Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Homoseksualnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 14:33 
Naslov:  Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U mojoj kući su se oduvijek vodile polemike oko homoseksualaca. Starija generacija u koju spadaju moji roditelji neće ni da čuju za to. Ja sam u tom pogledu liberalna sve dok svoje sklonosti drže u tajnosti svojih spavaćih soba. Ako se vole, neka se vole. Ljubav neIn contemporary usage, the adjective gay usually describes a person's sexual orientation, being the standard term for homosexual. In earlier usage, the word meant "carefree", "happy", or "bright and showy", though this usage is infrequent today. Gay sometimes also refers to commonalities shared by homosexual people, as in "gay history", the ideological concept of a hypothetical gay culture, as in "gay music." The word gay is sometimes used to refer to same-sex relationships more generally, as in "gay marriage", although this usage is discouraged by some LGBT supporters: the rationale is that this usage is exclusive of bisexual and transgendered people.[citation needed] While gay applies in some contexts to all homosexual people, the term lesbian is sex-specific: it is used exclusively to describe homosexual women. Sometimes gay is used to refer only to men.

ma granica.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko smo mi da sudimo o tuđim seksualnim orijentacijama? ako su oni sretni, i ja sam.
ovo je samo odgovor na brojne komentare koji će tek uslijediti.. jer je ovo jedna od tema koje uvijek završe u krvi Very Happy
voljela bih da sam ovaj put u krivu.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 14:40 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voljela bih da ova tema ne završi "u krvi". Temu potičem iz razloga da postanemo liberalniji jer je u svijetu veliki broj homoseksualaca koji zaslužuju kvalitetan život kao i mi ostali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, bilo je već govora o tome na forumu.. a šta da ti kažem.. s obzirom da me jednom jedan tip bio ostavio zbog našeg najboljeg prijatelja, a ja nisam imala druge opcije, već se pomiriti s time.. to, kao i mnogo toga drugog što mi se izdogađalo.. me naučilo toleranciji prema apsolutno svakom, bilo po pitanju vjere, ili seksualne orijentacije.. po meni, ljubav je sama po sebi nešto pozitivno, nešto što se ne smije braniti..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › da, bilo je već govora o tome na forumu.. a šta da ti kažem.. s obzirom da me jednom jedan tip bio ostavio zbog našeg najboljeg prijatelja

Laughing Ouch! ti si gora!
Ja sam nakon nekoliko godina saznala da je moj prvi dečko - danas gay! Shocked heheh..onda su me maximalno sprdali da je nakon mene čovjek odustao od ženskog roda..ali me je čak u ta 2 mj i prevario s nekom curom tak da...očito da se još uvijek "tražio" Razz

Inače...isto, ak su ljudi tak sretni..neka im. Nemam predrasuda što se toga tiče.
I istina, tko smo mi da sudimo o njihovoj orijentaciji.
Samo, ima ih iritantnih! Uzmimo samo ovog Hrvoja iz BB. Ok, čovjek priznao i sve to ok...ali da se izravno upucava nekom dečku iz kuće, koji je hetero, tam ga češka, prati i zove u svoj krevet, ja bi zamračila na njegovom mjestu i opizdila ga pa makar letila van. Bilo šta tak pretjerano i nametljivo mi je skroz neukusno i nepotrebno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Laughing Ouch! ti si gora!
onda su me maximalno sprdali da je nakon mene čovjek odustao od ženskog roda..

hm, da, i meni samoj je to palo na pamet..jesam li JA bila ta presudna točka.. Laughing

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok...ali da se izravno upucava nekom dečku iz kuće, koji je hetero, tam ga češka, prati i zove u svoj krevet, ja bi zamračila na njegovom mjestu i opizdila ga pa makar letila van. Bilo šta tak pretjerano i nametljivo mi je skroz neukusno i nepotrebno.[/quote]

U pravu si, svatko ima pravo na svoj život i intimu, dok god ne ugrožava druge ljude s time, i ne postane neugodan i nametljiv. Što će raditi u svoja četiri zida sa svojim istomišljenicima, njegova je stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve je to ok, sve je to lijepo i naravno ko voli nek izvoli! al me samo živciraju s tim paradama, samo provociraju ljude i zbog toga se stvorila cijela bajka o dotičnima! jebote jel bi trebao pokupit svoju ekipu pivopija i vikat gradom da mi volimo pivo ili da mi daju svaki dan 1pivo bespla?!
živi svoj život... nemoraju svi sve znat!

ajd živili Popoij Pivo

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 16:37 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Guverner Kalifornije, Arnold Schwarzenegger, potpisao je 'antidiskriminacijski' zakon kojim se praktički zabranjuje upotreba riječi 'majka, otac, suprug i supruga', tj. sve što bi se moglo protumačiti kao negativno prema homoseksualnosti.
http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20071018_28374.php

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek se pitam, jesu li ti ljudi koji osuđuju istospolne veze, jesu li ona ikad bili zaljubljeni?! ili su zaboravili? Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 16:44 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Guverner Kalifornije, Arnold Schwarzenegger, potpisao je 'antidiskriminacijski' zakon kojim se praktički zabranjuje upotreba riječi 'majka, otac, suprug i supruga', tj. sve što bi se moglo protumačiti kao negativno prema homoseksualnosti.
http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20071018_28374.php

Nemam apsolutno ništa protiv homoseksualaca, ljubav je ljubav i kao što je netko već napisao, ne može biti loša.
Ali ovakve bolesnoće me užasno nerviraju! Twisted Evil

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Samo, ima ih iritantnih! Uzmimo samo ovog Hrvoja iz BB. Ok, čovjek priznao i sve to ok...ali da se izravno upucava nekom dečku iz kuće, koji je hetero, tam ga češka, prati i zove u svoj krevet, ja bi zamračila na njegovom mjestu i opizdila ga pa makar letila van. Bilo šta tak pretjerano i nametljivo mi je skroz neukusno i nepotrebno.

Mislim da je Hrvoje iz BB-a bio ovoj naciji nužna šok-terapija. Nakon njega ljudi će cijeniti "normalne" gay osobe koje ne laju na sva usta da su spavale sa sedamdeset osoba ili se žale što već dva tjedna nisu nikoga oralno zadovoljile. Smile Okrutno, ali nužno. Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam ništa protiv njih dok traženjem svojih prava ne počnu guštiti naša!
A VEČ SU POČELI : Traženjem da imaju pravo posvojiti djecu mi je gnusno i pomisliti i sl.
Brak im nebi dozvolio pošto je od državnog interesa da ih nemamo to opravdavam činjenicom da je u Hrv. prirodni priraštaj več negativan još nam sam fali da legaliziramo peglanje u guzu i to je to - nema nas!
A i kao druga stvar: Brak je zamišljen da bude zajednica obitelji upravo kako bih djeca bila ponajviše zaštičena. Pošto nema djece nema braka!
Uostalom svoj zajednički život ukoliko baš ele imati neku materijalnu korist iz njega mogu regulirati oporukom ili nekim pravnim ugovorom kod javnog bilježnika!
Još nešto oduzeo bi im policijsku pratnju na gay paradama pošto je sramota da uz pedere šeće kordon policije, a prosvjednike koji 6mjeseci nisu primili plaću ta ista policija tuče!
A uostalom pravi gayevi ionako ne idu na parade!
Ovi što su na paradam ionako tamo idu da dobiju po pički pa zašto to onda ne pospješiti!
Glede posvajanja djece to bi im zabranio pošto mislim da seksualnu orijentaciju najviše određuju traume u životu i socijalno okruženje, a ne genetika kao što je rekao i uvaženi znanstvenik gosp. Ivan Đikić te stoga nebih da da posvajaju djecu pošto nebih htjeo da ta ista djeca zbog "novih prilika" također postanu pederi!

Uz dužno poštovanje :
mali_ivica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: › Brak im nebi dozvolio pošto je od državnog interesa da ih nemamo to opravdavam činjenicom da je u Hrv. prirodni priraštaj več negativan još nam sam fali da legaliziramo peglanje u guzu i to je to - nema nas!


ajde pročitaj još jednom ovaj kretenizam koji si napisao! Kakvi državni interesi?! Šta su pederi antidržavni elementi koje treba pozatvarat u ludnicu? Nabijem te u tu konzervu u glavi!

mali_ivica je napisao/la: › Ovi što su na paradam ionako tamo idu da dobiju po pički pa zašto to onda ne pospješiti!


ove što trabunjaju ovakve bljuvotine po forumu treba izjebat u guzicu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, čovjek je samo iznio svoje mišljenje, i ovo zadnje što si ti napisao isto je bljuvotina.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: