazu.

sve bi se to moglo rijesiti kada bi bilo dobre volje i razumjevanja ... a ne ovako 'na noz' i prepuno pakosti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta na sve ovo kaže TataMata?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2008. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovo nema smisla vise,pocinje biti beskonacna rasprava...

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: