Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



segregacija foruma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): › a da lijepo babe od 30 i kusur godina odu u starcki pa tamo komentiraju teme s starijom ekipom, mozda ce ti onda biti na nivou

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
o jadna ne bila...
zašto si ono što je napisano shvatila tako osobno ?Laughing

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ta cat je 2 i pol godine skupila preko 2000 komentara, njoj je privatni zivot bas razvijen, mozda joj fali neki partner njenih godina s kojim bi podjelila misljenje na njenom nivou

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
ta cat je 2 i pol godine skupila preko 2000 komentara, njoj je privatni zivot bas razvijen, mozda joj fali neki partner njenih godina s kojim bi podjelila misljenje na njenom nivou

vidiš, ja samo imam sposobnost da mogu raditi više stvari u životu paralelno... poneki to zovu inteligencijom. (oni koji barataju riječima s više od 2 sloga, naravno..)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): › ta cat je 2 i pol godine skupila preko 2000 komentara, njoj je privatni zivot bas razvijen, mozda joj fali neki partner njenih godina s kojim bi podjelila misljenje na njenom nivou


auuuuuuuuuuuu Wink

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
ta cat je 2 i pol godine skupila preko 2000 komentara, njoj je privatni zivot bas razvijen, mozda joj fali neki partner njenih godina s kojim bi podjelila misljenje na njenom nivou

sorry, ali ovo što si sada napisala je i više nego svjetski p.r.o.s.e.r .. ne vidim zašto ti to shvaćaš toliko osobno, nije se žena tebi osobno obratila, već je postavila pitanje općenito..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la: ›
ta cat je 2 i pol godine skupila preko 2000 komentara, njoj je privatni zivot bas razvijen, mozda joj fali neki partner njenih godina s kojim bi podjelila misljenje na njenom nivou


Da citiram jednog velikog covjeka...."Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."

Šta se buniš....žena može radit više stvari odjednom, vodit privatan život i ovdje na forumu provodit slobodno vrijeme....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@insomnia: to je samo odličan primjer onoga što sam spomenula. neki ljudi jednostavno nemaju ništa pametno za reći, pa pišu sranja, tek toliko da se u nekom topicu oglase... u razloge proljeva ne ulazim, ali upravo je to ono o čemu se (i u drugim topicima) dosta pisalo u zadnje vrijeme.
kad o nekoj temi ne znam ništa, ili me ne zanima, jednostavno u nju ni ne ulazim, ili ju samo čitam, ali ne pišem. mnogi bi očito trebali naučiti kako bi ispali puno pametniji da nekada jednostavno ostanu po strani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 12:34 
Naslov:  Re: segregacija foruma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da bi mud wrestling bio najbolje rješenje ovog generacijskog jaza
za neupućene: http://www.metacafe.com/watch/165202/mud_wrestling_babes/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Da citiram jednog velikog covjeka...."Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
elvis Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
zeros je napisao/la: ›
Da citiram jednog velikog covjeka...."Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
elvis Wink


E bravo, blokirao sam. To je taj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): › ta cat je 2 i pol godine skupila preko 2000 komentara, njoj je privatni zivot bas razvijen, mozda joj fali neki partner njenih godina s kojim bi podjelila misljenje na njenom nivou

Meni ovo smrdi na jalovost i ljubomoru sorry i nije se tebi osobno ni obratila,već općenito.što si ti ovdje brojač posjeta?
ne kontam kako neko u tvojim godinama može biti tako nabrijan i kako si dopuštaš biti toliko neugodna.
Malo više tolerancije i shvaćanja ljudi kao prvo dobrih i kvalitetnih nebi bilo na odmet.
Ajde malo više odbre volje,svi smo ovdje da se zabavimo a ne da vrijeđamo jedni druge.
Život je vrlo kratak da bi energiju trošila na takve negativnosti.Želim ti osmjeh na licu i više pozitivnih misli.


Zadnja promjena: ela; 18.10.2007. 13:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
@insomnia: to je samo odličan primjer onoga što sam spomenula. neki ljudi jednostavno nemaju ništa pametno za reći, pa pišu sranja, tek toliko da se u nekom topicu oglase... u razloge proljeva ne ulazim, ali upravo je to ono o čemu se (i u drugim topicima) dosta pisalo u zadnje vrijeme.
kad o nekoj temi ne znam ništa, ili me ne zanima, jednostavno u nju ni ne ulazim, ili ju samo čitam, ali ne pišem. mnogi bi očito trebali naučiti kako bi ispali puno pametniji da nekada jednostavno ostanu po strani.

da, slažem se.. na forumu ima ful hrpa tema o kojima ja sama ili nemam pojma , ili mi je sam njihov naslov toliko debilan da se ne trudim uopće ni otvoriti ih..
ono što mene ljuti kod njene izjave je to što je ona tebe osobno uzela na pik, kao da ti želiš stvoriti tu neku segregaciju, o samom topicu se uopće nije izjasnila (o temi) već je odmah napala potpisnika teme.. (u topicu -pobačaj- dobro da nisam bila optužena za čedomorstvo.. )
.. moje mišljenje-ako nemaš što pametnog za reći, o samom topicu, ajde onda bolje nemoj reći ništa..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
ono što mene ljuti kod njene izjave je to što je ona tebe osobno uzela na pik, kao da ti želiš stvoriti tu neku segregaciju, o samom topicu se uopće nije izjasnila (o temi) već je odmah napala potpisnika teme..


slazem se......jednostavno ako si protiv segregacije foruma, mogla si na lijep i kulturan nacin to izraziti, a ne napadati verbalno autora teme (u ovom slucaju CatCloe)....i nije mi jasno zašto odma dižeš paniku oko segregacije, kad je to bio samo prijedlog za koji ne vjerujem ni da ce se usvojiti...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2007. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: › ...jednostavno ako si protiv segregacije foruma, mogla si na lijep i kulturan nacin to izraziti, a ne napadati verbalno autora teme (u ovom slucaju CatCloe)...
Kako je @Gala_pia protiv segragacije kad je babu (radi godina) htjela protjerat u staracki? I... @CatCloe ako te ne prime u staracki javi se u svako doba...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Kako je @Gala_pia protiv segragacije kad je babu (radi godina) htjela protjerat u staracki?


Pa ocito nešto ima protiv ove teme, cim je tako reagirala na CatCloe....možda se nije znala drugcije suprotstaviti ideji, pa je pokušala na taj nacin...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: