Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Maloljetničko nasilje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marko Tudor
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2008. 21:35 
Naslov:  Maloljetničko nasilje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš me zanima što mislite o ''fenomenu nasilja'' koji se gotovo ritualno održava svakog vikenda, a i češće u našem preljepom gradu. recimo dečka su za vikend pretukli na Sjenjaku jer nije iz grada... Što mislite je li to opravdano i što policija poduzima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2008. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm... zanimljivo... ma neam komentara uoopće na to.. toliko ljudi dobiva batina tak bez veze... likovi se napili i zabrijali si da im se nekoga tuče, i koim prvi padne pod ruku nastrada... to je meni totalna kretenarija, a pogotovo oni herojski potezi kad ih ide 15 na 3 ili tako neka glupost... mog jedan lega je tak bez veze dobio batina, mogo je ladno poginut...al naravno u takim trenutcima nea nigdje murije... ili ako ih zoveš neaju oni vremena.... gluposti...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marko Tudor je napisao/la: ›
baš me zanima što mislite o ''fenomenu nasilja'' koji se gotovo ritualno održava svakog vikenda, a i češće u našem preljepom gradu. recimo dečka su za vikend pretukli na Sjenjaku jer nije iz grada... Što mislite je li to opravdano i što policija poduzima?


a na sto ti mislis pod "je li to opravdano"?

je li opravdano sto su nekaoga pretukli jer nije iz grada??? pa naravno da nije!!!

je li opravdano nad bilo kime provoditi nekakav oblik nasiln(ičk)og ponašanja?nije!!!
a sto policija poduzima, to treba pitati njih.
no, moram priznati da se u posljednje vrijeme osjecam sve manje sigurno u gradu, iako i dalje svrljam okolo u kojekakva doba

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2008. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marko Tudor je napisao/la: ›
recimo dečka su za vikend pretukli na Sjenjaku jer nije iz grada... Što mislite je li to opravdano i što policija poduzima?

ja mislim da to je opravdano. ne odobravam migracije na relaciji selo-grad, smatram da svatko treba ostati tamo odakle je, eventualno preseliti u susjedno selo, odnosno u drugi dio grada. dobro, u nekim je situacijama selidba dalje nužna, ali je to rijetko. poznato je da su seljaci kad dođu u grad vrlo nadobudni, pa je i ovaj vjerojatno izazivao dečke sa sjenjaka, koji to nisu trpili, a nisu ni trebali! policija ne poduzima puno, jer su i oni svjesni situacije i znaju da su takvi slučajevi dobri za opomenu drugima koji bi se eventualno isto htjeli doseliti, pa bi policija onda i s njima imala posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2008. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podržavam akciju "više cvijeća, manje smeća"

neka nam grad bude čist

......

osijek031.com smile

evo ovakoc
kako mi je komentar bio izbrisan, tnx svemoćni, ljudi krivo shvaćaju moj citate

tako da bih dodala još osijek031.com smile osijek031.com smile

dakle ovo gore je suprotno mom mišljenju


Zadnja promjena: MissTake; 13.02.2008. 9:25; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Marko Tudor je napisao/la: ›
recimo dečka su za vikend pretukli na Sjenjaku jer nije iz grada... Što mislite je li to opravdano i što policija poduzima?

ja mislim da to je opravdano. ne odobravam migracije na relaciji selo-grad, smatram da svatko treba ostati tamo odakle je, eventualno preseliti u susjedno selo, odnosno u drugi dio grada. dobro, u nekim je situacijama selidba dalje nužna, ali je to rijetko. poznato je da su seljaci kad dođu u grad vrlo nadobudni, pa je i ovaj vjerojatno izazivao dečke sa sjenjaka, koji to nisu trpili, a nisu ni trebali! policija ne poduzima puno, jer su i oni svjesni situacije i znaju da su takvi slučajevi dobri za opomenu drugima koji bi se eventualno isto htjeli doseliti, pa bi policija onda i s njima imala posla.


je li to sto si napisao sala, ironija ili sto?
jer, ako nije, po toj bi logici bilo opravdano premlatiti svakog ucenika/studenta/(zalutalog) turista i sl. koji nije iz grada?
ili se prvo uperi reflektor u facu uz informativni razgovor pa tek onda mlacenje?

(sorry, ako sam sto krivo shvatila)

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2008. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ja mislim da to je opravdano. ne odobravam migracije na relaciji selo-grad, smatram da svatko treba ostati tamo odakle je, eventualno preseliti u susjedno selo, odnosno u drugi dio grada.


Kujo malograđanska! Smrdljivi gonorejski ispljuvku građanske maternice nakon tek obavljenog abortusa! Ljudi iz grada... Migracije... Moš' mislit'! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marko Tudor
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2008. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › je li opravdano sto su nekaoga pretukli jer nije iz grada??? pa naravno da nije!!!
očito nekima je opravdano jer se dešava...mene zanima njihovo stajalište ili što vi mislite zašto neki to čine

MissTake je napisao/la: › podržavam akciju "više cvijeća, manje smeća"

neka nam grad bude čist
čist od koga ???

DonQuijote je napisao/la: › policija ne poduzima puno, jer su i oni svjesni situacije i znaju da su takvi slučajevi dobri za opomenu drugima koji bi se eventualno isto htjeli doseliti, pa bi policija onda i s njima imala posla.
Ti si očito odlučio graditi svoje vjetrenjače, a ne ih rušiti DONE?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.02.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne odobravam bilo koji oblik nasilja i neda mi se dalje pisati.... u glavnom boli me kita ko je od kuda jel sa sela jel iz srbije ili južnog istambula...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2008. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
ja ne odobravam bilo koji oblik nasilja i neda mi se dalje pisati.... u glavnom boli me kita ko je od kuda jel sa sela jel iz srbije ili južnog istambula...


također

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2008. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›
ja ne odobravam bilo koji oblik nasilja i neda mi se dalje pisati.... u glavnom boli me kita ko je od kuda jel sa sela jel iz srbije ili južnog istambula...


također


potpisujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2008. 7:10 
Naslov:  Re: Maloljetničko nasilje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi koji vrše nasilje imaju nekakav nedostatak u svojem životu pa frustraciju iskaljavaju na slabijima i nepoznatima. Stvarno nije u redu. Ne odobravam niti jedan oblik nasilja pogotovo fizički koji ostavlja gadne posljedice. Što je najtužnije, tim nasilnicima je to zabava i to njih "uveseljava". Mislim da sa ljubaznošću, osmjehom i otvorenošću prema svime možeš otvoriti mnoga vrata i mnoga srca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2008. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
ja ne odobravam bilo koji oblik nasilja i neda mi se dalje pisati.... u glavnom boli me kita ko je od kuda jel sa sela jel iz srbije ili južnog istambula...



slažem se... totalno je nebitno ko je odakle... issse mene uvijek iznenadi čime se ljudi zamaraju..

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ybga, netko jednostavno nema život...
evo ja stvarno ne znam, jel izlazim na pogrešna mjesta u pogrešno vrijeme ili se tu puno toga promjenilo?? Uvijek pikaju na mene! Nema izlaska, a da nema sranja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2008. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj da se neko i samnom slozi Very Happy

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: