Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sramotna presuda!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › meni je čak "smješnija" presuda 5 godina, nego ono puštanje. ajd, ako već nisu uspjeli skupiti dovoljno čvrste dokaze, bio kriv ili ne, izvukao se, jebiga.

Da, mene isto ovo najviše muči.
Za ovakvu optužbu?
Ako nije kriv, onda sloboda. Ali, ako je kriv onda kazna mora biti doživotni zatvor.
Kakvih je.... 5 godina?!

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 16:50 
Naslov:  Re: Sramotna presuda!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sutra u podne je prosvjed u Vukovaru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

strašno poniženje za sve žrtve,njihove obitelji i za ovu državu kakva god da je...
ako se za čisti genocid dobivaju ovakve kazne, suradnje sa haškim sudom više ne smije biti,ustvari trebala je prestati odavno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stazh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Lokacija: Šank
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepravda, neviđena nepravda. Ne mogu ni pomisliti kako je majkama palih branitelja. I da ironija bude još veća, naši generali, koji su branili svoje, će ostariti i umrijeti u haškim čelijama.

Sramota nad sramotama.

_________________
"'... 'Bem ti život bez rakije!" - Slavonske lole

Pusti priče, uzmi Osječko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
TREBA CIJELU srbiju ZAPALITI


Šapatom zapaliti srbiju? Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
TREBA CIJELU srbiju ZAPALITI


Šapatom zapaliti srbiju? Very Happy

osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Robinho031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: NEPOKORENI GRAD
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je nevjerovatno,da ce se ti smrdljivi cetnici izvuc gotovo nekaznjeno a nasi generali ce robijat zato sto su oslobađali svoju zemlju...gdje je tu pravda?!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Psihički Krešimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2007. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najviše boli činjenica što će isti onaj isti osječki Srbin kojem sam ja garantirao svašta, a koji voli soliti pamet kako su Srbi zapravo mnogo više žrtva nego što se misli - danas šutjeti i gratati ušljivu pizdu.

Prenosim jedno mišljenje. Autor "Davor" na B92.net:

Najskandalozniji dio presude je taj u kojem se kaže da je Šljivančanin čuvao zarobljenike od maltretiranja i ubijanja, i da su to bili ratni zarobljenici i civili. Na stranu to što uopće nije riječ o ratnim zarobljenicima nego o ranjenicima iz vukovarske bolnice (kao da je to bitno?!), i to što je Šljivančanin osobno vidio kako se premlaćuju i maltretiraju ljudi bez udova, nepokretni, s fiksatorima... To sad nije bitno. Ni to što nitko za razaranje grada u susjednoj državi nije optužen nitko osim trećerazrednih sanitetskih oficira, na samom dnu hijerarhijskog lanca. Pa ni to što zapravo ni takvi nisu valjano osuđeni. Najskandaloznija je činjenica što ispada da je ovo divljaštvo, razaranje jednog grada i masovno ubijanje ljudi, na kraju 20. st. ispalo kao legitiman čin. Ljudi koji su branili svoj grad izjednačeni su sa krvožednom bandom koja je ubijala njihovu djecu i rušila njihove kuće da bi uspostavila "povijesne granice". Nešto mi govori da se ovo dogodilo nekom engleskom, francuskom, američkom gradu, da ne bi bilo baš isto.
(Davor, 28. septembar 2007 19:35)


Kako razmišljaju naši domaći vazdaugroženi Srbi te njihova dijaspora pročitajte na:
http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/147/011018643/presuda_hag.html?7

Sva sreća, pa nije 1945. da se može kampanjski ubiti masa ljudi i posakrivati grobove. Grobovi ne opraštaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 2:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Psihički Krešimir je napisao/la: ›
Sva sreća, pa nije 1945. da se može kampanjski ubiti masa ljudi i posakrivati grobove. Grobovi ne opraštaju.
- lega moj svaka čast!NIJE FER!!!Evo danas je naš uvaženi premijer (smeće od čovjeka) koji si pravi super reklamu i uvodi si vjerojatno to kao predizbornu kampanju,rekao,u stilu:-Žaliti ćemo se!Pravda će biti zadovoljena.-bla bla bla-Haški sud se dovodi u pitanje postojanja zbog te sramotne presude.-Mislite li da će išta od toga zapravo biti????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2007. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Evo danas je naš uvaženi premijer (smeće od čovjeka) koji si pravi super reklamu i uvodi si vjerojatno to kao predizbornu kampanju,rekao,u stilu


Štovani forumaši - imamo kolegu kojemu premijer nije samo premijer već i kućni prijatelj, budući da čovjek očigledno zna o čemu priča. Moš' mislit.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kratko i jasno: Treba ih dat' ubit' i u govna zatrpat'!!!

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sramota! I presuda i ovo što neki pišu da ih je trebalo zapalit i ubit.

Zar treba bit isti kao i oni za vrijeme rata?

Ova optužnica je dokaz da naša vlada nešto nije dobro radila. Ili nije dovoljno dobre dokaze slala, ili je nešto s nekim dogovoreno, ili su jednostavno nesposobni.

Gospodine Sanader, zar je ovo Europa o kojoj nam stalno pričate? Zar je ovo pravo kojem težimo? Ako je tako, hvala lijepa ali ja nebi u Europu.

Predlažem masovne demostracije i rušenje vlade i HDZ-a na čelu sa Sanaderom.

Zahtjevamo zaustavljanje svih pregovora sa Europskom unijom i prekid bilo kakve daljnje suradnje sa lažnim sudom u Haagu.

Ako nas trebaju u Europi zvat će nas, ali onda ćemo mi postavljat uvjete, a ne se ići po Europi uvlačit u guzicu svima.

Zar je Francuski narod glup kad je odbio Europski ustav???

Gospodine Sanader, nabijem na kurac i Vas i Vaše lobiranje po Europi za što skoriji ulaza u EU, kad će nas tamo jebat još gore nego sada.
--------------------------------------------------------

Ispričavam se što sam psovao, ako sam nekoga uvrijedio time nije namjera, al mi je skočio tlak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la: ›
Predlažem masovne demostracije i rušenje vlade i HDZ-a na čelu sa Sanaderom.
-Slažem se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 15:45 
Naslov:  Re: Sramotna presuda!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Masovne demonstracije? Danas se u Vukovaru okupilo jedva 1000 ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2007. 17:27 
Naslov:  Re: Sramotna presuda!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Masovne demonstracije? Danas se u Vukovaru okupilo jedva 1000 ljudi...


U Vukovaru 1000, u Osijeku 5000, Split 20000 i tako redom i onda svi u Zagreb!
Pa da vidimo kako će Sanader prodavat maglu i državu još ova 2 mjeseca vlasti što mu je ostalo.
Ako ga netko ne zaustavi ode sve u propast. Za čega su mnogi ginuli onda? Da je njegov sin samo bio u ratu, ne poginio, i da je on prismdrio bojištu nebi ovo radio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: