Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvije i pol godine!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2007. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › bome i ja se osjećam prozvano, ali svatko je tu radi sebe, a ne radi foruma, tako da se nemam namjeru pravdat! Razz


Samo se ti nemoj uozbiljit, molim te. Ako ti to išta znači, ja te (virtualnu) obožavam baš ovakvu Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2007. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › bome i ja se osjećam prozvano, ali svatko je tu radi sebe, a ne radi foruma, tako da se nemam namjeru pravdat! Razz


Samo se ti nemoj uozbiljit, molim te. Ako ti to išta znači, ja te (virtualnu) obožavam baš ovakvu Wink


Shocked

kako mi ne bi značilo! Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm... ja sam noviji ovdje... i k tome još i mlađi... trudim se komentirati uvijek u skladu s topicom, no nekada nije moguće... ali briga me za to... bitno da se dobro zabavljam...
mislim da tema ima i više nego dovoljno, za svačiji ukus... netko voli pisati što jede, pije, sluša, sere li poslije kave i slično... netko pak raspravlja samo o đaponeu i krameru ili dvorani... netko opet o seksu, oralnim zadovoljstvima, trudnoći... dakle, zaključio bih sada gore navedenu konstataciju...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Slučajno pogledah svoj datum registracije na 031 i shvatih da se vucaram ovdje dvije i pol godine... proletilo mi to nekako brzo, portal sve bolji i bolji, ali forum mi je nekako otišao u kurac, prođe i po tjedan dana da ja ne osjetim potrebu komentirati nešto.. teme su vam ljudi u jajima - kako curi dati nogu, koliko ste visoki, šta vam se jede, jel vam se jebe...

možda si se jednostavno zasitio foruma bez obzira na kvalitetu tema i postova..
meni ti je tu uvijek isto... ka d želim ubiti vrijeme, ubijem ga čitajući tuđa sranja i začinjavajući sve vlastitim...
a baš ti je glupa tema
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: