Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Maloljetničko nasilje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to su ciste gluposti i nema tu filozofije neke..sto se mene tice osijekom mogu setati i indijanci i busmani tako mi svejedno..od svega mi je najjace,bas kao sto je i malecka rekla,njih 10ak istuce jednoga,stvarno su junacine..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
ma to su ciste gluposti i nema tu filozofije neke..sto se mene tice osijekom mogu setati i indijanci i busmani tako mi svejedno..od svega mi je najjace,bas kao sto je i malecka rekla,njih 10ak istuce jednoga,stvarno su junacine..

zato nas desetak tučemo bar dvojicu-trojicu... Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2008. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
ma to su ciste gluposti i nema tu filozofije neke..sto se mene tice osijekom mogu setati i indijanci i busmani tako mi svejedno..od svega mi je najjace,bas kao sto je i malecka rekla,njih 10ak istuce jednoga,stvarno su junacine..

zato nas desetak tučemo bar dvojicu-trojicu... Twisted Evil
aha pa dobro to je vec uredu.. Very Happy ..salim se ja,nista tu nije uredu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.02.2008. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma treba to sve flexom po glavi.....
šalim se.....bilo bi prekrvavo......al stvarno te jadnike treba dobro isperjati..jer očito ne shvaćaju da uvijek može naići neko jači...a čini mi se da im baš to i treba jer izgleda jedino taj način shvaćaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2008. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma takve budale su frajeri samo kad su u skupini..bilo tko od njih 10ak da je bio sam ne bi sigurno napao tog lika..treba ih sve hvatat jednog po jednog pa da se uozbilje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2008. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
OSIJEK - Umjesto na kampiranju uz Dravu, kako je planirao, 17-godišnji je Osječanin Praznik rada dočekao u osječkoj bolnici, s teškom ubodnom ranom u trbuhu. Ubo ga je godinu dana mlađi sugrađanin, i to nožem nalik lovačkom, koji je, kako neslužbeno saznajemo, posudio od oca za potrebe kampiranja i pripremu mesa.

Maloljetničkom je obračunu kumovao i alkohol. Do sukoba je došlo u noći na četvrtak, na lijevoj obali Drave, kod željezničkog mosta, gdje su kampirale dvije skupine maloljetnika, jedna iz osječkog naselja Jug 2, a druga iz Donjeg grada. Policija nije izvijestila što je bio razlog sukoba, no neslužbeno saznajemo kako se dvije skupine nisu poznavale ranije, a prvo su se verbalno sukobile, došlo je i do tučnjave i na kraju uboda nožem.

Nesretni je mladić zadržan na bolničkom liječenju, ali nije u životnoj opasnosti. Takve prvosvibanjske "proslave" na obali Drave, nažalost, nisu rijetkost, a ovaj je put, čini se, presudna bila kombinacija mladosti, adrenalina i viška alkohola. Napadaču slijedi kaznena prijava za pokušaj ubojstva, a saznajemo kako mu je zabranjeno kontaktiranje s vršnjacima koji su bili na mjestu događaja, dok se ne utvrde okolnosti sukoba.
svaka vam cast..samo tako,budale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2008. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda ću zvučati staromodno i staro općenito,ali ja sam šokirana svaki puta kada pročitam tako nešto u kad vidim da su djeca sve agresivnija i da su sposobna napraviti tako nešto...uopće mi nije jasno kakav je to odgoj u pitanju kada je jedna mlada osoba spremna nekome oduzeti život i nimalo nije svjesna posljedica...alkohol kao faktor isključujem jer smatram da to mora biti i nešto u osobi da se tako ponaša...
ja da se napijem do zadnjih granica ne bi bila spobobna nekoga ozlijediti...užas :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja bi sve takve lijepo poslala godinu dana na neki pusti otok s najosnovnijim zivotnim potrepstinama, pa nek se onda medjusobno poubiju i pojedu na kraju price....
...osim toga, postoji i mogucnost preogoja: pozatvarati ih sve u neki samostan i dati na sluzenje opatima.....pa kad su vec roditelji zakazali, mozda to nece..

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2008. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da mi je vidit tebe 1 na 1 s nekim DonQuijote....
ti i cijela grupa na njih par...
tak su i mog buraza isto pa ih je po gradu trazio jednog po jednog i sve ih isprebijao...sad kad su ti likovi i u skupini neprilaze mu...
izgleda da je moj buraz shvatio da s njima nemoze na laksi nacin...nego se budalama treba objasnit na njihov nacin...
kaze on meni da nije na to ponosan al je sretan sto vise te budale ne maltretiraju tolko...uostalom i ja sam protiv takvog nasilja...al ak se nemoze drugacije udri pa ak dobijes batina dobijes...barem si pokazao da nedas na sebe...i mene su na sjenjaku napali njih par...ovi moji lege se usrali (sad s njima vise ni nepricam) a ja osto ko zadnji idiot...
jbga...
kasnije sam sazno da je to bilo samo zato sto nisam bio iz istog naselja...a iso sam s treninga...a sta sam trebo...promjenit hobi il se doselit na sjenjak i skompat se s tim majmuna i postat, kreten/debil/jadnik nazovite vi to kak hocete, kao i oni...
zajebi ti to...men je i ovak bolje neg njima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2008. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

previse se budala tih godina isfurava na takve gluposti..jadni su i nista drugo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2008. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izfrustrirani klinci koje ocevi i/ili majke psihicki zlostavljaju pa svoju isfrustriranost manifestiraju na ovakve nacine. pretpostavljam da je ovaj nas vitez jedan od njih.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2008. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: ›
Izfrustrirani klinci koje ocevi i/ili majke psihicki zlostavljaju pa svoju isfrustriranost manifestiraju na ovakve nacine. pretpostavljam da je ovaj nas vitez jedan od njih.
ma ja si kontam da je tu veci krivac ulica i drustvo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ja bi sve takve lijepo poslala godinu dana na neki pusti otok s najosnovnijim zivotnim potrepstinama, pa nek se onda medjusobno poubiju i pojedu na kraju price....
...osim toga, postoji i mogucnost preogoja: pozatvarati ih sve u neki samostan i dati na sluzenje opatima.....pa kad su vec roditelji zakazali, mozda to nece..


totalno se slažem...ne znam jeste li čuli za one devetogodišnjake što su htjeli ubiti svoju učiteljicu...to su za mene mala čudovišta...ja bi to sve u neku komunu i ne bi ih puštala do kraja života da ne hodaju po vani...jer taka se djeca ne mogu razviti u normalnu odraslu osobu...
a i istina je da je kriva okolina...čak ponajviše roditelji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2008. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
fuldstændigamok je napisao/la: ›
Izfrustrirani klinci koje ocevi i/ili majke psihicki zlostavljaju pa svoju isfrustriranost manifestiraju na ovakve nacine. pretpostavljam da je ovaj nas vitez jedan od njih.
ma ja si kontam da je tu veci krivac ulica i drustvo


Kretao sam se u svakakvim drustima, a zivim na ovim ulicama i nikad nisam bio nasilan prema nekom.... kog ne znam.... ili bez razloga... opravdanog

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2008. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
fuldstændigamok je napisao/la: ›
Izfrustrirani klinci koje ocevi i/ili majke psihicki zlostavljaju pa svoju isfrustriranost manifestiraju na ovakve nacine. pretpostavljam da je ovaj nas vitez jedan od njih.
ma ja si kontam da je tu veci krivac ulica i drustvo


Kretao sam se u svakakvim drustima, a zivim na ovim ulicama i nikad nisam bio nasilan prema nekom.... kog ne znam.... ili bez razloga... opravdanog
e u tome je razlika izmedu tebe i ostalih..neki si umisle kako je to kul i fora ili neznam ni ja sta..i onda im je to glavna zanimacija..i covjeka koji je uboden znam osobno i mislim da sigurno nije izazivao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: