Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLDBRIDGE NAJAVE koje se nisu dogodile

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 7:44 
Naslov:  OLDBRIDGE NAJAVE koje se nisu dogodile
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NE unam sto se desava ali evo nazad mjesec dana sam uzalud 3 puta dolazio s ekipom nas 4 para s zenama ali uvijek na dogadjaj na koji smo dosli nije bio.
Da krenem redom sve bilo u 2 mjesecu.
Posto volimo malo stariju galzbu,glazbu koja nesto vrijedi onda idemo na ta dogadjanja,volimo tamburice i glazbu 70m80 godina.
Prvi puta dosli da gledamo i slusamo mislim da je bila grupa iz sarajeva,tamburice su svirali mislim da sam cak i pogledao na internet o njima,ali oni nisu dosli,naravno pokupili se i otisli.
Drugi put je trebao biti VIDEO PARTY 70,80 GODINA,nazovem ja ekipu svi sretni,konacno nesto za nas ali sad smo se skupli nas 12 da pogledamo i poslusamo dobre stare stvari jer to jos nismo vidjeli.
Naravno opet internet da vidimo tko to radi,upisem u trazilicu VJ LASER i otvori mi jako puno stranica s tim nazivom.
Stranica mrak po mome bas onako kako zelim jednostavne informacije popisi spotova par videomixeva da se vidi odprilike sto se dogadja i na kraju taj vj laser je jedan stari dj na kojemu sam prakticni odrastao uz emisiju DISCO FOCUS I DISCO DANCE PROGRAM na radiju osijek a i naravno od njega sam i iznajmljivao cd discove 90 godina (imao je prvi cd club u Hrvatskoj u dobrome starome super marketu na stepenicama).
Znaci vecer ce biti dobra tip se fanatik za razdoblje 70,80,90 godina a sad da jos vidimo to sve i u mixu spotova ,malo da prosagamo i ne treba nam nista.
Naravno mi dodjemo i on ne radi nitko nam ne objasnjava zasto ali ne radi.
Treci put DJELEM DJELEM CIGANSKA GRUPA,opet na internet,svidja mi se ali opet se skupimo dodjemo a njih nema i neko objasnjnje s garnicom papirima i slicnim stvarima.
Ionda sam dosao do zakljucka da jedino sve bude po redu kad sviraju oni decki koji nonstop tamo sviraju,ti domaci dj i domaci tamburasi a ono sto je nesto malo drugacije sto je neko gostovanje da se to otkaze.
Nznam zasto dolazi zbog toga tko je kriv ali eto bas kad smo onako porodicno dosli da se razveselimo potrosimo novaca onda nam ne daju da to radimo.
Mislim da su veci potrosaci oni koji sluusaju i gledaju kazem gledaju tamburase i recimo taj video party 70,80 godina(ne audio party 70,80 godina sto je bilo s dj omerom jer to svaki dan na radiju mogu slusati ali gledati ne mogu))
Ambijent oldbridge je ok svidja mi se ali auz taj ambijent ne ide techno i house glazbe idu te tamburice neke rock grupe video partiji 70,80 godina,neki zaboravljeni pjevaci i sve u tome stilu nista novo iznad 90 godina,tako barem ja mislim.
To je prvi pub gdje sam ja cuo repere i housicu,pa ne ide to jedno s drugim.
Eto tolko od mene i u ime nas malo starje generacije koji se isto znamo razveseliti.
ps
dovedite halid beslica ili haris djinovica

i naravno sve najbolje u buducem radu i gostovanjima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2008. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, @visage, najave su se dogodile, ali se najavljene svirke nisu docodile Wink

Ne znam za ostalo što pišeš, ali znam da sam u zadnje vrijeme 3 puta htjela ići na na večer ciganske glazbe i sva 3 puta je otkazano...

možda bi mogao direktno se obratiti njima pa im poslati prigovor, pitanje i sl.Meni nije bed, relativno često izlazim pa ako ima ima, ako nema - nema veze.Odem nekud dalje.
Ali, ako ti okupiš ekipu i izađete s namjerom da baš tamo provedete večer...Nije baš...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma mi smo bas dirigirano isli na tamburice cigane i taj video party jer kazem volomo tu malo stariju opusteniku glazbu ali eto tako me sreca potrefila ali bit ce valjda bolje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm i meni se isto dogodilo i to nekoliko put

sad u petak sam čak dovela kolege iz zagreba, a ono ništa
stvarno en razumijem zašto organiziraju kad ne uspijevaju dovesti izvođače

10 puta je gore kad se ljudi okupe pa ne bude najavljeno, nego da kažu bit će uobičajena svirka

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ok je ako ides van samo ovako da ides ali kad se na nesto napalis onda je sasvim drugacije propremas se za to dodjes a ono nista,dodjes mozda izdaleka a ono nista.
bas sam htjeo ove cigane da vidim kako sviraju jer siguran sam da sviraju iz duse a ne preko k...a kao ostali da sviraju i da sto prije odu.
Imali jos negdje da bas cigani sviraju ali onako na tamburicama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a vidi
ja uvijek s društvom
i još nahvalim gostima kao idmeo na cige
dovučem 10 ljudi i ono glupe tamburice

ok.
ostali smo zadnji u obp
bilo dobro
kasnije po tvrđi

ali ako se nešto najavi to se treba i održati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2008. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja kontam da je ovo neka gadna zajebancija

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2008. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
ja kontam da je ovo neka gadna zajebancija

đes mladjo, nisam te vidja sto godna!!!

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2008. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
ja kontam da je ovo neka gadna zajebancija

đes mladjo, nisam te vidja sto godna!!!
a evo opravio mašinu pa malo dođoh vidit šta ima, nego šta kažeš na ove bezobraznike iz obp-a. nebi oni meni tako jebem li im sunce žareno da im jebem

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma mozda treba mijenjati ekipu koja dovoti te ljude mozda nisu dorasli poslu.
Ali sigurno ti cigani,tamburasi i vj koji nisu bili bas kad sam ja dolazio,sigurno su ranije javili da ne mogu doci i onda su ovi iz OBP mogli na net staviti da ne dolaze pa mnogi od nas nebi taj dan dolazili.
Ako nisu javili barem dan -dva onda nisu profesionalci i treba ih zaobilaziti u velikome krugu e onda nisu krivi ti organizatori nego ti valjci koji se nisu pojavili.
Dobro vjerujem da ce biti bolje na greskam se uci-
Ali ostajem pri tome da house,techno reperi nemaju sto traziti u obp jer to nije mjesto za tu vrstu svirke.
Tu treba rock funky disco ali sve 70,80 godina nista starije.
Recimo dofurati neku grupu koja svira skotski i keltski melos,pravi pogodak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visage je napisao/la (Pogledaj post): › Ma mozda treba mijenjati ekipu koja dovoti te ljude mozda nisu dorasli poslu.
Ali sigurno ti cigani,tamburasi i vj koji nisu bili bas kad sam ja dolazio,sigurno su ranije javili da ne mogu doci i onda su ovi iz OBP mogli na net staviti da ne dolaze pa mnogi od nas nebi taj dan dolazili.
Ako nisu javili barem dan -dva onda nisu profesionalci i treba ih zaobilaziti u velikome krugu e onda nisu krivi ti organizatori nego ti valjci koji se nisu pojavili.
Dobro vjerujem da ce biti bolje na greskam se uci-
Ali ostajem pri tome da house,techno reperi nemaju sto traziti u obp jer to nije mjesto za tu vrstu svirke.
Tu treba rock funky disco ali sve 70,80 godina nista starije.
Recimo dofurati neku grupu koja svira skotski i keltski melos,pravi pogodak
čuj bez obzira kakav je ambijent, kako kafić izgleda te koja mu je lokacija na kraju će se puštat ono što je gazdi najprofitabilnije bez obzira na prvotne zamisli. jel ikome q izgleda kao klub pravljen za cajke? prije mi tako tufna izgleda. tako da što se toga tiče nema pravila. e sad zašto neki od vlasnika osječkih kafića ne pokušaju ustrajat u onome što su zamislili to je druga stvar. očito nitko nije spreman progutati govno par mjeseci dok se stvar ne zakotrlja. rijetki su oni koji su ostali vjerni sebi.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bio dugo u kadilacu sto se tamo dogadja dali je samo mjuz ili i netko gostuje,bio par puta kad je neki lik svirao gitaru ali to je bilo jako davno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2008. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visage je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam bio dugo u kadilacu sto se tamo dogadja dali je samo mjuz ili i netko gostuje,bio par puta kad je neki lik svirao gitaru ali to je bilo jako davno


ha,ha...isti taj lik je svirao i kad sam ja bila studentica, a ja to već gooodinama nisam, a svira i sada...ništa se nije promijenilo...ni repertoar... Laughing

al', meni je OK naići, osjećam "young again"! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A slušaj oni najave i ako znaju da možda ta najava neće se održat. Ljudi dođu i cugaju. Malo budu ljuti al opet ostanu.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2008. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam svake subote u podrumu OBP-a i sasvim mi je ok ambijent za tu vrstu glazbe

npr. bastion mi djeluje prazno, nekako nedorečeno

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: