Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



oprostiti...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uh...ja imam gadnu narav po tom pitanju...lako prastam, al tesko zaboravljam..Sad
nadam se da cu to uspjeti promijeniti...jednom

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve se dogadja s razlogom.... zivot je jedna velika lekcija. "lose" stvari ce nam se dogadjati dokle god budemo mracili na njih ljutili se..
npr ako netko kasni i mi se ljutimo zbog tog razloga to ce nam se dogadjati skroz dokle ne naucimo se ponasati prema tome kao da nije nista, da ce ta osoba kasnit dokle god se mi budemo ljutili, tj dok ne polozimo tu "lekciju"
sto se tice razocaranja kod osoba,mislim da je glupo mraciti i ljutiti se na taku osobu jer nikome netreba sres i nepotrebno zivciranje zbog necega sto nas nije vrijedno. jednostavno vidis kaka je ta osoba, malo razlislis sta ces, oces zanemariti to i nastaviti s tom osobom dalje ili ces jednostavno prestati druziti se stom osobom.....
cura me nedavno prevarila nakon vise od godinu dana veze... pa dobro,nije razlog sad da je mrzim i serem okolo o njoj gluposti. ona je tako izabrala (kao sto svi imamo pravo izbora) i tu je kraj price,ja sam odlucio da nemozemo vise dalje zajedno i rastali smo se......
pozdrav:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2007. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›
sve se dogadja s razlogom.... zivot je jedna velika lekcija. "lose" stvari ce nam se dogadjati dokle god budemo mracili na njih ljutili se..
npr ako netko kasni i mi se ljutimo zbog tog razloga to ce nam se dogadjati skroz dokle ne naucimo se ponasati prema tome kao da nije nista, da ce ta osoba kasnit dokle god se mi budemo ljutili, tj dok ne polozimo tu "lekciju"
sto se tice razocaranja kod osoba,mislim da je glupo mraciti i ljutiti se na taku osobu jer nikome netreba sres i nepotrebno zivciranje zbog necega sto nas nije vrijedno. jednostavno vidis kaka je ta osoba, malo razlislis sta ces, oces zanemariti to i nastaviti s tom osobom dalje ili ces jednostavno prestati druziti se stom osobom.....
cura me nedavno prevarila nakon vise od godinu dana veze... pa dobro,nije razlog sad da je mrzim i serem okolo o njoj gluposti. ona je tako izabrala (kao sto svi imamo pravo izbora) i tu je kraj price,ja sam odlucio da nemozemo vise dalje zajedno i rastali smo se......
pozdrav:)


bravo!Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2007. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...uh, jako tesko oprastam...pogotovo nepravdu u svakom smislu rijeci...i treba mi dosta vremena da se odljutim kad me takva situacija izbaci iz takta....
...ali u svakom slucaju, ravnam se po onoj staroj: mogu oprostiti, ali zaboraviti nikad....i svaki put kada imam priliku nabiti na nos tu odredjenu situaciju, ja cu podjebati jednim zmijskim ugrizom, cisto da se ne zaboravi...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ubiti, pa pomilovati.

nekrofiličaru! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: