Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Homoseksualnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
ove što trabunjaju ovakve bljuvotine po forumu treba izjebat u guzicu

Na suvo! osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
A i kao druga stvar: Brak je zamišljen da bude zajednica obitelji upravo kako bih djeca bila ponajviše zaštičena. Pošto nema djece nema braka!

Odlično! A što je s parovima koji ne mogu imati djece??

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
A i kao druga stvar: Brak je zamišljen da bude zajednica obitelji upravo kako bih djeca bila ponajviše zaštičena. Pošto nema djece nema braka!

Odlično! A što je s parovima koji ne mogu imati djece??

Ja sam se osvrnuo na potencijalnu homoseksualnu "bračnu" zajednicu (čitaj gore)
2) Rekao sam da bih njima zabranio posvajanje djece NISAM REKAO da bih zabranio posvajanje djece heteroseksualnim parovima koji ih ne mogu imati - što više da pače!
Riječ je o homoseksualizmu u ovoj temi tako da ako smijem primjetiti počinješ brkati pojmove!
@GAAP osobe kao što si ti ( ONE ZBOG KOJIH NAM PROPADA DRŽAVA) ne namjeravam komentirati! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja im isto ne bi dao da posvajaju djecu. Koliko god homoseksualnost danas bila prihvaćena u društvu, ne smatram to normalnim i prirodnim. Pa i drogiranje danas više nije nikakav tabu al ne možemo reći da je to normalno.
Nisam zadrt i konzervativan al jednostavno ne smatram to normalnim i prirodnim. Kao što je neko komentirao ne smetaju mi što rade u svojim spavaćim sobama. Nek se vole koliko hoće al ne dajte im da posvajaju djecu.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ja sam se osvrnuo na potencijalnu homoseksualnu "bračnu" zajednicu (čitaj gore)
2) Rekao sam da bih njima zabranio posvajanje djece NISAM REKAO da bih zabranio posvajanje djece heteroseksualnim parovima koji ih ne mogu imati - što više da pače!
Riječ je o homoseksualizmu u ovoj temi tako da ako smijem primjetiti počinješ brkati pojmove!

Ne, ja samo želim da ne dođe do zabune. Jasno si rekao: "Pošto nema djece, nema braka". Onda na isti način diskriminiraš bračni par koji, primjerice, nije mogao imati djece/nije mogao usvojiti djecu zbog inih razloga/koji je svjesno odlučio da ne želi imati djecu... Ni takve osobe, po tvom mišljenje, ne zaslužuju biti u instituciji koja se naziva brakom, ili?
S druge strane, monstrumi-roditelji iz članka u jednom drugom topicu (http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9920&start=0) zaslužuju biti u braku jer imaju djecu? Više od nekog dobroćudnog gay para?

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne, ja samo želim da ne dođe do zabune. Jasno si rekao: "Pošto nema djece, nema braka". Onda na isti način diskriminiraš bračni par koji, primjerice, nije mogao imati djece/nije mogao usvojiti djecu zbog inih razloga/koji je svjesno odlučio da ne želi imati djecu... Ni takve osobe, po tvom mišljenje, ne zaslužuju biti u instituciji koja se naziva brakom, ili?
S druge strane, monstrumi-roditelji iz članka u jednom drugom topicu (http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9920&start=0) zaslužuju biti u braku jer imaju djecu? Više od nekog dobroćudnog gay para?

Iskreno, rekao sam što sam rekao:
DA NEBIH HOMOSEKSUALCIMA DAO PRAVO NA POSVAJANJE DJECE!
RODITELJI SU: MAMA I TATA!
UVIJEK SE MOŽE NAĆI NEKI STALOŽEN BRAČNI PAR (M+Ž) KOJI ĆE IH ODGAJATI!
NEBIH IM DAO PRAVO NA BRAK (TO NEKA SI REGULIRAJU PRAVNIM PUTEM KOD BILJEŽNIKA UGOVOROM ILI OPORUKOM) ZATO ŠTO U ZEMLJI U KOJOJ JE PRIRODNI PRIRAŠTAJ NEGATIVAN (KOJA PATI OD NEDOSTATKA ROĐENE DJECE ) JOŠ SAMO TREBA POTICAJ DA JEDNI DRUGE JEBEMO U GUZICE PA DA NAS VIŠE NEMA!
A kvazi komentare tj. izvlačenje slučajeva iz "naftalina" ne želim niti imam namjeru komentirati!
I BEZ UVREDE DOBIO SAM DOJAM DA JE TVOJA CURA NEŠTO JAKO LJUTA NA MENE?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle, samo želim pokazati da svijet nije crno-bijel kakvim ga ti prikazuješ. Nečija seksualna orijentacija ne govori mnogo o tome kakva je on osoba. Evo, ti si heteroseksualac, pa... Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Gle, samo želim pokazati da svijet nije crno-bijel kakvim ga ti prikazuješ. Nečija seksualna orijentacija ne govori mnogo o tome kakva je on osoba. Evo, ti si heteroseksualac, pa... Smile

jojjjjj... osijek031.com smile

.. ja sam za da im se omoguće i brakovi, i da im se da da posvajaju djecu.. de, ma tko može reći da dvojica muškaraca ne bi bili dobri roditelji.. zašto? MAMA i TATA su samo dvije riječi koje ne definiraju i sam način na koji se djeca odgajaju, tu je ipak potrebno puno više, kao npr. ljubav prema tome djetetu ?, koju ne znači da samo ''normalna'' obitelj može i pružiti.. u krajnjem slučaju, bitno je kakva je netko osoba, da li je dobar kao čovjek! a ne s kim se..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Brak im nebi dozvolio pošto je od državnog interesa da ih nemamo to opravdavam činjenicom da je u Hrv. prirodni priraštaj več negativan još nam sam fali da legaliziramo peglanje u guzu i to je to - nema nas!

ovo je sjajno! Smile čekaj, ako sam dobro shvatio, idemo povećati natalitet tiime što ćemo nekome uskratiti pravo na seksualno opredjeljenje! zašto stati na tome, idemo lupiti jeben porez svima koji nemaju barem 5 djece! samci, parovi, bračni drugovi, nije bitno... nemaš 5 djece? plati masne pare! imaš? oprostite gospodine/gospođo, nismo znali, čestitamo... i da vidiš nataliteta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 8:03 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno se slažem da i oni trebaju imati sva prava kao i heteroseksualni parovi. Da li Vi znate što sve prolaze parovi koji žele posvojiti dijete? Rigorozne provjere, od inteligencije do kućnih instalacija. U slučaju gay populacije ja bih te propise još malo postrožila da se vidi jesu li takve osobe svjesne u što se upuštaju i što dijete može doživjeti od druge djece. Nismo mi nizozemci, ovdje će uvijek biti malograđanstva. Treba stati na loptu sa ponašanjem mnogih. Prava usporedba je taj Hrvoje, svaka mu čast na hrabrosti da to izhavi ali bariti heteoseksualca, fuj. Ne moraju svi znati sve o meni ili nekome. I ja volim kolače pa nisam debela. I volim sex, ali nisam kurva.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Iskreno, rekao sam što sam rekao:
DA NEBIH HOMOSEKSUALCIMA DAO PRAVO NA POSVAJANJE DJECE!
RODITELJI SU: MAMA I TATA!
UVIJEK SE MOŽE NAĆI NEKI STALOŽEN BRAČNI PAR (M+Ž) KOJI ĆE IH ODGAJATI!
NEBIH IM DAO PRAVO NA BRAK (TO NEKA SI REGULIRAJU PRAVNIM PUTEM KOD BILJEŽNIKA UGOVOROM ILI OPORUKOM) ZATO ŠTO U ZEMLJI U KOJOJ JE PRIRODNI PRIRAŠTAJ NEGATIVAN (KOJA PATI OD NEDOSTATKA ROĐENE DJECE ) JOŠ SAMO TREBA POTICAJ DA JEDNI DRUGE JEBEMO U GUZICE PA DA NAS VIŠE NEMA!
A kvazi komentare tj. izvlačenje slučajeva iz "naftalina" ne želim niti imam namjeru komentirati!
I BEZ UVREDE DOBIO SAM DOJAM DA JE TVOJA CURA NEŠTO JAKO LJUTA NA MENE?! Very Happy
Dragi Ivice (ili da ignoriramo taj nickname i nazovemo te Don Kaćunko kako se vjerovatno predstavljaš u vanjskom svijetu (znam da je malo evil, ali nisam mogao izdržati))!
Kao prvo, nemoj vikati. Nije pristojno, a ionako većina forumaša još uvijek sasvim dobro čuje i kad normalno govoriš. Btw, ovo normalno se odnosi na ton pošto većina tvojih postova nikako ne spada u kategoriju "normalno".
Kao drugo, ne znam iz koje središnjice i koje ekstremne desničarske stranke/organizacije postaš na ovaj forum, ali u najmanju ruku malo pretjeruješ. Nije zločin biti fanatik, ali (opet) nije PRISTOJNO niti općeprihvatljivo širiti mržnju i svoju verziju fanatizma tako javno. A opet, svatko ima pravo na svoje stavove i ja to poštujem... Zato te molim da barem nađieš neku prihvatljiviju formu izražavanja, a ne na kontraargumente odgovarati uvredama, and i quote:
Citat: › I BEZ UVREDE DOBIO SAM DOJAM DA JE TVOJA CURA NEŠTO JAKO LJUTA NA MENE?!
A kad smo već kod ovoga, mislim da ovo spada pod osnovno pravilo ovog foruma: Don't Be Evil, zar ne?!

Što se osnovne teme topica tiče...... Nisam ni mimo ni vrit što bi rekli u narodu. Nisam neki ljubitelj homoseksualnih parova i veza, ali ljudi su ljudi i dok god svoje "poslove" ne obavljaju javno meni ne smetaju niti imam nešto protiv (Čakštoviše i dapače lezbe su mi nekako dražesne Embarassed ). Daklen nek se "žene" ako to toliko žarko žele al' neka ne šetaju ulicom i viču na sav glas kako su gej i kako je to divno i krasno i neznamtijaštovećnije. Kako bi bilo da ja skupim ekipu i da organiziramo svake godine metal/beer pride i furamo ulicama glavnog nam grada na platoima oblika pivskih bačvi i boca, odvaljujući na sav glas Maidene, Manowar, Metallicu, Panteru i kojekakve ine bendove sa kojekakvom popratnom pivsko/heavymetalnom ikonografijom?!?!?! To nema smisla. Moja je stvar što volim piti pivo i slušati navedenu i sličnu glazbu. Mislim da bi nas murija pretukla, a ne štitila nas kordonom od horde "malih_ivica" i inih radikalnih desničara koji nas žele razbiti od batina. No, pošto mojim istomišljenicima niti meni osobno neće pasti takove parade na pamet, nema ni veze Laughing
Još jedan aspekt ove rasprave bio je i dozvoliti im usvajanje dijece ili ne.... To je i otprilike jedini dio u kojem se donekle slažem s malim_ivicom i smatram da im to ne bi trebalo dozvoliti. Neka se oni vole i žene i žive SVOJ život, no smatram da ne trebaju nekoga (koji to možda normalnim odrastanjem ne bi postao) od malena odgojiti u tom smjeru....

ergo: Gey is OK, but in privacy of one's home....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2007. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: › Ovi što su na paradam ionako tamo idu da dobiju po pički pa zašto to onda ne pospješiti!


ove što trabunjaju ovakve bljuvotine po forumu treba izjebat u guzicu
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojte tako, i homofobi su ljudi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
@GAAP osobe kao što si ti ( ONE ZBOG KOJIH NAM PROPADA DRŽAVA) ne namjeravam komentirati! Very Happy


evo proglasi me Kaćunko antidržavnim elementom. Ja sam podario katoličkoj državi jednog potomka za razliku od tebe i utjecao na natalitet. A ti?

Očito, ti si taj koji samo laje, ti bi izolirao, tukao, obilježavao sve one koji ne razmišljaju kao ti. Lizač oltara, ograničen svojim konzervativnim vjerovanjem!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.10.2007. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nam opet Ivice...

Tradicionalno ogranicenih pogleda i sa stavom da samo on moze bit u pravu...
Cak se i prica o homoseksualnosti uspjela svest na to tko je veci Hrvat i Katolik.
Ja vjerujem da na eventualnu homoseksualnost moze utjecati i tko je gdje bio 91'
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: