Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mobitele na sunce....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nokia, Nokia i samo Nokia. 3310, 3510i i 7390. Dvije mreže, četiri kartice. Meni najdraži 3310. I interesantno, uopće nisam ovisnik mobitela, posle podne ga ni ne nosim. Moram ga imati samo zbog posla, a da ne bi imao posla, ne bi imao ni mobitel. Ko ga j... osijek031.com smile

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2007. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam eriksona.. kanta stara, u mraku si mislis da je daljinac. Onda dobila jos jednog, jos stariju kantu... Sad vec tri god imam motorolu V550. Ok je, baterija rikava, al jako ju volim. A i nije fora sad sutnit mob kad znam sve shortcute... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stariji samsung sgh-e720 super mobitel...
i novi takodjer samsung d900i Perfekcija i perverzija tak da se i preko njega (kao da mi laptop nije dovoljan) spajam na 031 i pratim sicunjavi tekst. gigabajt kartice me uvijek razveseli s playlistom mp3ijeva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uglavnom - u fazi sam traženja nekih starih i očuvanih primjeraka mobitela. Volio bih ponovo imati Nokiu 6110, 7110, Ericsson T28i, Siemens S25....

Ako netko ima u nekom ormaru i vitrini i želi zamijeniti za novac, Simpa paket ili neki novi mobitel - letmi nou!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Uglavnom - u fazi sam traženja nekih starih i očuvanih primjeraka mobitela. Volio bih ponovo imati Nokiu 6110, 7110, Ericsson T28i, Siemens S25....

Ako netko ima u nekom ormaru i vitrini i želi zamijeniti za novac, Simpa paket ili neki novi mobitel - letmi nou!

da, ja sam isto prije puno godina (mislim 10, wtf?!) imao nokiju 6110, sjajan mob, revolucionaran, imao je opcije koje ni danas nema pola mobitela. nakon nekog je vremena počeo imati problema s napajanjem, ček i nakon stavljanja potpuno nove baterije, ali ga svejedno nisam htio mijenjati, jer mi je bio odličan. a onda sam ga izgubio. kako je netko malo višlje već rekao: prokleti alkohol! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nokia neštonešto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
da, ja sam isto prije puno godina (mislim 10, wtf?!) imao nokiju 6110, sjajan mob, revolucionaran, imao je opcije koje ni danas nema pola mobitela. nakon nekog je vremena počeo imati problema s napajanjem, ček i nakon stavljanja potpuno nove baterije, ali ga svejedno nisam htio mijenjati, jer mi je bio odličan. a onda sam ga izgubio. kako je netko malo višlje već rekao: prokleti alkohol! Smile

E da, ali N6110 (i nasljednik N6150) je bila vrhunac u ponudi i skupa kao vrag onda. Danas to sve ima i najjeftiniji plastikaner... ne stoji da je imao opcije koje danas mobiteli nemaju. Ajd, mogao je poslužiti kao modem za notebook na 9600 bps... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2007. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam ja Nokiu 7250.. jedna od prvih malih, bez antene s kamerom.. vauu.. koštala me ko svetog petra kajgana.. oš kupit?

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
imam ja Nokiu 7250.. jedna od prvih malih, bez antene s kamerom.. vauu.. koštala me ko svetog petra kajgana.. oš kupit?

Sjećam se tog modela.... imao je onu smiješnu tipkovnicu u tri vertikalna reda i loš zaslon. Nije ni po čemu zanimljiv kolekcionarima i teško da ćeš dobiti više od 100 čuna za njega.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
ne stoji da je imao opcije koje danas mobiteli nemaju.

ja još nisam našao mob, a imam pristojno suvremene (istina, ne više nokiju) koji ima poseban direktorij za poslane poruke gdje je bila evidencija u kojem je statusu pojedina poruka (u slanju, poslana, dostavljena...), a da ti ne dosađuje izvješćima o porukama. to mi i sada fali!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.10.2007. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

motorola v360i i samsung d600...
jedan za sve a drugi tajni Embarassed

nikad neću prežaliti što sam izgubila onu motorolinu lizalicu Sad

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2007. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam ljubičasti mobitel. i ne može biti veće smeće nego što je.
ali zato na njemu visi zeleni crv imenom leonard. on ga čini znatno vrijednijim. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 21:05 
Naslov:  Re: Mobitele na sunce....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam dva mobitela, sluzbeni LG i privatni Motorola RAZR V3. Sluzbeni mrzim iz dna duse jer mi nikad ne daju mira... Mogla bih staviti vlastitu reklamu za odredjenu tvrtku: Uvijek dostupna!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam 4 komada
2 koristim 2 sam dala ukućanima

sonny ericcson k500i mi je na 095 zbog jeftinijih poziva, a siemens s55 mi je 098 koji sam ostavila samo zato što mi legice-legosi imaju uključene one opcije za blebletanje 0kn pa me stalno zivkaju.... za 50kn u 6 mj isplati ga se držati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm...morala sam ići po kutiju od mobitela da bi vam m ogla reći... Embarassed samsung SGH-X680V...crveno-crni...dobar je za poruke i pozive-za ono što mi treba.

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: