Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Agresivnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 21:08 
Naslov:  Agresivnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naime, i meni ni vama se sigurno u životu desilo da se pomarišete u gradu, uskočite za legu ili jednostavno vidite marisanu.Ja sam, kao i većina muških na forumu dobio po pičoberu više puta a i, fala Bogu podijelio.Nikad se u životu nisam potukao bez razloga, čisto iz dumine sa glupavom spikom "e ajmo sad nabit nekog", a čuo sam to više puta u životu (ne u svom društvu nego od okolnih debila) "nego oš pivo popit". Šta tjera ljude na agresivnost jer koliko mogu primijetit, i po sebi jer imam lijepu kolekciju ožiljaka što od kojekakih boca, poda, a imam i jedan krasni od lopate, ljudi u Osijeku su sve agresivniji.Ne može se desit ni jedan normalan izlazak da negdje iz daljine ne vidim nekih 5-6 debila (ne mogu nać ni jedan drugi naziv za dotičnu populaciju) ne razbijaju nekog jadnika.Šta to mora biti u ljudskoj psihi da iz vikenda u vikend prave sranja, da li je to potreba za dokazivanjem, utjecaj društva ili jednostavno bolesna ljudska psiha/priroda.
Kakva su vaša iskustva, razmišljanja, i po vama kakve bi trebale biti kazne za takve huligane?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dala bih je njima zakonsku odredbu...
sađenje cvijeća na promenadi nedjeljom između 17.00 do 20.00 pa da vidiš frajere Wink
A kad smo već u temi ,stvar koja me danas šokirala kad sam otvorila novine:
Tinejdžeri zatukli vršnjaka


Zadnja promjena: ela; 23.09.2007. 23:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
koliko mogu primijetit, i po sebi jer imam lijepu kolekciju ožiljaka što od kojekakih boca, poda, a imam i jedan krasni od lopate

ajme meni.. di li si taj od lopate zaradio.. Laughing
a neznam, kontam da je to onak čisto frajerisanje, ništa drugo.. ajd potučeš se zbog cure itd.., ajd to još i kontam, iako nikako ne odobravam ikakav oblik nasilja.. al ovak bezveze.. to je već nešto u psihi, neka ''crta'' .. a kazna za huligane? a ne znam.. u neki samostan ih baciti, na neku edukaciju o miru i pravednom Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
koliko mogu primijetit, i po sebi jer imam lijepu kolekciju ožiljaka što od kojekakih boca, poda, a imam i jedan krasni od lopate

ajme meni.. di li si taj od lopate zaradio.. Laughing
a neznam, kontam da je to onak čisto frajerisanje, ništa drugo.. ajd potučeš se zbog cure itd.., ajd to još i kontam, iako nikako ne odobravam ikakav oblik nasilja.. al ovak bezveze.. to je već nešto u psihi, neka ''crta'' .. a kazna za huligane? a ne znam.. u neki samostan ih baciti, na neku edukaciju o miru i pravednom Very Happy


Al kakvo je to bolesno frajerisanje, nije mi jasno već evo dobar niz godina, zašto neko ima potrebu da se svaki put kad izađe van pomariše, meni jednostavno to nije jasno

P.S.Ovo od lopate sam zaradio u našem gradu što zapravo pokazuje da živimo na selu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Al kakvo je to bolesno frajerisanje, nije mi jasno već evo dobar niz godina, zašto neko ima potrebu da se svaki put kad izađe van pomariše, meni jednostavno to nije jasno

da, pa to da se SVAKI PUT potuku svakako nije normalno plus niti meni osobno jasno!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Al kakvo je to bolesno frajerisanje, nije mi jasno već evo dobar niz godina, zašto neko ima potrebu da se svaki put kad izađe van pomariše, meni jednostavno to nije jasno

da, pa to da se SVAKI PUT potuku svakako nije normalno plus niti meni osobno jasno!


Meni je jako žao što više nema onih starih ekipa koje su držale red u svojim kvartovima, niko nije smijo prdnit ako neko ne da zeleno svjetlo, prije nije bilo takvih sranja, ovo sve što se događa po gradu događa se u zadnjih 5 godina i ja nevidim tome kraj, možda je za to kriva i ona tvrđa jer sad cijeli grad i okolica izlazi na jedno mjesto, dićeš bolje mjesto za zakuvat frku zbog ničeg, stotine debila na jednom mjestu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ja sam osobno svojedobno dobila stolicom preko leđa.. bijah uvučena u neku kavku.. nešto na temu nacionalnosti je bilo.. imala nekih 15ak god.. Bože sačuvaj! A i jedan moj dečko se jednom bio potukao zbog mene kao.. ma de dobro je.. naravno, ostavila ga poslije toga.. ma daj...

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.09.2007. 2:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čim izbije tučnjava,ja bježim Embarassed a isto tako ne bi dopustila da se moj dečko uvlači u tu istu tučnjavu,puvukla bi ga sa strane i smirila.a i kad se netko iz moje ekipe,muški dio hoće tući,ne volim to,bojim se da će dobiti batina....iako su možda jači od te druge ekupe....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2007. 6:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: › Ne može se desit ni jedan normalan izlazak da negdje iz daljine ne vidim nekih 5-6 debila (ne mogu nać ni jedan drugi naziv za dotičnu populaciju) ne razbijaju nekog jadnika.
U staro vrijeme nije bilo apatije... Iako su bile te grupice kad je doslo do "picvajza" postojala su pravila, 5-6 na jednu osobu nije pravedno.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: › Ne može se desit ni jedan normalan izlazak da negdje iz daljine ne vidim nekih 5-6 debila (ne mogu nać ni jedan drugi naziv za dotičnu populaciju) ne razbijaju nekog jadnika.
U staro vrijeme nije bilo apatije... Iako su bile te grupice kad je doslo do "picvajza" postojala su pravila, 5-6 na jednu osobu nije pravedno.


Danas toga nema, il masovno il nikako, i to ajd da je 5 na 5, i 10 na 5 može proć, al kad vidim 6 na 1, pa ga onda mrcvare 5 minuta dok mu totalno ne izmjene izgled, užas i malo malo u novinama, napadnut ovaj il onaj, napadači nisu nađeni, jebemti i policiju, danas zapravo većina tih balavaca koji svoju agresiju ispoljavakju na ovakav način nema muda na solo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 11:07 
Naslov:  Re: Agresivnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto najebem se ja ovom Osijeku matere, zbog ovog finog mirnog Osijeka imam novi set ožiljaka, ovi su od palice koja mi je sinoć pičku razlupala napola, serem se i na ovaj šugavi grad u kojem očigledni obitavaju debili i kreteni i serm se na bližnju okolicu koju ću jednu po jednu obić s kanisterom nafte a dalje znate šta će bit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šorali su se ljudi i prije, to je valjda sastavni dio odrastanja, ali definitivno je bilo drugačije nego sada..
ne znam čega su se nagutala ta jebena djeca koja izlaze s bejzbol palicama, sjekirama i sličnim hladnim oružjem... ne znam ni koji im je kurac da moraju unišiti svaku kantu, sadnicu ili novookrečeni zid... nešto se definitivno promijenilo.
ne znam je li u pitanju samo nedostatak interesa ili aktivnosti, ili prerana informiranost o apsolutno svemu.. ali stvarno, što bi se reklo, ništa im nije sveto i baš nikakve autoritete ne priznaju, niti poznaju granice...
to sve treba kaišem po goloj guzici, pa natjerat da kopaju kanale... bagra razmažena Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem Monstrume gdje ti izlazis i sto radis da toliko dobijas batine. Ja sam dobio samo jednom i to djelomicno mojom krivicom, a ostali svi iz moga drustva nikada nisu dobili batine. A svaki vikend smo vani do jutarnjih sati...
Jednostavno treba znati prepoznati debila i ne gledati ih niti komunicirati i to je to...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ne razumijem Monstrume gdje ti izlazis i sto radis da toliko dobijas batine. Ja sam dobio samo jednom i to djelomicno mojom krivicom, a ostali svi iz moga drustva nikada nisu dobili batine. A svaki vikend smo vani do jutarnjih sati...
Jednostavno treba znati prepoznati debila i ne gledati ih niti komunicirati i to je to...


Izlazim tamo gdje i vi, OBP, Big Ben, Tufna, Bastion, ne znam, ovo sinoć je bilo prestrašno, bez povoda bez ičega, aj reko da sam bario nečiju cupi, pa se naljutio, aj da sam nekog krivo pogledo il nešt, il da sam nekom nešt srao, al totalno bez povoda mi prebiju legu i ja sad trebam stajat i gledat, ma jebemimmaterupičkugovnarsku, sva sreća da je rija odma došla, marica i kombi i dvoja kola i hitna i da se našo lega koji radi u riji na kriminalsitici pa ih je postrojio sve uza zid i čupo ih jednog po jednog van iz tufne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ko te ispizdio neki brđanin ili seljanin? E da i jel teleskopska palica ili bejzbol mislim kako mogu unjet bejzbol palicu u tufnu pa jel nema nekih redara na ulazu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: