Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zvonimirova kletva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ma, trebamo mi svrgnuti te neke sabore i vlade, i opet izabrati kralja! pa da pokažemo svima da nama tamo neka kletva ništa ne može!

nudim se kao potencijalni kandidat.. prabaka mi je bila plemenite krvi.. ok, otad se malo ''izmiksalo'' svega i svačeg, no u mojim venama ima još plave krvi! predlažem sebe! Laughing

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
ma, trebamo mi svrgnuti te neke sabore i vlade, i opet izabrati kralja! pa da pokažemo svima da nama tamo neka kletva ništa ne može!

nudim se kao potencijalni kandidat.. prabaka mi je bila plemenite krvi.. ok, otad se malo ''izmiksalo'' svega i svačeg, no u mojim venama ima još plave krvi! predlažem sebe! Laughing
Hehehehe, ja bi se predložio, al nisam siguran za boju krvi..... Ono što znam je da od one čarobnice pišam zeleno Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2007. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
ma, trebamo mi svrgnuti te neke sabore i vlade, i opet izabrati kralja! pa da pokažemo svima da nama tamo neka kletva ništa ne može!

nudim se kao potencijalni kandidat.. prabaka mi je bila plemenite krvi.. ok, otad se malo ''izmiksalo'' svega i svačeg, no u mojim venama ima još plave krvi! predlažem sebe! Laughing
Hehehehe, ja bi se predložio, al nisam siguran za boju krvi..... Ono što znam je da od one čarobnice pišam zeleno Laughing

no, pa sasvim ok.. možda bi moglo proći.. iako.. sa mnom kao takmacem.. ju dont stend a ćens bejbe ! Laughing (pikni se u prstić, neka malo poteče.. ako teče plavo, onda možemo razgovarati Wink)

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ma, trebamo mi svrgnuti te neke sabore i vlade, i opet izabrati kralja! pa da pokažemo svima da nama tamo neka kletva ništa ne može!


zivio ti meni!DonQuijote za kralja! Very Happy

a joooj... pa, nisam to očekivao... ali, dobro, ako narod tako želi... eto, činim to za svekoliki hrvatski puk!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proucavajuci povijest na ovim prostorima hladne glave, od Stjepana naovamo, Hrvatska je bila najnaprednija, najstabilnija i ekonomski najsnaznija dok je bila pod tudjinskom vlascu.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
Proucavajuci povijest na ovim prostorima hladne glave, od Stjepana naovamo, Hrvatska je bila najnaprednija, najstabilnija i ekonomski najsnaznija dok je bila pod tudjinskom vlascu.


tako nekako ... nismo mi naučili biti samostalni

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2008. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kletve su uvijek zanimjive. Pokušati ću naći autora, jer se ne sjećam baš dobro, ali istraživali su n Kubi moć voodoo magije i vračeva.
Pokazalo se da je moć kletve vrlo efektna i da su "prokleti" upravo živjeli život tako da im se dogodi kletva.
Npr. kao kad mene baba Zorka urekne i kaže dao bog da te pijanog policija uvatila bez pojasa i svijetla. Od tada uvijek vozim pijan, nevezan i bez štop-svijetla.
Slično mislim da je i kod Zvonimirove kletve. Naknadno se u kletvu ugrađuju elementi onog što se stvarno dogodilo da poruku koju se želi odaslati ojača.
Osobno ne vjerujem u kletve. Mislim da imaju vrlo znanstveno obrazloženje, ali mi još nismo dovoljno razvijeni da bi shvatili sve finese ljudskog mozga.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: