Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žužića na sud doveli u lancima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2007. 19:44 
Naslov:  Žužića na sud doveli u lancima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"U sudnicu je doveden s lisicama na rukama i lancima na nogama, što je izazvalo zaprepaštenje mnogih koji prisustvuju tom sudskom postupku"

ti koji su zaprepašteni su trebali otići poslije nesreće na patologiju i pogledati nesretnu Ružicu Pavić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka! treba ga vodit od grada do grada kroz ulice i dati ljudima neke lance da ga bičuju do smrti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pocinio je ubojstvo...a svaki ubojica treba biti u lancima....bez obzira što je to prometna nezgoda....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 18:02 
Naslov:  Re: Žužića na sud doveli u lancima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uglavnom se slažem svama ali bojim se da je to što su ga okovali lancima samo zadovoljavanje očiju javnosti jer su ljudi s pravom bili zabrinuti da će se dotični kao dijete bogatih roditelja izvući s nekom uvjetnom kaznom ili društveno korisnim radom. ipak je to meni malo perverzno. nije da ga opravdavam, daleko od toga, ali frajer ipak nije ubio uz izravnu namjeru, dok kojekakvi mafijaški ološi dolaze na sud samo s lisicama na rukama. stoga mi to pomalo liči na javni linč.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....bez obzira što je to sad slucaj žužic.....prema procjeni pravosudne policije....određuje se da li ce netko biti doveden u sudnicu samo sa lisicama....ili lisicama na rukama i nogama.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 18:16 
Naslov:  Re: Žužića na sud doveli u lancima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje da sve dovode ovako jer kad im je onaj diler otrčao s lisicama na rukama usred rijeke pokazali su zavidnu tjelesnu spremnost NOT

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.11.2007. 19:01 
Naslov:  Re: Žužića na sud doveli u lancima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba ga upucat na licu mjesta, divljak...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
Treba ga upucat na licu mjesta, divljak...


...sad je kasno....ipak ce mu suditi....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 21:06 
Naslov:  Re: Žužića na sud doveli u lancima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je to bilo odvratno. Taj Žužić ima 23 godine. Koliko god se to činilo "dovoljno" za odgovornost, za razboritost, za razmišljanje svojom glavom.. u praksi baš i nije tako. osobito kad se radi o razmaženom tajkunskom sinu.

Neću reći da nije strašno ono što je napravio. Mislim, tolika brzina s toliko promila alkohola u krvi... Ali ta budala sigurno nije izašla na cestu s namjerom da nekoga ubije.

Imao je, čini mi se, 19 različitih prijava za raznorazna sranja u prometu, a dragi tata kupio mu je još jači auto dok je mama sređivala kazne. Da ih se svaki put jebeno oplelo po džepu, možda bi roditelji odlučili porazgovarati sa svojim sinom i primijeniti odgojne mjere koje, očito, ranije nisu.

Ovo na sudu bila je obično preseravanje za medije, duševna hrana za širu publiku... ali to je, po mom mišljenju, odvratan postupak. Pa, jebote, pedofilčine i ubojice koji smišljeno rade odvratne stvari nikad ne dobiju takve sankcije. Vukovarsku trojku su, praktički, pomilovali.

Ovaj klinac koji je imao nesreću roditi se u takvoj obitelji gdje ga roditelji nisu odgojili niti su sankcionirali njegove postupke koji su i prije bili rizični i van svake pameti.

Ne tvrdim da mu treba smanjiti kaznu niti umanjivati ono što je napravio. Ali, jebemu, nije on životinja.

Mislim da je stvar u tome što je većina ljudi u našoj državi alergična na bogataše koji su svoje pare stekli na raznorazne načine. Nikad mi nije bilo jasno zašto, jer nemam potrebu viriti u tuđe dvorište. Onaj tko želi raditi, imat će koliko treba, a ako želi više nego što mu treba.. njegov problem. Gade mi se ljudi koji su zavidni i u stanju su željeti zlo nekome jer ima više/bolje. Da Žužićevi nisu što jesu, ovolika se strka uopće ne bi ni digla.

On će svoju kaznu dobiti. I treba ju dobiti.

Ali ajde, tko je bez grijeha nek prvi baci kamen (ajde, jedna dobra iz Biblije). Većina je vozača kad-tad riskirala svoj i tuđi život. Ako smo vozili jako nervozni,ako smo vozili brže no što smijemo, ako smo vozili pijani, ako smo telefonirali/pušili/pili za volanom.. Ali, imali smo sreću da nismo nikoga ubili i... nismo tajkunski sinovi.

Koliko ljudi svaki dan pogine na cestama, a ni jedan "ubojica" ne dobije ovakav tretman.

Ovom majmunu je dovoljna kazna to što zna što je napravio i što će bit u ćuzi dovoljno dugo da mu se upropaste život i živci. Okovat ga u lance je krajnje nepotrebno. Dobro da mu brnjicu nisu stavili.

Ne želim da ispadne da ja branim njegov postupak ili da mislim kako nije strašno to što je napravio. Ali gadi mi se ovakav postupak s ljudskim bićem, pogotovo kad nije s namjerom nekoga ubio.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.11.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uh, bojala sam se prva progovoriti u ovom stilu, ali hvala Mladji i wendy jer vidim da nas ima još. slažem se da je Hrvoje Žužić učinio nešto strašno, ali na određeni je način on žrtveno janje zbog mnogih drugih tatinih sinova koji su do sad haračili hrvatskim gradovima i selima ne snoseći sankcije za gluposti koje naprave. nedjelo Hrvoja Žužića tek je povod da narod, koji dugo guta i šutke prelazi preko svega što tajkunčići naprave, konačno zamrači.

lanci oko krivčevih nogu neće među nas vratiti Ružicu Pavić, neće vratiti bezbrižan život kroz koji je Hrvoje Matijašić koračao svojim zdravim nogama, neće vratiti vrijeme... oni su tek bacanje kajmaka u oči hrvatskom narodu!!!!

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.11.2007. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
...sad je kasno....ipak ce mu suditi....Cool


istina, treba ga osuditi na streljanje (na licu mjesta)...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.11.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet se vracam na ono, pricao sam to u nekim prijasnjim temam, da se bojim samog sebe u takvim situacijama...
Da nekog mok pokupi takva nadobudna seljacina i njega i njegovog oca bi mucio mjesec dana, i uzivao u tome.
Zasto?
Pa kakvo je nase pravosudje, mladi ce Žužić dobit maksimalno dvije godine jer je iz "fine familije", a nije samo pocinio ubojstov. Naime, upropastio je nebrojno mladih zivota kroz njene prijatelje, decka, rodbinu...
Kazem vam, mene bi molio da ga ubijem da sam u kozi oca poginule djevojke...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.11.2007. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Opet se vracam na ono, pricao sam to u nekim prijasnjim temam, da se bojim samog sebe u takvim situacijama...
Da nekog mok pokupi takva nadobudna seljacina i njega i njegovog oca bi mucio mjesec dana, i uzivao u tome.
Zasto?
Pa kakvo je nase pravosudje, mladi ce Žužić dobit maksimalno dvije godine jer je iz "fine familije", a nije samo pocinio ubojstov. Naime, upropastio je nebrojno mladih zivota kroz njene prijatelje, decka, rodbinu...
Kazem vam, mene bi molio da ga ubijem da sam u kozi oca poginule djevojke...


Ko da sebe slusam...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Opet se vracam na ono, pricao sam to u nekim prijasnjim temam, da se bojim samog sebe u takvim situacijama...
Da nekog mok pokupi takva nadobudna seljacina i njega i njegovog oca bi mucio mjesec dana, i uzivao u tome.
Zasto?
Pa kakvo je nase pravosudje, mladi ce Žužić dobit maksimalno dvije godine jer je iz "fine familije", a nije samo pocinio ubojstov. Naime, upropastio je nebrojno mladih zivota kroz njene prijatelje, decka, rodbinu...
Kazem vam, mene bi molio da ga ubijem da sam u kozi oca poginule djevojke...

potpisujem... to shto je on "zhrtva" tajkunskog odgoja ga ni na koji nachin ne opravdava... naprotiv! vrijeme je da se svim idiotima kojima tata kupuje sve skuplje pizdarije kad god naprave neko sranje (a te pare dolaze drito sa rachuna nastalog u kuponskoj privatizaciji koja se provodila pochetkom/sredinom '90-ih) pokazhe shta je odgovornost, bol i patnja! TAR & FEATHER THEM BASTARDS!!!

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Neću reći da nije strašno ono što je napravio. Mislim, tolika brzina s toliko promila alkohola u krvi... Ali ta budala sigurno nije izašla na cestu s namjerom da nekoga ubije.
Sorry srećo, ali kada netko konstantno i svjesno izlazi na cestu s preko-nekoliko promila alkohola u krvi ili je suicidalan ili želi ubiti nekog drugoga.... I točka.

Jest da će on sad vjerovatno fasovati i za mnoge druge tatine sinove koji su napravili sranje i izvukli se, te da je njegov slučaj tu da malo udobrovolji masu i pokaže kako je sustav isti prema svima, ali baš zato mu i treba oderati tako jaku kaznu. Da svi drugi tatini sinovi vide i shvate da društvo više neće tolerirati takova sranja samo zbog količine novaca u novčaniku njihovih tatica...

Dakle, sve ih zatvoriti na preko-nekoliko godina za prvo sranje koje naprave, a tatice neka si onda kupe nove sinove, ako mogu...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: