Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vožnja u pijanom stanju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 20:10 
Naslov:  Vožnja u pijanom stanju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer su se u Tvrđi policajci dosjetili nove metode. Tako sada presretač BMW serije 3 (crne boje, s izgužvanom registracijom od sudara) cirkulira po Tvrđi i zaustavlja vozače koji izbjegavaju patrole na izlazima. Potom nastavi kružiti po gradu.

Poanta priče je to da je vožnja u pijanom stanju postala iznimno opasna za gubitak vozačke dozvole, uz već bezbroj puta opisane opasnosti koje nosi. Osobno sam često vozio pod utjecajem alkohola. Sad ću razmisliti.

No što nam preostaje?

a) izaći i piti bezalkoholna pića
- čestitam svakom tko ostane dulje od 2 sata u noći, a da je trijezan, dok su svi oko njega pijani. Ja ne mogu.

b) ne izaći

c) koristiti "sjajan" gradski prijevoz
- smiješno, tramvaj svakih sat vremena, s tim da puše svi sa Juga, južnih dijelova Retfale i ostalih udaljenijih mjesta, buseva koliko znam nema.

d) taksi
- kad sam jako mrtav, znam ga nazvati, no ne znam koliko ljudi ide kući nakon pijanstva sa 100 kuna u džepu

e) bicikl
- uz bojazan da će ga ukrasti, vozač bicikla mora paziti i da ne naleti na nafurane policajce, pa da mu se dogodi isto što i vozaču auta.

f) pješak
- kad ne vozim, najčešće sam pješak. No dolazi hladno vrijeme, kiše, a i ne žive svi u centru grada.

Na kraju, netko će valjda glupanima koji se brinu za sigurnost prometa jednom objasniti da ljudi ne voze pijani jer to vole, nego jer najčešće nemaju izbora. Evo, neki dan je objavljeno da je propala inicijativa mladeži Hns-a za uvođenje noćnog prijevoza. Bravo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

g) naci frenda koji ne pije...pa njega koristiti kao vozaca.....a ti nastaviš po starom.....alkoholom protiv droge...Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Klještić
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2007. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oženi se što prije i onda poput mene zajaši daljinski, otvori pivicu i uživaj dok ti se žena recimo depilira ili ti klinci čagaju po glavi. NEPROCJENJIVO!

_________________
Jel 'ko za kaki rakburger???
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klještić je napisao/la: ›
Oženi se što prije i onda poput mene zajaši daljinski, otvori pivicu i uživaj dok ti se žena recimo depilira ili ti klinci čagaju po glavi. NEPROCJENJIVO!


Bojim se da sam puno bliže tom scenariju nego što bi htio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve stoji što si rekao,ali mrzim kad mi se lege napiju i onda kažu da će ić vozit auto. totalno neodgovorno prema sebi,a pogotovo prema osobi koju voziš(ako ju voziš)
jebote, spucaš se i šta onda? oodlično. radije pješke onda.
ja zovem tatu Very Happy
al svejedno...ne volim to

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Jučer su se u Tvrđi policajci dosjetili nove metode. Tako sada presretač BMW serije 3 (crne boje, s izgužvanom registracijom od sudara) cirkulira po Tvrđi i zaustavlja vozače koji izbjegavaju patrole na izlazima. Potom nastavi kružiti po gradu.

Poanta priče je to da je vožnja u pijanom stanju postala iznimno opasna za gubitak vozačke dozvole, uz već bezbroj puta opisane opasnosti koje nosi. Osobno sam često vozio pod utjecajem alkohola. Sad ću razmisliti.

No što nam preostaje?

a) izaći i piti bezalkoholna pića
- čestitam svakom tko ostane dulje od 2 sata u noći, a da je trijezan, dok su svi oko njega pijani. Ja ne mogu.

b) ne izaći

c) koristiti "sjajan" gradski prijevoz
- smiješno, tramvaj svakih sat vremena, s tim da puše svi sa Juga, južnih dijelova Retfale i ostalih udaljenijih mjesta, buseva koliko znam nema.

d) taksi
- kad sam jako mrtav, znam ga nazvati, no ne znam koliko ljudi ide kući nakon pijanstva sa 100 kuna u džepu

e) bicikl
- uz bojazan da će ga ukrasti, vozač bicikla mora paziti i da ne naleti na nafurane policajce, pa da mu se dogodi isto što i vozaču auta.

f) pješak
- kad ne vozim, najčešće sam pješak. No dolazi hladno vrijeme, kiše, a i ne žive svi u centru grada.

Na kraju, netko će valjda glupanima koji se brinu za sigurnost prometa jednom objasniti da ljudi ne voze pijani jer to vole, nego jer najčešće nemaju izbora. Evo, neki dan je objavljeno da je propala inicijativa mladeži Hns-a za uvođenje noćnog prijevoza. Bravo.


Zovi crveni križ pa dodji drugi dan sa bajsom po auto nije nikakv bed!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Parkiraš automobil na Sjenjaku, kod onog parka u blizini IPK-a i pekare Kruna, pjehe do Tvrđe i navečer samo pokupiš auto i lijepo voziš... Naravno, ovaj scenarij djeluje samo ako:
1. si s Juga2 ili neke obližnje lokacije
2. ako znaš voziti pijan ili polupijan
3. najbolje od svega, policije na toj lokaciji nema nikada
4. ja ovo ne radim... ja sam pijan uspio slupati auto i od tada ne vozim pijan... ali iz sigurnih i pouzdanih izvora znam da uspijeva... već četiri godine...
5. naravno ako ideš prema Retfali ili negdje dalje... onda ovo zanemari...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taxi je 50 kn i vozi vas vise, dogovoris se s nekim ko zivi blizu tebe, znaci vas 4 svako oko 11-12 kn i nema problema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad smo vec kod te teme,zna li netko koliko je taxi do tenja? Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
kad smo vec kod te teme,zna li netko koliko je taxi do tenja? Very Happy


Za sve vožnje izvan grada cijene su po dogovoru

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po dogovoru??

jel to znaci da morama dat pi*e vozacu? Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na cjeniku piše

START 25 kn
KILOMETAR 7 kn
VOŽNJA IZVAN GRADA po dogovoru

goose je napisao/la: ›
jel to znaci da morama dat pi*e vozacu? Very Happy


pa....hm....ako oces kuci....treba se zrtvovati...hehe

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2007. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ennna je napisao/la (Pogledaj post): › sve stoji što si rekao,ali mrzim kad mi se lege napiju i onda kažu da će ić vozit auto. totalno neodgovorno prema sebi,a pogotovo prema osobi koju voziš(ako ju voziš)
jebote, spucaš se i šta onda? oodlično. radije pješke onda.
ja zovem tatu Very Happy
al svejedno...ne volim to

zivis 10 metara od tvrdje i kao zoves tatu
ena ne lazi,kud jos nikad nepijes i onda zoves tatu...

jednom vozio pijan(al pijan) i odlucio sam da mi to vise netreba... nisu me ni uvatili ni nista nego sam osjetio kako nevalja....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2007. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw, dozvolu vam uzmu na dva-tri dana.. i onda ju uzmete.. nakon toga ulozite zalbu, izbjegavate sto je duze moguce dostavljaca, kad vas ufati.. opet zalba.. pa opet izbjegavanje dostavljaca.. pa opet zalba.. i tako prodju dve godine Wink

eto, mene su pre cca godinu dana uvatili s 0.8.. jos sam kod ono prve zalbe koju predajes muriji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2007. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Na kraju, netko će valjda glupanima koji se brinu za sigurnost prometa jednom objasniti da ljudi ne voze pijani jer to vole, nego jer najčešće nemaju izbora. Evo, neki dan je objavljeno da je propala inicijativa mladeži Hns-a za uvođenje noćnog prijevoza. Bravo.
Slazem se za uvodjenje nocnog prijevoza ali svi mi imamo izbor. Uvijek se izlazi u grupici zasto se jedan ne zaduzi za prijevoz ostalih? Naravno nije posteno istog pitati da casti pice...
Ne vjerujem da ima roditelja koji bi radje vozili svoje pijance u 5 ujutro nego pratili mrtvacka kola.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: