Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forumaska kava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
To se dogadja u Osijeku, u kojem se samodopadna vecina bori za svoje pravo na cackanje nosa i trijebljenje buha po kavama - a kao drustvo padamo na ovako jednostavnim ispitima.
znam da je osijek031.com smile al ja se nakon današnjih izbora ni ne nadam nekom kolektivnom prosvjetljenju. još jednom su građani osijeka pokazali da ih se (bar veliku većinu) neopravdano zove građanima.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2007. 3:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaposljavam radnike svih boja, nacionalnosti i religija pa cak i mali dio invalida, biram ih prema stavu, sposobnosti i vlastitoj percepciji njihovog doprinosa. Uvijek u tom redu... Kvalifikacije su nesto sto se uzme u obzir ali na kraju krajeva, biti inteligentan i biti skolovan nije isto. Prema tim kriterijima nekoliko (onesposobljenih) ljudi je dobilo posao. Ono duboko "hvala" sto su posao dobili kao ljudi koji su zasluzili taj posao a ne kao invalidi, eto to ne shavacas.
persona non grata je napisao/la: ›
Zato sto je invalid? Ne znam... Sad si i mene zbunio.
Glavom mi prolijecu pojmovi kao senzibilnost, tolerancija, integracija, socijalna svijest.
Hoces reci da te nisam dovoljno zbunio u prvoj poruci ili na onu drugu nemas sto reci? BTW nisi ni @Blofeldu odgovorio na poruku sa onim primjerima. Ili imas namjeru poslati poruku "u pravu si" na PM kao i uvijek... onako da ego ostane u jednom komadu.
Ova za senzibilnost i toleranciju ti je stvarno dobra (kikiriki 4 U), kad bi jos znao sto to znaci...
persona non grata je napisao/la: ›
To se dogadja u Osijeku, u kojem se samodopadna vecina bori za svoje pravo na cackanje nosa i trijebljenje buha po kavama - a kao drustvo padamo na ovako jednostavnim ispitima.
Pa pojavi se na kavi i prosvijetli malo te ljude, siguran sam da pistolja kao sto si ti ocekuju rasirenih ruku...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Pa pojavi se na kavi i prosvijetli malo te ljude, siguran sam da pistolja kao sto si ti ocekuju rasirenih ruku...


Persona non grata nema obicaja raspravljati s jednom osobom. Izvoli odgovoriti na pitanja, a poruku u pravu si, ti od mene mozes cuti da javno priznas koliko gajis simpatija prema idejnoj zacetnici kafenisanja.

Da se trakavica nije dogadjala i prije - smatrao bih te nesebicnim i plemenitim vitezom. Ovako, imas samo seksulanu frustraciju i silnu zelju dokazati se.
U ostalim slucajevima, pa i ovom partikularnom, lupas bez reda i nacina.

Podsjetit cu te samo na: "Zasto bi invalid imao prednost?"
Mislim da na to pitanje moze odgovoriti svaki ucenik 6. razreda.

Sto se mene tice, meni se ne moras pravdati ni koga zaposljavas, kome dajes otkaz, ni tko ti grije guzove u ladnim zimskim nocima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2007. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

persona non grata je napisao/la: ›
Sranje
Za kavu... spreman. Zelio bi iskreno da sam malo blize i da mogu licno upoznati neke ljude sa foruma. U pravu si... ideja forumaskih kavica mi je super, ne svaku sedmicu al' onako... svaka 2-3 mjeseca. Jos kad bi tebe licno upoznao, ali red je dug.

I sad moj mali segrte ako si se ispuhao objasni mi kako tako kulturna osoba nema nikakav argument osim opet neke seksualne frustracije? Zadnji put si me obavijestio da se igram sa maloljetnicama, mislim... imas jos nesto ili?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Jos kad bi tebe licno upoznao, ali red je dug.

Pa ti o meni sve vec znas. Kako se zovem, kad rucam, kad prdim i sto cu reci.

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › I sad moj mali segrte ako si se ispuhao objasni mi kako tako kulturna osoba


Sto je od ovoga dvoga istina:

1.) stvarno si zestoko ispo na beton, pa koristis nemotiviranu kontradikciju
2.) zbilja si ostecen, pa ne vidis na sto ti skrecem pozornost.

Ovo nije prvi put da pribjegavas slicnim metodama. Zub vremena izlizao kocnice na zivcima, pa lakse okidas? Nema veze, ako ikada dodjes u Osijek, ja te mogu prevesti preko ulice, provozati po Speedwayu, a onda ostaviti na Forumasku kavu pokraj Bijelo Plavog. Svi su gore...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 4:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jos uvijek komentiras na poruke od osobe koja ti je na ignore listi, pravi "troll"...

Kazu da je suvisno ulaziti u neku raspravu sa budalom... odvuce te na svoj nivo i onda te ubije cistim iskustvom. Toliko o tome...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Kazu da je suvisno ulaziti u neku raspravu sa budalom... odvuce te na svoj nivo i onda te ubije cistim iskustvom. Toliko o tome...


O cemu? Pa bas smo se lijepo zapricali. I ja sam te zavolio... Zato te tjesim. Fatcat, toliko bi mi znacilo da me bar jednom nazoves imenom. Da mi kazes... Ma. Zar je to previse za ocekivati, nakon svega sto smo prosli?

Ipak, ne boj se - ziv si. Mrtva usta - ne govore.

Prije nego odes bogu na racune, a Allahu na istinu, zelim da se upoznamo, pa da mi pripovjedas jos o kulturi, znanosti. Nista nasiroko, onako skromno - iz vlastita iskustva.
Ponijet cu veliku biljeznicu i revno biljeziti sve sto mislis invalidima, sve sto znas o meni i sve sto su ti rekli. Pomoci cu ti i da otvoris svoj privatni osjecki portal, na kojem ce se moci gusliti do zore o tome jeli luda ili jedina normalna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2007. 1:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

persona non grata je napisao/la: ›
Sranje
Ma dragi Ivane znas da i ja tebe volim, ali stvarno... ova tema mi je dosadna, uvijek isti verbalni proljev, nista novo. Da si pravi prijatelj skinio bi cika fatcat sa ignore liste...

Novi osjecki portal je dobra idea, jos kad bi doveli staru administratoricu... mozda bi se rijesili umisljenih osoba sa cetverostrukim nickom, mozda i zabranili trolls. Tko zna... mozda bi cak i postivali neka osnovna pravila. Prijatelj ti je sigurno objasnio zasto je nema pa ajde podijeli da ne guslimo do zore...

Dobio poruku... i nude uslugu da lome kosti za par hiljada euros, to mi se cini vrlo jeftino. Trebam savjet, sto ti i Allah mislite o tome?

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › i nude uslugu da lome kosti za par hiljada euros, to mi se cini vrlo jeftino. Trebam savjet, sto ti i Allah mislite o tome?


Ne znam sto Allah misli, ali znam gdje se mozes raspitati.
Put your money where your mouth is, karta za Eurupo je jeptinija, a noge polomiti mozes i mukte.
Dat cu ti svoju zdravstvenu, pa da ti i gips bude dzabno.

Pa da novi portal bi bio bas dobra ideja, bas iz tih razloga zbog kojih si ga otvarao... Da, da. Jesu u Australiji Klokani nastali od ljudi?

Nego, znam ja zasto ti mene siljis. Ti ljubomoran jer ja ovdje ljubujem s Najobljubljenijom, a ti sjedis prikovana dupeta za suprotan kraj planeta... Ahahaha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2007. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

persona non grata je napisao/la: ›
Nego, znam ja zasto ti mene siljis. Ti ljubomoran jer ja ovdje ljubujem s Najobljubljenijom, a ti sjedis prikovana dupeta za suprotan kraj planeta... Ahahaha...
Pa u zadnjem postu ti lijepo kazem da te volim i nazovem te lijepo prvim imenom a ti meni ovako... Pa jesmo prijatelji ili ne? Uf... i preskoci mi sva pitanja opet. WTF... "karta za Eurupo je jeptinija" ma sto se desilo sa pravopisom, jes' dobro?

osijek031.com smile

Stvarno... iskoristi tu zdravstvenu, cekas moj odgovor u 2 ujutro! Covijece, bolestan si...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Covijece, bolestan si...


Svijete, evo ti novoga mesije! Ecce homo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2007. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...ja stojim na OMV-u na cepinskoj....dolazi invalid u autu....izvlaci kolica.....ja dolazim do njega i kažem....lega...daj da ti pomognem.....on na to kaže....lega ne treba....mogu ja sve sam.....

Eh da... a s druge strane, koliko samo ljudi sanja o tome da sjedne u invalidska kolica i samo se nekima to ostvari.

Ovi koji sjede u tim kolicima definitivno žele da ih se tretira kao ljude, a ne kao kriplove i siromahe... kao, ono "jadniiičaaak, tako mlad a..." - za popizditi!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Ovi koji sjede u tim kolicima definitivno žele da ih se tretira kao ljude, a ne kao kriplove i siromahe... kao, ono "jadniiičaaak, tako mlad a..." - za popizditi!


Okey, promaseno skroz. Ja nisam govorio o beskrajnom sazalijevanju i nekakvom manicnom izlijevanju emocija - nego o raspoznavanju hednikepa i eventualnoj asistenciji. Ako smo u stanju, jel...

Kad god mi se cinilo potrebnim, ponudio pomoc. Kako? Pa eto, da nesto ucinim, prdrzim otvorenima ona usrana vrata koja se zatvaraju amortizerom, jer nisu bas podesna za otvaranje osobi koja se vozi u kolicima ako ih mora vuci... Uvijek bih dobio hvala i to je to. O tome ja pricam, niokakvim spektakularnim akrobacijama, ulazenjima u osobni prostor, voznji autom ili rondanju po istom.

Kazem, slijepoj zeni je neka kuga rekla da nema vremena uputiti je na busnu. To je nasa kultura.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas kavica u Ex-u navečer? - ne dolazim jbg..... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Danas kavica u Ex-u navečer? - ne dolazim jbg..... Sad

Lega, promašio si topic... ovdje je bitka epskih razmjera... ne dogovor o kavama Very Happy

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: