Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zekić: "Odlično smo ušli u utakmicu, vrlo hrabro, radili smo visoki pritisak kada god je bilo moguće"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2024. 9:14 
Naslov:  Zekić: "Odlično smo ušli u utakmicu, vrlo hrabro, radili smo visoki pritisak kada god je bilo m
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesenas pred ispunjenim tribinama i ove nedjelje u derbiju bez gledatelja, Osijek je oba puta ove sezone slavio u gostima kod Hajduka. Tri boda jednako vrijede u oba slučaja, pa je zadovoljan mogao biti i naš trener Zoran Zekić. Osvojeni su vrlo važni bodovi u borbi za četvrto mjesto i Bijelo-plavi su se vratili na željenu poziciju s bodom prednosti nad Lokomotivom koja je u ovom kolu također slavila u gostima.

Danas smo ih izborili u težoj situaciji u ovoj komornoj atmosferi, u odnosu na onaj prvi splitski dvoboj. Odlično smo ušli u utakmicu, vrlo hrabro, radili smo visoki pritisak kada god je bilo moguće, usmjeravali stvari na terenu onako kako smo htjeli. Zaista je to izgledalo dobro, žao mi je što neke situacije nismo završavali kako je trebalo, da budemo još opasniji. No, zabili smo pogotke za pobjedu. Kod njihovog gola Styopa je malo zakasnio u pokušaju zaustavljanja Brekala, ostali se u obrani nisu pomjerili kako su trebali i Hajduk je zabio. Drugo poluvrijeme smo ipak malo patili iako smo imali preko Bukvića sjajnu priliku za 3:1, a mislim i da je potom bio jedanaesterac za nas, uz onaj nedosuđeni indirekt u njihovom kaznenom prostoru, izjavio je Zekić.

Posebno me veseli iskorak mladih
Treća je ovo pobjeda naše momčadi u nizu, na tri uzastopna gostovanja, pa je stvorena jako dobra uvertira za domaći ogled s Istrom 1961.

Istru ne smijemo podcijeniti, doći će na Opus Arenu s puno motiva, imali su dosta šansi protiv Dinama u Maksimiru i moramo biti oprezni te svakako na maksimalnoj razini tražiti i dalje potvrdu svih ovih zadnjih pobjeda. Govorio sam i puno ranije da će to biti borba za Europu do samoga kraja. Nisam se još smirio od one eliminacije iz Kupa jer sam vjerovao da možemo puno u tom natjecanju. S druge strane, vraća mi se radost jer učestalo promoviramo mlade igrače. Svaki dan ostajem s njima dodatno na terenu i njihov iskorak me posebno veseli.

U Splitu su se među njima posebno iskazali strijelac Anton Matković i odlični Franko Kolić na vratima.

Matković mi je rekao na poluvremenu da je „pukao“, a prethodno je unio puno energije svojom igrom, dao je sve od sebe, zabio je i taj lijepi gol. Puno nam je značila njegova silina koje on vjerojatno još nije ni sasvim svjestan. Naravno da me veseli i odlična izvedba Kolića, ti će mladići iz dana u dan biti sve bolji. Mlad je i Styopa sa svojih 20 godina, tu su Prekodravac i Vrbanac, kao i tek nešto stariji Jurišić…


Tekst i foto: NK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: