Dvorana Yoga hom...
ned 26. 05. 2024.
53. Zmajevi nad ...

[22.02.2014.] Osijek Kelme visokom pobjedom otvorio drugi dio sezone

Nakon zimske stanke prvoligaški futsal vraća se u Zrinjevac. Osijek Kelme uspješno je odradio kup obavezu, a sljedi i nastavak prvenstva.

Osijek Kelme izborio je četvrtfinale Malonogometnog kupa Hrvatske, pobijedivši u dvije utakmice Porto Tolero ukupnim rezultatom 9:3.

U prvoj utakmici, koja je odigrana u nedjelju, Osijek Kelme je glatko pobijedio momčad iz Ploča rezultatom 5:1. Dvostruki strijelac za Osijek Kelme bio je Dražen Čavar, a u strijelce su se još upisali Krešimir Lešić, Gordan Duvančić i Armando Kajfeš.

U uzvratnoj utakmici, koja je odigrana u ponedjeljak, Osijek Kelme je lako potvrdio prolaz u završnicu Kupa. Iako je momčad Porto Tolera u dva navrata uspjela povesti, igrači Marina Smoje ozbiljnim su pristupom, bez većih problema, preokrenuli rezultat u svoju korist. Dva gola Andreja Pandurevića u prvom poluvremenu donijela su izjednačenje, a za pobjedu rezultatom 4:2 zaslužni su Ante Barišić i Armando Kajfeš, koji su se u strijelce upisali u drugom poluvremenu.

Ovo je veliki uspjeh za Osijek Kelme jer je ovo prvi plasman kluba u završnicu Kupa.

Ljubitelji futsala još će jednom ovaj tjedan ''doći na svoje''. U petak, 21. veljače 2014. godine, će Osijek Kelme odigrati prvu prvenstvenu utakmicu ove godine. U njoj će im protivnik biti MNK Kijevo Jako Sport, koja se trenutno nalazi na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice. U prvom dijelu prvenstva Osijek Kelme je pobijedio ovu momčad rezultatom 4:1.

Utakmica se igra u petak, 21. veljače, u 20:00 sati u ŠD Zrinjevac. Pozivaju se svi simpatizeri osječke momčadi da dođu i podrže svoju momčad u utakmici koja može biti od ključne važnosti za plasman u play off.