Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Treba li Đapić dati ostavku na čelu HSP-a?????

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariorhr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 82
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:18 
Naslov:  Treba li Đapić dati ostavku na čelu HSP-a?????
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja osobno mislim da su rezultati parlamentarnih izbora za HSP sramotni i da je za to kriv samo jedan čovjek Anto Đapić,treba dati ostavku i prepustiti vodstvo stranke Gordanu Matkoviću

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariorhr je napisao/la: ›
Ja osobno mislim da su rezultati parlamentarnih izbora za HSP sramotni i da je za to kriv samo jedan čovjek Anto Đapić,treba dati ostavku i prepustiti vodstvo stranke Gordanu Matkoviću


Je, kriv je. A vodstvo stranke je davno trebao preuzeti Tadić. Možda, ako sada odstupi.. Tadić ponovno pristupi hspu sa cilom svojom nezavisnom listom.. sto, cisto sumljam da bi se moglo dogoditi.

Glavash mu je zabio nož u leđa (bar mađ tako veli), napustise ga dva najvrijednija zastupnika.. jos je dobro i prošo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da treba dati ostavku. Hdz ih je uništio, uzeo im sve glasače. A stranku ne treba ostaviti Matkoviću, nego eventualno Srbu, koji je jedno triput kvalitetniji kadar od Matkovića. No sad im je kasnio. Mr.sc. je svoje upropastio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, i ja mislim da je sada kasno. Tonči je nenadoknadiv...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2007. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariorhr je napisao/la: ›
Ja osobno mislim da su rezultati parlamentarnih izbora za HSP sramotni i da je za to kriv samo jedan čovjek Anto Đapić,treba dati ostavku i prepustiti vodstvo stranke Gordanu Matkoviću


KAKAV JE TVOJ INTERES?

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....neka đapic da ostavku...i neka nosi svoj kip zajedno sa sobom.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kraljzivotinja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: višnjevac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 14:29 
Naslov:  Re: Treba li Đapić dati ostavku na čelu HSP-a?????
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ko ih jebe bili su prebahati tako su i prošli žao mi je što su još jedino u Osijeku jaki...ali tu se SDP digao...ali moja stranka je konačno krenula samo dvije godine stari...ali jači od HSP-a na državnoj razini koji su stari 160 godin i izašli u svim izbornim jedinicama...poštovao sam Tončija Tadića ...on im je odnio hrpu glasova...ali to je njohov problem ...HDSSB nastavlja dalje...a Đapiću:Sve se vrača sve se plaća!!!! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako god bilo, mi smo ovdje opet najebali.. u koaliciji HSP - HDZ ili HDSSB s nekim.. čovjek bi pomislio da su se ljudi ovdje opametili, ali ne - HDSSB i HSP opet imaju većinu.. katastrofa.. pogotovo po pitanju HDSSB-a..

Iskreno me zaboli ona stvar hoće li Đapić dati ostavku ili ne, a mislim da bi trebao, i kao što reče Tamna strana - nek nosi i svoj kip sa sobom i stavi si ga u dvorište..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde... manjino.. ne teroriziraj vecinu.. a vecina je odlucila.. nedamo naseg glavasha !!!
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako osobno mislim da bi MAĐ trebao definitivno dati ostavku i prestati se baviti politikom, u glavi mi se vrti neki opaki film gdje je on ostao na čelu minornoga HSPa samo zato da može biti (opet) uspješni gradonačelnik četvrtog grada u Hrvatskoj...
osijek031.com smile

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kraljzivotinja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: višnjevac
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Kako god bilo, mi smo ovdje opet najebali.. u koaliciji HSP - HDZ ili HDSSB s nekim.. čovjek bi pomislio da su se ljudi ovdje opametili, ali ne - HDSSB i HSP opet imaju većinu.. katastrofa.. pogotovo po pitanju HDSSB-a..

Iskreno me zaboli ona stvar hoće li Đapić dati ostavku ili ne, a mislim da bi trebao, i kao što reče Tamna strana - nek nosi i svoj kip sa sobom i stavi si ga u dvorište..


mrzim pljuvanje poput tvojega...zanima me samo tvoja politička opcija...nedam u zg vise niti jedan glas...boli me kurac za sve neslavonske stranke!!!!

_________________
kraljzivotinja
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đapićev nasljednik će biti srb, ali ne još... mislim da ne treba odustati, što nas ne ubije- ojača nas. treba se poslije ovoga poraza na državnoj razini ponovno dignuti. đapić nije kriv... zna se tko je ovo sve smjestio, zna se... hdz.

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la: ›
đapićev nasljednik će biti srb, ali ne još... mislim da ne treba odustati, što nas ne ubije- ojača nas. treba se poslije ovoga poraza na državnoj razini ponovno dignuti. đapić nije kriv... zna se tko je ovo sve smjestio, zna se... hdz.


Onda budite takve face pa nemojte s njima u koaliciju. iako jedan glas možda i neće biti potreban.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lion
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Nepokoreni Grad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
mariorhr je napisao/la: ›
Ja osobno mislim da su rezultati parlamentarnih izbora za HSP sramotni i da je za to kriv samo jedan čovjek Anto Đapić,treba dati ostavku i prepustiti vodstvo stranke Gordanu Matkoviću


Je, kriv je. A vodstvo stranke je davno trebao preuzeti Tadić. Možda, ako sada odstupi.. Tadić ponovno pristupi hspu sa cilom svojom nezavisnom listom.. sto, cisto sumljam da bi se moglo dogoditi.

Glavash mu je zabio nož u leđa (bar mađ tako veli), napustise ga dva najvrijednija zastupnika.. jos je dobro i prošo Wink


razmisli malo prije nego sto kazs da je glavas zabio noz u leda nekome! to stvarno nema smisla!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lion
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Nepokoreni Grad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2007. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kraljzivotinja je napisao/la: ›
ma ko ih jebe bili su prebahati tako su i prošli žao mi je što su još jedino u Osijeku jaki...ali tu se SDP digao...ali moja stranka je konačno krenula samo dvije godine stari...ali jači od HSP-a na državnoj razini koji su stari 160 godin i izašli u svim izbornim jedinicama...poštovao sam Tončija Tadića ...on im je odnio hrpu glasova...ali to je njohov problem ...HDSSB nastavlja dalje...a Đapiću:Sve se vrača sve se plaća!!!! Cool

tako je care reci ti njima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: