Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLDBRIDGE NAJAVE koje se nisu dogodile

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.03.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo sam dobila službeni raspored za zbivanja u OBP ovaj tjedan i OPET su za petak napisani neki cigani iz novog sada Rolling Eyes

ipak više me zanima najava za subotu, 8.3. (dan žena jelte) jerbo je napisano da će u OBP biti muški striptiz i to besplatan upad Cool

i sad: dal da vjerujem ili ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2008. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›
ipak više me zanima najava za subotu, 8.3. (dan žena jelte) jerbo je napisano da će u OBP biti muški striptiz i to besplatan upad Cool

i sad: dal da vjerujem ili ne?


e, ako otkažu striptiz... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2008. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u petak opet odo u OBP i baš me briga ako ne dođu cigani

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2008. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › u petak opet odo u OBP i baš me briga ako ne dođu cigani


that's the spirit! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.03.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Visage,

bokte, kako ne dosadis sam sebi vise s tim reklamiranjem videospotova i sveg ostalog? Spamas po najmanje 5 foruma i newsima, pa daj vise se skuliraj!

Sto se old bridgea tice, predlozio sam im suradnju vec da se napravi jedan tematski party vezan za 70e i 80e (uz prikladne videoprojekcije, dekor, cugu itd.) al su me neprofesionalno otpisali (citaj: odjebali).

Sto ces Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2008. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › u petak opet odo u OBP i baš me briga ako ne dođu cigani

tak' je
sam šteta ovaj petak nisam u osijeku
ali next
kolega budemo zajedno u prvom redu

p.s. nadam se da će u sub ipak doći striper, jer kad kokišinjac poludi neće biti dobro

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da nije spamanje ako nesto kazes sto volis,das ekipi iz obp neku ideju,krtitiku pohvalu to nije spamanje.
A sto se tice tih video spotova,meni se to svidja ali ne kuzim zasto se to ne odradjuje,eto napisali da ce raditi taj vj laser napravili i te plakate sto dijele po kaficima buticima i benzinjarama i na kraju on nije radio tako isto i s ciganima o tome ja pricam.
Pricam o stvarima koje volim a to su starije stvari jer ipak mnoge starije stvari 70,80 godina imam snimito kao audio ali nisam nikad neke vidjeo kao video zapis a obp je idealno mjesto za to.
A FROST sto tebe nisu tamo primili da radis mora da postoji neki razlog,a to je sigurno sto ne znaju za tvoj rad nisu nikad culi da ti miksas neke spotove(vjerujem da to i ne znas)naravno govorimo o originalima ne snimcima s tv jer vjerujem da nemas sigurno toliku kolekciju spotova da odradis taj posao,naravno niti opremu dvd plejere video miksetu i ostale stvari sto ide s tim da bi taj party uspio.
Ako si mislio samo doci pustiti spotove kao na tv a ne miksati ih u BPM e onda nemoj ni da dolazis(da te nebi brzo i izbacili) jer takvih video dj ima na svakome koraku kao i takvih dj.
Eto ja sam do sad(a malo sam stariji) gledao samo vj lasera da stvarno profi miksa video spotove i to samo originale,eto samo sam na njega naletio je da je lik malo stariji ali kuzi bit stvari.
Sto se tice audio partija ne treba nitko da to odradjuje DJ omer je sasvim ok i sto bi mijenjali ako je on ok.
Frost uhvati se posla kojega znas.
SPAM NIJE ONO STO JA VOLIM
A ja idem navecer na party 70,80 kod dj omera a zena prije mena na stripere i svima dobro jedino ako netko ne otkaze ali bolje da striper otkaze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.03.2008. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visage je napisao/la (Pogledaj post): › A FROST sto tebe nisu tamo primili da radis mora da postoji neki razlog,a to je sigurno sto ne znaju za tvoj rad nisu nikad culi da ti miksas neke spotove(vjerujem da to i ne znas)naravno govorimo o originalima ne snimcima s tv jer vjerujem da nemas sigurno toliku kolekciju spotova da odradis taj posao,naravno niti opremu dvd plejere video miksetu i ostale stvari sto ide s tim da bi taj party uspio.
Ako si mislio samo doci pustiti spotove kao na tv a ne miksati ih u BPM e onda nemoj ni da dolazis(da te nebi brzo i izbacili) jer takvih video dj ima na svakome koraku kao i takvih dj.

Jednog dana cu se masovno obogatiti kada izumim uredjaj koji ce mi dopustiti da preko interneta tuknem ljude po glavi necim tupim i tvrdim.

Zasto si, pobogu, povezao sad mene s mixanjem spotova? Mene to ne zanima, iz milijun razloga koje ti necu objasnjavati. Ono sto sam ja zamislio nema veze s mixanjem spotova, to dodjes, odradis i kraj price, moja ideja je bila malo sira, uvuci cijeli klub u duh 80ih, no o tom potom.

Idemo s idejom dalje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2008. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa tu ideju vec 4 godine sprovodi VJ LASER po cijeloj Hrvatskoj i sire gdje gostuje tako da je to vec vidjeno ponudio si im ono sto vec postoji i to jako kvalitetno i naravno umiksano.
Ali ideja da se pustaju samo spotovi onako kao na tv ne pali jer to se moze vidjeti i na tv znaci onako jaki prekidi raznorazni ritmovi itd... ljudi hoce da sve bude u ritmu kao pravi dj program jer po tome se i razlikuju dj koji miksaju.
Mene recimo od ovih novijih dj je jako dobar robi riviers,fatboy slim,bob sinclair,roger sanchez,e sad kad bi netko od njih dosao isao bih ga gledati jer svidja mi se to kako on stvori neku pricu u tome miksa,kuzis sto mislim.
Mislim da odp nije htjeo da bude gledaona spotova nego je htjela da im ponudis pravi video program koji ima kraj i pocetak s nekim ritmom i smislomali budi uporan pa im dosadjuj mozda i upali jer ja sam isto za taj neki retro sto ti kazes nego house i techno i neke buduce cajke jer kako vidim sve vuce na to pustaju sve i svasta a zna se sto se pusta u pabu i na kraju STRIPTIZ pa to nije normalno
Lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

See what I mean? Smile

Admine, od srca ti hvala na nekim fora opcijama Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2008. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

STO se grebes za neke admine ne kuzim ni sto je to dali je to neka inkvizicija za misljenja koja ja mislim a ADMIN(KOJE GLUPOM IME)Aa netko drugo ne misli kao on on ga brise fore iz KOMUNIZMA.
Ja mislim da je DJ OMER najbolji sto se tice audio retro partija u ovoj nasoj okolici A VJ&DJ LASER najbolji,mislim i jedini sto se tice video retro partija.
To je to i RESPEKT OMERU I LASERU ma gdje bili i radili

See what I mean

ovo malo povise ne kuzim jer ne kuzim engleski u skloi ucio njemacki i ruski,kuzis lega ovo he HRVATSKI forum a ne NEKI STRANJSKI preko DRAVE
ILOVE ROCK N ROL,& RETRO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je rijec IDIOT univerzalna svjetska rijec.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nista ja tebe ne zentam ali ok vidimo se na striptizu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2008. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto pet nema cigana ma ne kuzim ih zasto dogovaraju neku ekipu s one strane granice kad ih ovi nasi ne pustaju ne kuzim o cemu se radi ali sam se napalio na cigane

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobila san danas službeno objašnjenje iz puba, genijalno je:
"Nakon svih peripetija sa uvozom romske glazbe iz Vojvodine Orkestar Ciganske noći, koji je trebao zamjeniti najavljeni Orkestar Aleksandar (koji je otkazao zbog odlaska u studio!) se, prilikom vađenja papira zbog kojih su vec jednom vraceni s hrvatskog granicnog prelaza, posvadjao i raspao! U pregovorima smo i s drugim ciganskim orkestrima koji naravno nemaju sve papire koje trebaju predociti revnoj hrvatskoj pogranicnoj policiji, te kad ih izvade nadamo se i gostovanju nekih od njih."

eto sad smo mirni i više ne sumnjamo u vas, fala lipa. osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: