Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Agresivnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la (Pogledaj post): › i ko te ispizdio neki brđanin ili seljanin? E da i jel teleskopska palica ili bejzbol mislim kako mogu unjet bejzbol palicu u tufnu pa jel nema nekih redara na ulazu?


Ispred Tufne, kontam bejzbolka, teleskop ne ostavlja posjekotinu, ostavlja masnicu, jebenu, bolnu, nepitaj kak znam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › [

Izlazim tamo gdje i vi, OBP, Big Ben, Tufna, Bastion


e jebiga, ja ne idem na ta mjesta, kao što sam napisao na jednom topicu prije ja idem u K, Cadillac, S.Co.Bar, Teatar i tamo nikada ne bude sranja. Poznato je da su alternativci i publika sklona "žeštokoj divljačkoj glazbi" oduvijek bili mirniji nego "Urbana mladež" koja izlazi na In mjesta...

Što je najbolje takva mjesta gdje ja izlazim uvijek imaju puno više sranja sa murijom od ovih "pristojnih". S.Co.Baru su limitirali pojacalo, Teatar je vec imao par sudjenja ( točenje cuge poslije 1, predugo radno vrijeme etc ), u BigBenu svako malo racija...
Policija izgleda isto forsira dress code, jer mjesta gdje su "lijepo" obuceni nikada nemaju takvih problema.

No ovo je vec tema za drugi topic...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
i ko te ispizdio neki brđanin ili seljanin?
želiš reći da u gradu nemamo dovljno svojih neandertalaca, pa zato misliš da je netko izvan grada??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2007. 12:59 
Naslov:  Re: Agresivnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki debili su se vozili po ulicama i bezveze tukli ljude. Pazite domišljatost, pitaju gdje je Batina.

I, dok se čovjek/žena/dijete pokida od objašnjavanja, oni izvade palicu i udri. Rekoh dijete jer su htjeli ispizdit curicu koja ide 7.razred. Na svu sreću, uspjela je pobjeći. Ljudi su završavali u bolnici... Mogli su nekog ubit. Ne znam šta bih bila u stanju napravit takvima.

Jebote, šta bi bilo da su pitali gdje je Karanac osijek031.com smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Jebote, šta bi bilo da su pitali gdje je Karanac osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile ili kamenac osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › osijek031.com smile osijek031.com smile ili kamenac osijek031.com smile


Ili Duboševica osijek031.com smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 13:35 
Naslov:  Re: Agresivnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile divno...
mene zanima u kojem djelu tuce ti ljudi uzivaju?? da li je to ona pocetna svadja,naguravanje kad se adrenalin polako podize,ili sredina kad se palice vade,ili kraj kad se broji steta?? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
machor je napisao/la: ›
i ko te ispizdio neki brđanin ili seljanin?
želiš reći da u gradu nemamo dovljno svojih neandertalaca, pa zato misliš da je netko izvan grada??


Ma ne ali ima hrpa tih dotepeleca sa raznih brda i sela, pa i ovi naši stari neanandrtalci su jednom došli s brda, pravi Osječanin voli svoj grad i njegove ljude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Dala bih je njima zakonsku odredbu...
sađenje cvijeća na promenadi nedjeljom između 17.00 do 20.00 pa da vidiš frajere Wink
A kad smo već u temi ,stvar koja me danas šokirala kad sam otvorila novine:
Tinejdžeri zatukli vršnjaka


da te poslušaju za ovo sađenje cvijeća...došo bi s par frendova...kupili bi kokice tamo na uglu...sjeli gledali i uživali...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 15:51 
Naslov:  Re: Agresivnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja mislim da je djelomično problem i u našoj policiji. sve je to ok što je mons rekao da su došli za par minuta. ali nevjerojatno je kako ih nikada nema u trenutku kad ih trebaš. pošto su došli za par minuta objašnjavam to sebi da su bili stacionirani negdje u tvrđi. ali boga mu dragog pa jel problem stavit jednu patrolu da cijelo vrijeme dežura na potezu obp, big ben, q, tufna. ja imam osjećaj da su se oni samo usredotočili na hvatanje pijanih vozača po tvrđi, što znači slijevanje para u njihov džep a za zaštitu građana se ne mari. prije takvih sranja nije bilo. možda zato što je policija vodila dosta "obavijesnih razgovora" s problematičnim pojedincima. lijepo u auto, na neku čistinu, istamburaju ga, vrate ga nazad u grad i onda mu nepada na pamet ponavljat sranja

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
. prije takvih sranja nije bilo. možda zato što je policija vodila dosta "obavijesnih razgovora" s problematičnim pojedincima. lijepo u auto, na neku čistinu, istamburaju ga, vrate ga nazad u grad i onda mu nepada na pamet ponavljat sranja


da se tak šta desi tu bi bilo puno sranja...previše...taj kojeg su prebili bi tužio njih...čini mi se velika strka po novinama...
bar se meni tak čini...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
. prije takvih sranja nije bilo. možda zato što je policija vodila dosta "obavijesnih razgovora" s problematičnim pojedincima. lijepo u auto, na neku čistinu, istamburaju ga, vrate ga nazad u grad i onda mu nepada na pamet ponavljat sranja


da se tak šta desi tu bi bilo puno sranja...previše...taj kojeg su prebili bi tužio njih...čini mi se velika strka po novinama...
bar se meni tak čini...
pa normalno, to si u potpunosti u pravu, al tako je prije doista bilo. naime čuo sam to iz prve ruke od jednog starijeg policajca koji je još uvijek u službi i pati se da zaradi mirovinu po zimi, ljetu, snijegu, žegi. i sam mi je potvrdio da je u današnje vrijeme sve ošlo u kurac, a policija nije autoritet kakav je bila

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
pa normalno, to si u potpunosti u pravu, al tako je prije doista bilo. naime čuo sam to iz prve ruke od jednog starijeg policajca koji je još uvijek u službi i pati se da zaradi mirovinu po zimi, ljetu, snijegu, žegi. i sam mi je potvrdio da je u današnje vrijeme sve ošlo u kurac, a policija nije autoritet kakav je bila

idemo se javit nas 2 u policiju ko dobrovoljci da nas unajme da tučemo te propalice...kak su oni to prije radili...Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 17:40 
Naslov:  Re: Agresivnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

demo mi naci te koji si to napravili monsu ,i pod mi mislim bjesni forumasi!!!!
evo nas : Fight Ratata... evo ti! Tup, tup Tup, tup Svadja osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2007. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi to štiklom u glavu i još bi tete na Mfk zamolila da ne daju anesteziju dok mu rade rinoplastiku Laughing
drugar Mons oporavi se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: