Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



oprostiti...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 10:42 
Naslov:  oprostiti...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolik oste toga spremni oprostiti svojim bližnjima,prijateljima partneru????
i koliko vam teško pada reći nekome oprosti mi....

kad neko zakasni,...hmmm jel se naljutite i durite par dana pa se zaboravi na to...ili?? to je sad banalni primjer...zanima me kolika vam je granica tolerancije...što ste sve spremni oprostiti...prevara... bla bla ne pada mi niš na pamet...
ja priznajem znam se lako na nekoga naljutit,ali ovisi o osobi dal ću se onak prav za prav naljutit il sam onak mal simulirat.... ali svejedno se na kraju brzo odljutim..jer ne mog podnjet da sam posvađana sa nekim do koga mi je stalo... zato ću najčešće ja prva zamoliti za oprost iako možda ja nisam kriva za nešto....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 10:54 
Naslov:  Re: oprostiti...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprostiti je božja vrlina. Kratko i jasno.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvari koje osobno ne bih napravila drugima teško toleriram... kašnjenje, laž, dvoličnost i slično. nemam se običaj naduriti, ali ako se nekome nešto od stvari koje ne smatram u redu učestalo ponavlja, jednostavno se povučem iz te priče. ne volim neodgovorne ljude..
a što se veze tiče, mislim da bih mogla oprostiti sve osim prevare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 stvari ne mogu oprostiti - prevaru i laž..
prag tolerancije mi je dosta visok,ali kad ga se dosegne - gotvo je, taman da se "na trepavice popne" ..nisam osoba koja voli biti posvađana, tako da svađa i durenje traje najviše par sati..ako sam ja sribala stvar, nije mi problem izgovoriti oprosti..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 11:51 
Naslov:  Re: oprostiti...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad netko napravi nešto krivo nekad mu nabijem sve to u lice i dalje se neljutim osijek031.com smile ... teško se ja naljutim, više se pravim da sam ljut nego što budem zapravo (neznam koji mi kurac Rolling Eyes ) ugl isto ko ketklo nebi mogao samo prevaru oprostiti... a ako sam ja sjebo neš pokušam to popraviti odmah jer jednostavno nevolim kada su ljudi ljuti na mene, to nemogu nikako zanemariti osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da mi je prag tolerancije za obitelj i prijatelje visi, ali ne za sve prijatelje,samo za one koje jako dugo poznajem...
ostalima nista ne oprastam,cak se ni ne ljutim,samo se povucem i igoriram tu osobu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S lakoćom izgovaram "Oprosti mi" ako mi je stalo do veze (bilo koje vrste) s osobom kojoj to govorim. S manje lakoće zaista i djelujem u skladu s tom izjavom - kažem i mislim to u tom trenutku, ali velika je vjerojatnost da ću uskoro opet napraviti istu stvar koja je dovela do "Oprosti mi". Živim u uvjerenju da su ljudi koji me vole navikli na moju nezgrapnost u međuljudskim odnosima. U prilog mi ide što se rijetko, ali zaista rijetko, ljutim na ljude koji su mi bliski. Prag tolerancije mi je za njih visine Himalaja. Ovako napisano izgleda da sam prilično "ćoškasta" osoba...http://www.osijek031.com/images/smiles/icon_redface.gif
Embarassed

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 13:51 
Naslov:  Re: oprostiti...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Oprostiti je božja vrlina. Kratko i jasno.


Da, ali ja nisam bog ja samo čovjek...kratko i jasno..

Smatram to svojom najgorom manom....jdnostavno ne znam opraštati, ali voljela bih naučiti zbog ljudi koje volim,,...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ubiti, pa pomilovati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....sve zavisi o cemu se radi...odnosno kakva je nepravda napravljena....tako i opraštam ili ne opraštam....za neke stvari jednostavno nema oprosta......puj pik ne važi....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ....sve zavisi o cemu se radi...odnosno kakva je nepravda napravljena....tako i opraštam ili ne opraštam....za neke stvari jednostavno nema oprosta......puj pik ne važi....Cool


SLažem se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 16:27 
Naslov:  Re: oprostiti...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovisi o čemu se radi, ako je neka glupost mogu oprostit bez beda, tipa neko kašnjenje, zaser dogovora i slično al osoba dobije jezikovu juhu i to bez dlake na jeziku, al ako je nešto ozbiljnije, to se opet kategorizira i ovisno o zaseru opraštam il ne, klasični backstab mrzim i onda totalno isključim osobu iz života, al desilo mi se više puta da sam dobio nož u leđa i oprostio nakon nekog vremena, tako da mogu reć da sam osoba koja oprašta, istina niko me dosad nije toliko iznevjerio da mu/joj nisam mogao oprostit al ima vremena cijeli život je predamnom i kontam si da će bit još hladnog oružja u leđima Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već negdje spomenuh da mi najviše smeta to što sam previše tolerantna kad mi je do nekoga stalo,mogu trpiti jaaaako dugo,nikad s nikim nisam završila na ne razgovaranju ali eto nekako ti koji mi se zamjere završe u nekom drugom planu,dakle nisu prvi na listi prioriteta.Štedim sa svojojm jezičinom malo koga,kažem što mislim i furamo dalje ,ali isto tako volim da mi se sve otvoreno kaže.
Ne volim onaj tip malo bi kakili ,malo bi piškili,volim sve na tacni pa bilo i neugodno.
Obitelji opraštam sve doslovce mi mogu opaliti šljagu i okrećem drugi obraz,tu naravno spadaju i ljudi s kojima sam u rodbinskoj vezi a imaju kod mene poseban status.
Daklem opraštam i previše,što ne volim ,ali takva kakva.
Oprost ,ma molim ga naravno ako mi je do nekoga stalo a znam da sam ga povrijedila.


Zadnja promjena: ela; 25.10.2007. 17:37; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da imam visok prag tolerancije.. nešto što mi se ne sviđa kod nekog automatski i odmah skrešem u facu, pa tko se ljutio, ljutio.. dakle, odmah upozorim, i ako se nakon toga ta stvar ponovi (a radi se o nečemu što me stvarno povrijedilo) automatski prekidam sve odnose s tom osobom.. dakle, praštam, i odmah u startu ljudima dajem ogromnu količinu svog povjerenja, ali, ako zezneš, i iznevjeriš to, ciao.. možda okrutno od mene, ali u stanju sam bez imalo razmišljanja prekinuti dugogodišnje prijateljstvo, nakon što mi se dosegne plafon! rodbinu ne moš' birati, prijatelje i dečke možeš. end of story. ... a što se tiče prijevare, e to nikako ne opraštam, tu se postupak završavanja komunikacije dešava brzinom warp9! užasno sam drastična u svojim postupcima! i smatram to svojom vrlinom!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vučica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oprostiti je lagano, ali moliti za oprost je teško! znam iz iskustva!

_________________
...kad sam dobra, dobra sam, a kad sam zla, onda sam još bolja... Smile

osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: