Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sramotna presuda!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2007. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas sam htio otvoriti topic na ovu temu, ali eto vec su em preduhitrili...

samo me zanima kakav je to sud kada za naredbu pogubljena najmanje 260 ranjenira/zarobljenika daje 5 godina... u americi se za dilanje dobije 20 godina zatvora, ubojstvo jedne osobe dozivotni zatvor... a znate li vi da se za svercanje 260 tableta ekstazija u indoneziju dobiva SMRTNA KAZNA, a najblaze DOZIVOTNI ZATVOR... zbog samo 260 tabletica...
po toj logici haškom sudu jedan ljudski zivot vrijedi manje nego jedan ekstazi... SRAMOTA!!!

POLITIKA JE KURVA IA ZATO JU NE VOLIM KAO NI POLITIČARE.... CRKNITE SVI DO JEDNOG!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 10:33 
Naslov:  Re: Sramotna presuda!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već dan dva kontam šta bi napisao jer sam ostao bez riječi kad sam to čuo, i dalje jednostavno neznam šta da kažem, sramota, pa njih trojicu se trebalo streljat istog trena kad su bili uhapšeni i točka, ovako se razvlačilo godinama i šta su dobili, jedan 5 godina, jebote 2 godine zatvora dobiješ za dilanje droge, ovaj dobio 20 godina, a treći oslobođen, sramota, ne samo što se trebalo streljat te govnare, treba sad otić i postreljat sve u tom sramotnom sudu koji su donjeli ovu sramotnu presudu, sud zapalit, kad izgori poravnat ga sa zemljom i posadit trsku ili šaš, prvo sam mislio napisat cvijeće, da bude lijepo oku, al cvijeće ne zaslužuje bit na tlu gdje je taj sramotni sud.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je čak "smješnija" presuda 5 godina, nego ono puštanje. ajd, ako već nisu uspjeli skupiti dovoljno čvrste dokaze, bio kriv ili ne, izvukao se, jebiga.

ali - 5 godina?! to znači otprilike da je on malo kriv za pokolj 260 ljudi! kako možeš biti malo kriv za tako nešto? na tom sudu, s obzirom na kaznena djela kojima se bave, ne bi uopće smjela postojati kazna blaža od 15-20 godina!!! ali ne, on je malo kriv za tamo neki kao pokolj, dosta će mu biti 5 godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 11:42 
Naslov:  Re: Sramotna presuda!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Međunarodni sud za ratne zločine počinjene u bivšoj Jugoslaviji (ICTY) osudio je Milu Mrkšića na 20 godina zatvora, Veselina Šljivančanina na pet, dok je Miroslav Radić proglašen nevinim po svim točkama optužbe
Užas, katastrofa, sramota, bezobrazluk!!! Dugo se nisam ovako osjećao, mješavina bijesa i frustracije...Mogu samo zamisliti kako je ljudima koji su prošli pakao Vukovara.

Samo vi sad trčite u EUROPU!
Čovjek je pred kamerama oterao UN iz bolnice u Vukovaru i dobio zato 5godina!
Blaškića su osudili prvo na 40god onda na osam samo zato da mu ne moraju plaćati odštetu što je ležao osam godina u Haagu.
glede presuda Vukovarskoj trojci to je kao što kaže davorccc bilo očekivano!
A vi se samo pokunjite kad vam izbace nekakav referendum za EU ili NATO pa opet glasajte ZA!

A sadruge strane pogledajte kako su nas svi pratili kad se Mesić sastao sa Ahmadineđadom! SAD ZNATE KAKO SE IGRA SA EU! Pa tako i igrajte!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glupost je gledati ulazak u europu kroz prizmu haškog suda! to je kad da odlučite da nećete ići u neku bolju školu ili fakultet zbog jednog profesora koji vam se ne sviđa.

stvari s haškim sudom nam se događaju bez obzira jesmo li u europi ili ne, sumnjam da bi ulazak to puno promijenio. ako i bi, to bi bilo samo nabolje. a rad haškog suda nema veze s ekonomsko-gospodarsko-pravnim i ostalim aspektima europe koji nam mogu ići "na ruku".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › glupost je gledati ulazak u europu kroz prizmu haškog suda! to je kad da odlučite da nećete ići u neku bolju školu ili fakultet zbog jednog profesora koji vam se ne sviđa.

stvari s haškim sudom nam se događaju bez obzira jesmo li u europi ili ne, sumnjam da bi ulazak to puno promijenio. ako i bi, to bi bilo samo nabolje. a rad haškog suda nema veze s ekonomsko-gospodarsko-pravnim i ostalim aspektima europe koji nam mogu ići "na ruku".

Problem je što nas cijela Europa tretira kao što nas tretira Haag samo što to ti očigledno ne vidiš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Problem je što nas cijela Europa tretira kao što nas tretira Haag samo što to ti očigledno ne vidiš!

jebiga, ne vidim.

zapravo, kad malo bolje razmislim, grozni su ti predpristupni fondovi koje nam nude, užas jedan. a i to inzistiranje na smanjenju korupcije i kriminala, pa gdje to još ima? ako i imamo kriminalce svuda, neka ih, naši su, kakvi god da jesu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Problem je što nas cijela Europa tretira kao što nas tretira Haag samo što to ti očigledno ne vidiš!

jebiga, ne vidim.

zapravo, kad malo bolje razmislim, grozni su ti predpristupni fondovi koje nam nude, užas jedan. a i to inzistiranje na smanjenju korupcije i kriminala, pa gdje to još ima? ako i imamo kriminalce svuda, neka ih, naši su, kakvi god da jesu!

Predpristupni fondovi ne znače da moraš na referendumu izglasati DA!
Glede korupcije, mi bi sami trebali dovesti takve političare koji nisu korumpirani!
A to znači za takve glasati na izborima.

A glede novaca pa stara i poznata stvar je da smo naučili da nam ih netko da, a ne da se sami svoim radom izborimo za njih!

JA SAM REKAO DA IM NE TREBA LIZATI GUZICU JER SE VIDI KAKO PROLAZE ONI KOJI TO RADE "MI" !
BAR BI SE U NEČEMU TREBALI UGLEDATI NA SRBE! => Reci mi da i oni rade sve isto što i mi ?! A pogledaj kako prolaze nikog živog nisu izručili i samo što nepočnu sa pregovorima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
A pogledaj kako prolaze nikog živog nisu izručili i samo što nepočnu sa pregovorima!


Ovo je zbilja tuzna cinjenica, iako se s tobom, Ivice, u vecini stvari ne slazem. Tu si ga ubo u poantu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Psihički Krešimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
A pogledaj kako prolaze nikog živog nisu izručili i samo što nepočnu sa pregovorima!

Ovo je zbilja tuzna cinjenica, iako se s tobom, Ivice, u vecini stvari ne slazem. Tu si ga ubo u poantu...

Kako prolaze? Bit će jedini kažnjeni s legalizacijom stanja na Kosovu i neće u EU još 8 godina. Ako ista dobra zelite Hrvatskoj, onda znajte da je najgora stvar koja se treba napraviti bila svrstavanje uz bok sa sadasnjom srbijanskom politikom.
Ako i postoje krugovi koji bi nas htjeli vidjeti u paketu - to bi bila samo voda na njihov mlin. Ivice - nadam se da R A Z U M I J E S S TO G O V O R I M.

Odvojite ICTY od EU, molim vas. To je kao kažete: "Ja ne jedem ličku Janjetinu i ne vozim se autocestom kroz Liku, jer se na sudu u Gospiću ne sudi pošteno."


Inace, procitajte Mungosa. Hrvatska je imala vanjsku obavjestajnu sluzbu, mogli su snimati Slobu kad su on i Marko raspravljali o dubini markovog bazena u vili u Pozarevcu... A onda su ih neki pametnjakovici raspustili.

Ako nista, naucili smo sljedece:
1. Kolika je cijena slobode
2. Svjetsku pravdu ne dijeli Kunta Kinte, a mi ne bismo trebali biti predmet svjetske pravde. Vec sami rjesavati sa svojim neprijeteljem... Izrael ima Mosad. Nije problem pronaci te "penzionisane" oficire i svakog studenoga roknuti jednog ili dva u nekom starackom domu ili odmaralistu, fala bogu, za JNA ih se izgradilo more...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Psihički Krešimir je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
A pogledaj kako prolaze nikog živog nisu izručili i samo što nepočnu sa pregovorima!

Ovo je zbilja tuzna cinjenica, iako se s tobom, Ivice, u vecini stvari ne slazem. Tu si ga ubo u poantu...

Kako prolaze? Bit će jedini kažnjeni s legalizacijom stanja na Kosovu i neće u EU još 8 godina. Ako ista dobra zelite Hrvatskoj, onda znajte da je najgora stvar koja se treba napraviti bila svrstavanje uz bok sa sadasnjom srbijanskom politikom.
Ako i postoje krugovi koji bi nas htjeli vidjeti u paketu - to bi bila samo voda na njihov mlin. Ivice - nadam se da R A Z U M I J E S S TO G O V O R I M.

Odvojite ICTY od EU, molim vas. To je kao kažete: "Ja ne jedem ličku Janjetinu i ne vozim se autocestom kroz Liku, jer se na sudu u Gospiću ne sudi pošteno."



Da ali ne govorim samo za Haag aludiram i na to da mi "NE PREGOVARAMO S EUROPSKOM UNIJOM MI SAMO ISPUNJAVAMO NJIHOVE USLOVE KAKO IH ONI POSTAVE"

Što je rekao Slaven Letica, ne može jedan dobričina Drobnjak biti u ekipi koja pregovara. To treba biti netko iz IMOTSKOG Very Happy

Glede Kosova to što si meni napisao reci PUTINU!

Jel se razumijemo psihički krešimire?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 13:35 
Naslov:  Re: Sramotna presuda!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Međunarodni sud za ratne zločine počinjene u bivšoj Jugoslaviji (ICTY) osudio je Milu Mrkšića na 20 godina zatvora, Veselina Šljivančanina na pet, dok je Miroslav Radić proglašen nevinim po svim točkama optužbe


Ko što kaže Edo - Mater im jebem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Psihički Krešimir je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
A pogledaj kako prolaze nikog živog nisu izručili i samo što nepočnu sa pregovorima!

Ovo je zbilja tuzna cinjenica, iako se s tobom, Ivice, u vecini stvari ne slazem. Tu si ga ubo u poantu...

Kako prolaze? Bit će jedini kažnjeni s legalizacijom stanja na Kosovu i neće u EU još 8 godina. Ako ista dobra zelite Hrvatskoj, onda znajte da je najgora stvar koja se treba napraviti bila svrstavanje uz bok sa sadasnjom srbijanskom politikom.
Ako i postoje krugovi koji bi nas htjeli vidjeti u paketu - to bi bila samo voda na njihov mlin. Ivice - nadam se da R A Z U M I J E S S TO G O V O R I M.

Odvojite ICTY od EU, molim vas. To je kao kažete: "Ja ne jedem ličku Janjetinu i ne vozim se autocestom kroz Liku, jer se na sudu u Gospiću ne sudi pošteno."



Da ali ne govorim samo za Haag aludiram i na to da mi "NE PREGOVARAMO S EUROPSKOM UNIJOM MI SAMO ISPUNJAVAMO NJIHOVE USLOVE KAKO IH ONI POSTAVE"

Što je rekao Slaven Letica, ne može jedan dobričina Drobnjak biti u ekipi koja pregovara. To treba biti netko iz IMOTSKOG Very Happy

Glede Kosova to što si meni napisao reci PUTINU!

Jel se razumijemo psihički krešimire?!
ivek ne trkeljaj gluposti, uglavnom donekle argumentirano raspravljaš ali ovdje brkaš kruške i jabuke, kakve pobogu haag ima veze sa EU. to ti je isto ko da kažeš da je hrvatska sranje jer postoje smeća od sudaca kao što su lozina, garac i slični. presuda je sramotna a najveća odgovornost je na vladi RH, koja je trebala pristupiti sudu kao umješač na strani tužitelja, podastrijeti dokaze i dotična gospoda nebi više vidjela svjetlo dana

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › A da unajmimo Hitmana pa nek on riješi stvar.

To im je premala kazna, ja bi ih poslao Amerima u Guntanamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sjecam da se u vrijeme raznoraznih prosvjeda i drkanja oko izrucenja .hr generala u Haag, tek tu i tamo postavilo pitanje zasto se hrvatske tajne sluzbe koriste u raznorazne propagandne svrhe za ovu ili onu stranu, umjesto da se bave onim cime bi se trebale baviti (u vrijeme poraca i nerijesenih zlocina) - skupljanjem dokaza koji bi zastitili nevine .hr gradjane i skupljanjem dokaza o pocinjenju zlocina na teriroriju RH, bez obzira tko ih pocinio.


Vjeruj mi, dokazi su se skupljali naveliko. Ne serem sada neargumentirano, znam čovjeka koji je bio među skupljačima dokaza i pregovaratelja sa svjedocima, razgovarao s Carlom o tome i općenito bio, a i dalje je u odličnim odnosima sa Haagom oko cijele stvari (Ovčara).
Pitanje koje je dokaze sud prihvatio, a koje odbacio.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: