Prvi ozbiljniji snijeg službe za održavanje prometnica, ulica i trgova nije dočekao nepripremljene. Tvrtka Cesting, zadužena za održavanje prometnica, još je jučer izašla na teren sa svih 13 vozila, a čistilo se cijelu noć te današnji dan. Unikom je također cijelo ljudstvo stavio u puni pogon. Strojevi, ali i djelatnici s lopatama čiste ulice a potom ih i zasipaju sa soli. Policija upozorava na oprez za volanom, potrebnu zimsku opremu te prilagođavanje brzine zimskim uvjetima. Apelira se i na građane da čiste snijeg ispred svojih domova, komunalni redari vrše nadzor, a komunalnim redom predviđena kazna za neodržavanje nogostupa ispred zgrada i kuća, iznosi 200 kuna.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– u zadnja tri mjeseca promet nekretnina u našoj županiji opao je za više od 70% – rečeno na sjednici u županijskoj komori
– u gradskoj upravi podijeljeno 15 stipendija darovitim učenicima trećih i četvrtih razreda srednje škole
– blagdanski pokloni za tisuću osječke djece iz socijalno najugroženijih obitelji te djecu bez roditelja smještenu u udomiteljske obitelji
Osječka televizija – Vijesti, 15.12.2009.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mtdCJyxnMHI[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Velika Gospa u Aljmašu [2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/Velika-gospa-aljmas-obz--768x511.jpeg)

![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)