Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Treba li Đapić dati ostavku na čelu HSP-a?????

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lion
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Nepokoreni Grad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.11.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

general branimir glavas i doktor sisljagic, te drmic i kompanija su pravi kadar za nas grad! oni znaju sta nama treba! koji klinac nam trebaju lopovi u gradu! ljudi razmislite malo, to su ljudi koji vole slavoniju i koji vole slavonce, oni nama zele samo najbolje, oni zele da se slavonija digne na noge, a ne da samo gledamo kako se dalmacija istra i zagreb dizu, dok mi samo padamo! dosta ljudi je pogrijesilo sto doktoru sisljagicu nisu dali glas za grad, a kad se budu kajali bit ce im kasno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kraljzivotinja je napisao/la: ›
mrzim pljuvanje poput tvojega...zanima me samo tvoja politička opcija...nedam u zg vise niti jedan glas...boli me kurac za sve neslavonske stranke!!!!


Nikoga nisam pljuvala, samo sam iznjela svoje mišljenje i nevjericu - što je moje demokratsko pravo kao i pravo glasanja za koga ja hoću. Također je i tvoje pravo da se samnom ne složiš i glasaš za koga ti hoćeš.. Simple as that..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

romanovic je napisao/la: ›
general branimir glavas i doktor sisljagic, te drmic i kompanija su pravi kadar za nas grad! oni znaju sta nama treba! koji klinac nam trebaju lopovi u gradu! ljudi razmislite malo, to su ljudi koji vole slavoniju i koji vole slavonce, oni nama zele samo najbolje, oni zele da se slavonija digne na noge, a ne da samo gledamo kako se dalmacija istra i zagreb dizu, dok mi samo padamo! dosta ljudi je pogrijesilo sto doktoru sisljagicu nisu dali glas za grad, a kad se budu kajali bit ce im kasno!


Živjele mlade nade hdssba--- ŽIVJELEEE !!!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2007. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a što mi je drago zbog đapića...ajme mi je drago...samo zato što ga vi ovdje ne volite i svi pljujete po njemu...neka, sad se vidi što misli većina građana Osijeka.
A što se tiče šišljagića...ogavnijeg i političara nisam vidjela. Ni Sanader mi se toliko ne gadi kao on.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 10:29 
Naslov:  Re: Treba li Đapić dati ostavku na čelu HSP-a?????
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velike riječi bez pokrića, ni Đapićev glasnogovornik ne bi bolje, 14792 nije "većina građana" Pssst...tiho

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

romanovic je napisao/la: ›
general branimir glavas


Zanimljivo je ovo razmetanje činom generala kojega je glavaš dobio u vrijeme SDP-ove vlade... Iskazao se čovjek u poslijeratu, nema što...

romanovic je napisao/la: ›
dosta ljudi je pogrijesilo sto doktoru sisljagicu nisu dali glas za grad, a kad se budu kajali bit ce im kasno!


Kajali? Zašto? Što, svi oni koji nisu glasali za HDSSB postaju Šišljagini pacijenti? Otvarate logore? Staru gradišku?
Ili će Šišljagić napraviti armiju glavaševih klonova; mali generali koji u crnim audijima ganjaju neistomišljenike...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ili će Šišljagić napraviti armiju glavaševih klonova; mali generali koji u crnim audijima ganjaju neistomišljenike...


ne bi me ni to iznenadilo..
zapavo me najviše iznenađuje količina mladih ljudi koji nisu imali veze s ratom (pitanje i da li su bili rođeni u to vrijeme, ili su možda imali do 5 godina) a veličaju Glavaša kao neku ikonu kojoj se treba klanjati jer on je ovo ili ono za vrijeme rata i on je General.. Ostavite se ljudi više rata i gledajte prema naprijed a ne nazad.. dokle god je tako, nećemo se mrdnuti ni milimetra iz sadašnje situacije.. Glavaš je lik iz prošlosti koji je nekada nešto napravio za nas (recimo) ali sada nam može samo odmoći a ne pomoći..
Netko je malo ranije dobro rekao: Slavonijo probudi se, a prestani se inatiti..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 16:45 
Naslov:  Re: Treba li Đapić dati ostavku na čelu HSP-a?????
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo što kaže đapic za jutarnji list

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šupak debeli, nek se tornja u svoju Bosnu i Hercegovinu gdje mu je i mjesto a ne tu glumiti velikog osječanina!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: