Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvije i pol godine!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 11:45 
Naslov:  Dvije i pol godine!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slučajno pogledah svoj datum registracije na 031 i shvatih da se vucaram ovdje dvije i pol godine... proletilo mi to nekako brzo, portal sve bolji i bolji, ali forum mi je nekako otišao u kurac, prođe i po tjedan dana da ja ne osjetim potrebu komentirati nešto.. teme su vam ljudi u jajima - kako curi dati nogu, koliko ste visoki, šta vam se jede, jel vam se jebe...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2007. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa onda nas prosvijetli i zapocni teme koje ce sve oboriti s nogu!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2007. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

recimo neka se zove mitraljez

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razlog je u tome što je sve više mlađih, a stara ekipa se malo pomalo gubi, tj tu su ali nema se baš volje komentirati. Primjetio sam da nas uistinu dosta ima takvih, svakodnevno sam i ja tu, ali rijetko imam potrebu nešto napisati.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super su mi ti koji samo prigovaraju, daj nam ti dobru temu ili pisi o onome sto te zanima pa ti (nadam se) teme nece biti glupe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki (poput mene) nemaju bas vremena pisati, iako se zna pojaviti tema na koju bih imao komentar. Kako volim pisati poruke koje nekima idu na kurac zbog duljine ;-), a to ne stignem - onda ni ne zapocinjem i ne pisem koliko bih htio.

Uglavnom, mislim da bi kolektivno budjenje iz apatije onih koji imaju sto reci i znaju kako to napraviti rezultiralo i kvalitetnijim raspravama.

@betty, nije stvar izbora tema - bude super tema, ali postoje ljudi koji sve izbanaliziraju do te mjere da izgubim volju za komentiranjem ili im nemam sto odgovoriti, a glupo mi je pisati monologe i osjecati se kao da pricam sam sa sobom. ;-)

Offtopic, zachatavanje, silovanje humora (za neupucene: to je ono kad netko misli da je silno duhovit svojim netematskim doskocicama od tri i pol rijeci), izbanalizirani odgovori od jedne recenice... sve to utjece na moju zelju za sudjelovanjem u raspravama.

Mislim da bi najbolje bilo da u tematskim podforumima oni koji ne zele napisati vise od nekoliko redova teksta trebali jednostavno samo pratiti sto drugi pisu. S vremenom bi se i u njih pojavila zelja za pisanjem litanija ;-) i kvalitetnim raspravljenjem...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se i s tim da se forum "pomladio" a samim tim su se i teme promijenile, i s tim da ima puno zajebancije koja nema neku posebnu kvalitetu...
s tim da ja protiv takve zajebancije nemam ništa, jednostavno su mi neke teme dobro plodno tlo za tako nešto, dok druge opet iziskuju kvalitetniju raspravu... mislim da imam sasvim dovoljno mjesta za obje stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da bi najbolje bilo da u tematskim podforumima oni koji ne zele napisati vise od nekoliko redova teksta trebali jednostavno samo pratiti sto drugi pisu. S vremenom bi se i u njih pojavila zelja za pisanjem litanija ;-) i kvalitetnim raspravljenjem...


Uh, da... što se tiče pisanja litanija... toliko puta napišem post, pa ga obrišem jer mislim da će ostalima ići na živce to čitati. OK, ja se ispušem dok to pišem pa sam zadovoljila svoju potrebu Very Happy , ali na taj način ne pridonosim forumu. Wink

A šta da radim kad uvijek imam toliko toga za reći, a ne znam to skratiti u nekoliko rečenica. Onda mi se uvijek čini da moji postovi djeluju ko izdrkavanje koje nitko ne čita, dok na one kratke ima milijun odgovora Very Happy

I, upravo to što je mungos rekao, nekad ti dopizdi voditi monologe...

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2007. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa zar nije moguce i u samo jednoj recenici reci nesto pametno?
Zar se treba osjecati lose ako u nekoliko rijeci mozes pogoditi poantu?

Sto se tice zachatavanja foruma, osjecam se prozvanim, a moram priznat i da sam u potpunosti svjestan sto radim...

No, da ne bude sve crno/bijelo, reci cu da na temu "sto vam se trenutno jede" ili, kao sto je gaap vec spomenuo, "kako da ostavim decka?" ili "koliko ste visoki" definitivno nemam puno pametnog napisat sve i da zelim...
Kada otvorim temu koja je vrijedna rasprave rado cu uskocit s pokusajem neceg pametnog, ali na glupe teme cu odgovorit gluposcu i potrudit se da svaka nova glupost bude veca od prosle...

Sada je vec poprilicno proslo otkako sam i ja na forumu i definitivno je bilo uspona i padova, a i faza da i po nekoliko mjeseci nisam pisao.
Sada sam se nesto opet aktivirao i drago mi je da na forumu ima poprilican broj ljudi koje bi opisao kao "normalne", a kod mene je taj status tesko zasluzit...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bome i ja se osjećam prozvano, ali svatko je tu radi sebe, a ne radi foruma, tako da se nemam namjeru pravdat! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, pretpostavljam da se ovo refenciranja na navodno proizvanje odnosi na ono sto sam napisao.

Napisao sam kako ja neke stvari vidim i sto mene motivira i demotivira. Nisam to pisao zato da nekoga prozovem (da sam htio prozivati, umjesto napisanog bi pisala lista nickova ;-)), vec da iznesem motive koji su moji. Naglaseno JAstvo u prijasnjim recenicama nije zbog mog ogromnog ega, vec zato sto mozda netko drugi drugacije vidi cijelu stvar. ;-)

Sto se tice pogadjanja poante s jednom rijeci ili jednom recenicom - nije da toga nije bilo, ali u daaaaleeeeko manjoj kolicini nego sto je bilo pokusaja. No, to je takodjer stvar osobne percepcije i nekom drugom se to ne mora tako ciniti.

Sto se tice "osjecanja lose" , generalno mogu reci da je lose "osjecati se lose" ;-), a konkretno da se dvije osobe ne moraju "osjecati lose" zbog iste stvari. Kontam da ima ljudi koji misle da bih se i ja trebao sramiti onoga sto pisem. ;-)

Zapravo, ponekad i ja to pomislim, ali to je vec jedna druga prica... ;-)

Inace, svoje "osjecanje lose" sam izregulirao na nacin da u slucaju kad nemam sto za reci - ne silim se pisati odgovor. U ostalim situacijama (ako imam vremena) napisem sto mislim, a uvijek stojim iza onoga sto mislim (dok me netko argumentirano ne uvjeri da sam u krivu).

Summo summarum, lijepo je citati ljude kad imaju misljenje.

Kad vec raspravljamo o tome kako poboljsati neke stvari, mislim da bi svakako trebalo kvalitetnije prigrliti nove korisnike i manje sipati internih spika. Iz dosta razgovora s ljudima koji prate forum, a ne pisu nista, sam skontao da vecina to ne radi jer ima osjecaj da se ovdje svi znaju, da je "interna" atmosfera i slicno.

Novi ljudi su novo meso, nova krv, nove mozdane vijuge, svjezi argumenti i razmisljanja...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2007. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s tobom što se novih tiče... evo ja im znam nekad poslat PM ako mi je nick zanimljiv ili već nešto da se malo ohrabre...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Kada otvorim temu koja je vrijedna rasprave rado cu uskocit s pokusajem neceg pametnog, ali na glupe teme cu odgovorit gluposcu i potrudit se da svaka nova glupost bude veca od prosle...


...ovo je nešto s cim bi se složio....
....jer definitivno na neke topice ni ne možeš drugacije reagirati i komentirati....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja mislio dvije i pol godine bez sexa... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Kad vec raspravljamo o tome kako poboljsati neke stvari, mislim da bi svakako trebalo kvalitetnije prigrliti nove korisnike i manje sipati internih spika. Iz dosta razgovora s ljudima koji prate forum, a ne pisu nista, sam skontao da vecina to ne radi jer ima osjecaj da se ovdje svi znaju, da je "interna" atmosfera i slicno.
Glodjemo ovo vec treci put. Nesto smo javno, nesto u PM, i sad opet... nekako je postalo i to bez veze. Diskusija na forumu je najbolja kad clanovi postivaju par jednostavnih pravila. Zna se sto je potrebno... manje pisanja nasuprot vjetra i vise aktivnog rada.

Kao i @gaap ne mogu vjerovati da je vec proslo dvije godine.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: