Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zasto je general branimir glavas u zatvoru?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: treba li General Branimir Glavas biti na slobodi?

NE
58%
 58%  [ 37 ]
DA
38%
 38%  [ 24 ]
nisam siguran
3%
 3%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 63


Autor Poruka
badgirl
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: Nepokoreni grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
badgirl je napisao/la: ›
Sideshow je napisao/la: ›
lion je napisao/la (Pogledaj post): › Razmislite malo! Živio Glavas i HDSSB!

Obožavam ove ironične šale!


Nemaš što pametnije reći....a ovi što pljuju po generalima su stvarno plitki, bili na skijanju 91 kao Sanader...pa su sad frajeri...
jao da mi je vaša pamet....kako bi se odmorila!!


a di si ti bila devedest prve u ni u planu i sad tu slažeš neke pametne rečenice, dildo u ruke ak nemaš živa mesa pored da te zadovolji da nemoraš tu ostavljat svoja sranja! Imaš djete internet daj upiši imena tih generala u google pa pogledaj malo rezultate do prije rata su bili golje danas ljubo česić rojs ima građevinsku firmu koja je gradila autoceste čermak ima tifon glavaš pola slavonije zagorac gradi čuda po austriji general kruljac evo ti malo pročitaj o njemu http://www.glas-slavonije.hr/trazi2.asp?ID=73847
a za druge generale koje braniš si sama pronađi naravno čast izuzecima!


Gdje sam bila '91? U OSIJEKU!!!! samo mi je žao što nisam bila punoljetna...nek imaju što imaju, ali su bili ovdje kada je bilo rat...za razliku od ovakvih kao što si ti...koji nemaju ni sada muda, a pogotovo ih nisu ni onda imali!
a što se tiče dilda, stavi si ga u gaće tebi je izgleda potrebniji jel očito ništa nemaš pa svoje flustracije u nedostatku muškosti nemoj na meni iskaljivati....pravi si machor, ali bez repa..... kao i '91!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2008. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
rezultate do prije rata su bili golje danas ljubo česić rojs ima građevinsku firmu koja je gradila autoceste čermak ima tifon glavaš pola slavonije zagorac gradi čuda po austriji general kruljac evo


sto to ima glavas ? pola slavonije mi je malo demagoski rastezljiv pojam.. ne govorim o utjecaju, moci, kontroli.. neg bas o firmama, nekretninama itd.. ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 17:39 
Naslov:  Re: zasto je general branimir glavas u zatvoru?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Do I look like I care? I don*t think so!
Sve to skupa mi izlazi na uši i umjesto da se više razmišlja o malim ljudima, mjesecima se razglaba o jednim te istim ljudima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
badgirl
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: Nepokoreni grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2008. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="toni"]
machor je napisao/la: ›
rezultate do prije rata su bili golje danas ljubo česić rojs ima građevinsku firmu koja je gradila autoceste čermak ima tifon glavaš pola slavonije zagorac gradi čuda po austriji general kruljac evo


sto to ima glavas ? pola slavonije mi je malo demagoski rastezljiv pojam.. ne govorim o utjecaju, moci, kontroli.. neg bas o firmama, nekretninama itd.. ?
[/quot


Da ga znaš osobno vidio bi kako je on sasvim jednostavan, prijazan i kulturan. Jednom riječju odlična osoba! Imaju više tajkuni naši Osječki, nego što ima on!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2008. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boli me ona stvar za njih sve po redu...
svatko gleda svoje dupe i svi su oni isti,i topik je bezveze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2008. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masterzz je napisao/la (Pogledaj post): › boli me ona stvar za njih sve po redu...
svatko gleda svoje dupe i svi su oni isti,i topik je bezveze


svaka čast, u pravu si..oni se bore samo za svoje polžaje, a osijek su obranili pojedinci pout naših očeva i stričeva....obični ljudi! neka glavaš svoju nevinost dokaže na sudu( to bi i volio ), ali neka puste nas mlade da gradimo normalnu budućnost,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2008. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lion je napisao/la: ›
general branimir glavas je u zatvoru samo zato sto nije htio pratiti HDZ-ove zahtjeve, on je samo htio bolju buducnost za slavoniju i baranju, za svooj osijek!

General je u jednom povijesnom trenutku napravio grešku i birajuči između dva zla ( Pašalić/ Kanader) izabrao po svojoj prosudbi manje zlo...ovog guzoranta koji nas je...već drugi mandat
Pa ljudi gdje su utemeljivači HDZ-a ..zatvarani, prognani, kao i naši generali...koja je to vojska pobjednička koja zatvara svoje generale a nije ratovala u tuđem dvorištu već branila svoj prag..da bi se opet uvela čirilica??
Gdje su suđenja onima koji su dnevno bacali na tisuće bombi na grad Osijek, gdje su suđenja onima koji su šetali Ovčarom i ostalim djelovima lijepe naše??
Glavašu se sudi za navodna smaknuća ljudi koji su još uvijek živi...a mi još uvijek ne znamo gdje su tisuće naših sinova
Pa povijest je pokazala da povijest pišu pobjednici...a kod nas povijest pišu gubitnici i pobjegulje...
Zar ne možemo kroz primjer IDS-a vidjeti što može značiti regionalna stranka i ljudi koji se bore u Saboru za interese svoga dvorišta??
I konaćno General Glavaš se zajebavao pod kišom granata braneći svoj grad a sada ga ganjaju oni koji su pobjegli
Ako je u nećemu drugome kriv...lovajte ga ali ga ostavite da bude ono što jest za povijest onih koji dolaze
Valjda su do sada u ovih godina Bajić i ostala orjunaška bagra mogli educirati, uvježbati barem jedno pravog, lažnog svijedoka koji bi generala nećim teretio..
Pustimo našeg ljubljenog premijere da krene u Europu ..ona je puna metro i sličnih homo...i ostalih seksualaca...a mi se uhvatimo naše Slavonije i hajmo je ućiniti bogatijom i boljom za život
To mogu samo oni koji vole svoju zemlju i koji su se za nju borili i žele se boriti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
frend07
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2008. 0:44 
Naslov:  Ne izvrćite istinu zna se šta se dogodilo 1991 u osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Robert Melior je napisao/la (Pogledaj post): › Branimir Glavaš je zločinac i shodno tomu je i završio u zatvoru.
Političke igre njegovih bivših ortaka se ne isključuju, međutim, samoprozvani šerif Slavonije i Baranje petnaest godina je igrao se i politike i pravosuđa u Osijeku. Likvidacije nisu izmišljene, privatizacije tvrtki, ušutkavanje političkih neistomišljenika.
Bio je član HDZ-a i Tuđmanov podanik, a za ovaj grad uopće nije mario.
Danas se javlja iz svoje bolesničke postelje, izvikujući parole i šireći mržnju, sve pod krinkom brige za svoju regiju.
Branimir Glavaš je 15 godina bio uz Kramarića.
15 godina je bilo u dugačko u razdoblje u kojem su mnogi emigrirali iz grada samo zbog samovolje čelnika.
I kada netko danas zapita zašto je general Branimir Glavaš u zatvoru...
Djeco, nemate vi pojma što je politika. Niti znate što se ovdje događalo dok ste bili balavci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2008. 10:37 
Naslov:  Re: zasto je general branimir glavas u zatvoru?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto toliko o njegovom djelu i nejelu..... Very Happy


pogledaj link

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2008. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
Eto toliko o njegovom djelu i nejelu..... Very Happy


pogledaj link

da pogledam link..??
pa koji čovijeće...znaš li ti koji je to list i tko ga uređuje??? komunisti i srbi..otpad novinarstva i hijene koje se hrane na smradu vlastitom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2008. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čitaš li ti Feral? bar jedan broj? ili si stekao dojam o njima na osnovu pisanja režimskih novina?
to što oni pišu o ružnim stvarima koje se događaju u ovoj zemlji ne čini ih neprijateljem.ljudi žele samo pravednost i poštenje u ovoj zemlji.jednake zakone za sve...a mislim da nema stranke koju nisu očešali u svojim člancima a ni osobe tako da ih se ne može osuditi za pristranost.
jedino su doslijedni pa peru po svima ali to nije tema ovog topica.
Hedl prati temu o glavašu već godinama - skoro pa opsesivno - i meni je drago da netko drži na oku jednu tako jaku osobu i ukazuje na njenu bahatost,aroganciju i sve to...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2008. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj, jesam li ja sada ili tada? Kada mi ovo pričamo? Ja mislim da razgovaramo o tome sada.
Mislim da će i sud na to gledati kao na nešto što se dogodilo sada - dakle ne zastaruje - bez obzira na okolnosti.
ap ti si izgubljen u vremenu i prostoru..
OK razgovrati sada ..ali o stvarima koje su se dogodile TADA...a tada su bile drugačije okolnosti i njih treba staviti u razmatranje kada se SADA razgovara o TADA
General Glavaš u ratu je JEDNO, a poslije je drugo...SADA govorimo o njemu za vrijeme rata , organizaciji obrane grada kada su svi Šeksovi i ostali. pobjegli...objasnimi mi kako ti možeš znati u mraku kada netko puca na tebe da li je civil ili pod uniformom??
I kada takvoga kokneš jer te želio ubiti..odgovaraš za ubojstvo civilne žrtve...ma daj!!
U ostalom nitko od hrvata nije išao u srpsko dvorište oni su u NAŠEM dvorištu klali, vadili srca, ubivali civile, silovali, palili kuće...
Koliko je naših crkvi ostalo nerazrušeno...a pogledaj što se njihovim crkvama dogodilo??
Jedan debil napiše pismo proti u Splitu i od toga cijela država bruju..o njihovoj ugroženosti ma smiješno
Pogledaj Jagodnjak..par kilometara od Osijeka djeca u osnovnoj školi uče čirilicu..da imaš dijete bili to gledao mirno???
Svi su amnestirani i žele pozicije kao što su imali prije rata...a što je sa nama? gdje će se mladi zaposliti...u Srbiji??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2008. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="morgan"]
a čitaš li ti Feral? bar jedan broj? ili si stekao dojam o njima na osnovu pisanja režimskih novina?
to što oni pišu o ružnim stvarima koje se događaju u ovoj zemlji
čitam feral od davnih dana i znam tko tamo piše
Nemam ništa protiv da seru po svima ali oni to stvarno rade a rijetko imaju osnova za to..to je ono što ima zamijeram..a narčito su napaljeni na hrvate
Što ne pišu o Knaderovim satovima i kako taj čovijek i njemu slićnmi mogu imati danas milijune eura a bili su podstanari na početku..
Sva ova priča oko Generala je kriva...promatrajmo ga kao čovijeka koji je bio na ćelu obrane grada u najgorim vremenima i njegove zasluge za to...što j bilo dalje neka se drugi bave s tim
A činjenica je da ga je Kanader razapeo onda kada mu je postao politički opasan i daljnja činjenica je ( ako poštujemo pravo i vladavinu prava) da nema dokaza, da nema svijedoka koji mogu potvrditi optužbe...sukladno tome oslobađajte ga a ako ima nešto drugo ganjajte ga
Jedno od pravila demokracije u svijetu je suverenitet i neodvisnost sudova
SVATKO je nevin dok mu se ne dokaže krivnja
A Generala smo mi hrvati proglasili krivim da bi se uvukli tzv. europi u dupe ili barem neko od nas koji to žele

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kravljisiroliver
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baranjac22 je napisao/la (Pogledaj post): ›
A Generala smo mi hrvati proglasili krivim da bi se uvukli tzv. europi u dupe ili barem neko od nas koji to žele


A zašto je on optužit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2008. 15:51 
Naslov:  Re: zasto je general branimir glavas u zatvoru?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baranjac22 je napisao/la: ›
Što ne pišu o Knaderovim satovima i kako taj čovijek i njemu slićnmi mogu imati danas milijune eura a bili su podstanari na početku..


Opet si u krivu...., evo pogledaj samo jedan link od desetine sličnih u dotičnim novinama o satićima....
A kada smo kod podstanarstva evo čisto da ne zaboravio na Generalisimovu velebnu kućicu teškom mukom zarađeno višegodišnjom štednjom? osijek031.com smile osijek031.com smile
Kućica je odmah iznad Mesojedove glave....ironije li...heheh
A isto takoe evo linka na ostalu "tešku" sirotinju....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: