GPP Osijek: kreće prodaja karata kod vozača

U sklopu druge faze postupne normalizacije javnog prijevoza, od ponedjeljka 11. svibnja 2020. biti će ponovno omogućena kupovina karata kod vozača. Putnici kod vozača mogu kupiti jednokratne, dnevne i vrijednosne kartice, a kao i ranije, prije ulaska u vozilo obvezno je pripremiti sitan novac.

Također, ponovno se uspostavlja autobusna linija Hrvatske Republike – Svilajska, a kronološki polasci za ovu i ostale linije mogu se provjeriti na GPP ovim mrežnim stranicama.

Na dalje, od ponedjeljaka 11. svibnja 2020., našim će korisnicima biti na raspolaganju i prodajno mjesto u Pothodniku, a sva prodajna mjesta radit će prema sljedećem rasporedu:

Sukladno Preporuci za rad HZJZ u djelatnosti javnog gradskog prijevoza putnika i dalje su na snazi mjere opreza, kojih se treba pridržavati kod korištenja:
– Putnici se mole da u vozilima održavaju udaljenost od najmanje jednog metra!

Pri ulasku u vozilo:
– obvezna je dezinfekcija ruku putem dezinfekcijskih dozatora!
– obvezna je prijava valjanom karticom!
– preporučuje se korištenje zaštitne maske!!!

Foto: Dino Spaić/Foto-arhiv031

GPP Osijek: kreće prodaja karata kod vozača