Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najave zbivanja i komentari

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2007. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stavljanjem svih najava za docek 2008. u samo jednu najavu bi znatno otezalo komentiranje i razvoj rasprava.


Upravo bi to bilo zanimljivo, da na jednom mjestu budu mišljenja zašto ne ovdje nego tamo. Rasprava o dočeku? Zar je to tako ozbiljna tema? osijek031.com smile
Samo da još netko počne stavljati najave za privatne tulume za doček ili tražiti s kim će dočekati NG.

Da, nakon dočeka za svako mjesto obavezno otvorito topic kako je gdje bilo, super. Very Happy

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › Upravo bi to bilo zanimljivo, da na jednom mjestu budu mišljenja zašto ne ovdje nego tamo. Rasprava o dočeku? Zar je to tako ozbiljna tema?
Bit ce jedna vijest u kojoj ce biti nabrojana sva mjesta. Zar je to tako tesko za shvatiti?! Molio bih te da ubuduce citas s razumijvanjem, mozda nesto i shvatis pa ces uociti koliko pateticno zvuce tvoje provokacije.

Citat: › Samo da još netko počne stavljati najave za privatne tulume za doček ili tražiti s kim će dočekati NG.
Ne vidim razlog zasto netko ne bi zapoceo takvu temu na forumu portala Osijek031.com, ako zeli.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la: › Upravo bi to bilo zanimljivo, da na jednom mjestu budu mišljenja zašto ne ovdje nego tamo. Rasprava o dočeku? Zar je to tako ozbiljna tema?
Bit ce jedna vijest u kojoj ce biti nabrojana sva mjesta. Zar je to tako tesko za shvatiti?! Molio bih te da ubuduce citas s razumijvanjem, mozda nesto i shvatis pa ces uociti koliko pateticno zvuce tvoje provokacije.


Možda sam to samo ja, ali ja tu ne vidim ništa ni provocirajuće, ni patetično ...

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stamba je napisao/la: › Možda sam to samo ja, ali ja tu ne vidim ništa ni provocirajuće, ni patetično ...


Kako bi ti nazvao kad netko napise "Upravo bi to bilo zanimljivo, da na jednom mjestu budu mišljenja zašto ne ovdje nego tamo. Rasprava o dočeku? Zar je to tako ozbiljna tema?"

dva posta nakon sto je napisano:

"Hvala na sugestiji, postojat ce jedna vijest u kojoj ce se nalaziti linkovi na pojedinacne najave, bas kao sto je to bio slucaj prosle godine i kao sto je slucaj u slicnim situacijama. "

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stamba je napisao/la: › Možda sam to samo ja, ali ja tu ne vidim ništa ni provocirajuće, ni patetično ...


Kako bi ti nazvao kad netko napise "Upravo bi to bilo zanimljivo, da na jednom mjestu budu mišljenja zašto ne ovdje nego tamo. Rasprava o dočeku? Zar je to tako ozbiljna tema?"

dva posta nakon sto je napisano:

"Hvala na sugestiji, postojat ce jedna vijest u kojoj ce se nalaziti linkovi na pojedinacne najave, bas kao sto je to bio slucaj prosle godine i kao sto je slucaj u slicnim situacijama. "


Pa ne znam točnu riječ, ali znam da ne bi upotrijebio prociranje i patetika. Možda drugačije doživljavamo provociranje i patetiku, a opet ovo nije čak ni verbalna komunikacija i fali neverbalni dio, koji kažu da čini večinu komunikacije, pa, ovisno o tvoijm prijašnjim iskustvima i spoznajama, tumačiš poruku. Ja je nemogu tako protumačiti, niti uz najbolju volju.

Pozdrav,
Stamba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Stamba...ima više njih koji iz danicinog svagog napisanog slova vide ono što drugi ni pod povecalom ne mogu vidjeti.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: