Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žužića na sud doveli u lancima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › ali baš zato mu i treba oderati tako jaku kaznu. Da svi drugi tatini sinovi vide i shvate da društvo više neće tolerirati takova sranja samo zbog količine novaca u novčaniku njihovih tatica...
Dakle, sve ih zatvoriti na preko-nekoliko godina za prvo sranje koje naprave, a tatice neka si onda kupe nove sinove, ako mogu...


Dakle, srećo Wink , u ovome se slažemo. Nisam rekla da bi trebao dobiti blažu kaznu. Komentirala sam odvratan postupak na sudu. Okivanje nije bilo potrebno, po mom mišljenju. Nemam sadističke sklonosti pa mi nije bilo lijepo gledati ponižavanje čovjeka. Kakav god on bio.

A sve ih zatvoriti preko nekoliko godina za svako sranje.. Ok, ako će se to odnositi na sve, bez obzira na to koliko novaca ima tvoj, a koliko moj tata. U tom slučaju bi bilo fer.

Onaj što je ubio one dvije cure završio je s uvjetnom jer je iz ugledne obitelji Shocked Pa Žužić je iz još "uglednije" obitelji, a njega su doveli na sud kao da je najgori zločinac. Nek se već jednom odluče hoće kažnjavati ljude za njihova (ne)djela ili neće. Ovo selektivno kažnjavanje nema smisla. I nije fer.

Idiot koji je ubio svoju ženu i tatu moje prijateljice prije nekoliko godina sada će izaći iz zatvora. Ubio ih je vatrenim oružjem, dakle NAMJERNO. I ne, njega nisu na takav način doveli na sud.

Šešelju se na sudu ispunjava svaka želja, tetoše ga valjda bolje nego doma. Nije bitno što to s našim sudstvom nema veze. Gadi mi se ta nepravda. Zatvorska kazna je ono što je zakonom predviđeno za određeni postupak. Smatram da svatko treba dobiti koliko zaslužuje, ali i da pred sudom svi trebaju biti jednaki. Da se sa svima postupa kao s ljudskim bićima.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: