Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Brak nabrzaka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
....iskreno...ovo mi je malo glupo pitanje....brak na brzaka....jer svi dobro znamo...da ima onih koji prije stupanja u bark žive godinama....pa kad uđu u brak....još brže izađu iz njega.....a ima i onih koji eto nakon mjesec dana....odluce napraviti taj korak....i žive zajedno dok ih smrt ne rastavi...(ili neki ljubavnik)....
...što znac da definitivno nema nekog pravila.....odnosno...sve je stvar pojedinca...
...uvijek se sve može gledati sa dvije strane....one svijetle i one tamne strana...Cool
....ima i onih koji iako žive zajedno....ni ne pomišljaju da stupe u brak....jer im braka kao nekkava institucija...jednostavno ništa ne znaci....
....uglavnom da završim....misao.....dvoje ljudi kad su zajedno....najbolje znaju što im je ciniti....Cool

ok, sve to stoji.. moj cilj s ovim topicom je bilo pitati VAS da li biste vi mogli tako nakon mjesec dana se vjenčati s nekim, ne zanimaju me tamo neki.. ok, sve ovisi od pojedinca bla bla.. iz tvojih postova kontam da bi ti mogao napraviti tako nešto? (correct me if I'm wrong..) Cool

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Nikad ništa nije 100% sigurno..samo znam da neću biti slijepa, srljati i zanemarivati neke "sitnice" koje se kasnije ispostave kao jako bitne, a to većina radi i to je glavni problem nefunkcioniranja "mladog braka".. od ljubavi se ne živi..ona je bitna, ali je puno bitniji karakter osobe i on se ne mijenja (bar ne enormno kako neki očekuju).. a oni koji misle da će partnera uspjeti "preodgojiti", zbog te velike ljubavi , nakon 5 godina se povlače po sudu sa hrpom uvreda i borbom tko će šta dobiti i koliko više zahebati svoju nekad veliku ljubav..


....sve to može proci i naj taj nacin da do svega toga ne dođe....iako nisu dugo bili skupa.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
....iskreno...ovo mi je malo glupo pitanje....brak na brzaka....jer svi dobro znamo...da ima onih koji prije stupanja u bark žive godinama....pa kad uđu u brak....još brže izađu iz njega.....a ima i onih koji eto nakon mjesec dana....odluce napraviti taj korak....i žive zajedno dok ih smrt ne rastavi...(ili neki ljubavnik)....
...što znac da definitivno nema nekog pravila.....odnosno...sve je stvar pojedinca...
...uvijek se sve može gledati sa dvije strane....one svijetle i one tamne strana...Cool
....ima i onih koji iako žive zajedno....ni ne pomišljaju da stupe u brak....jer im braka kao nekkava institucija...jednostavno ništa ne znaci....
....uglavnom da završim....misao.....dvoje ljudi kad su zajedno....najbolje znaju što im je ciniti....Cool

ok, sve to stoji.. moj cilj s ovim topicom je bilo pitati VAS da li biste vi mogli tako nakon mjesec dana se vjenčati s nekim, ne zanimaju me tamo neki.. ok, sve ovisi od pojedinca bla bla.. iz tvojih postova kontam da bi ti mogao napraviti tako nešto? (correct me if I'm wrong..) Cool


....moj stav je da o braku ni ne razmišljam....odnosno....još uvijek sam u fazi traženja djevojke....Cool
...a sve ostalo se pocme razvijati tek kad riješim ovaj prvi uvijet....što ne znaci da ne bi mogao pristati na brak i nakon mjesec dana....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2007. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... mene institucija braka baš nešto i ne zanima, tako da... ne znam što bi se moralo desiti u ovoj ludoj glavi da promijenim mišljenje.

to je ionako samo papir.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
venecia
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: centar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2007. 23:12 
Naslov:  Re: Brak nabrzaka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne to nikako, ako nisi siguran u nešto ne srljaj, papir nikome ništa ne znači, a kada dođe do razvoda papirologiji nikada kraja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tuba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: u shumarku skrivenom...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 0:45 
Naslov:  Re: Brak nabrzaka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

venecia je napisao/la (Pogledaj post): › ne to nikako, ako nisi siguran u nešto ne srljaj, papir nikome ništa ne znači, a kada dođe do razvoda papirologiji nikada kraja...

znachi,ako ispadne da je idiot nakon par god,njemu posvetish zivot,i na kraju si vrlo lako moze sve pokupit,a s papirima bi doshlo do podjele imovine,sve pola pola.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.10.2007. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se udajem 30.10. zbog novca

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 8:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tuba je napisao/la: ›
venecia je napisao/la (Pogledaj post): › ne to nikako, ako nisi siguran u nešto ne srljaj, papir nikome ništa ne znači, a kada dođe do razvoda papirologiji nikada kraja...

znachi,ako ispadne da je idiot nakon par god,njemu posvetish zivot,i na kraju si vrlo lako moze sve pokupit,a s papirima bi doshlo do podjele imovine,sve pola pola.

da, ne znam da bi mi se dalo petljat to s razvodom.. Ne vidim uopće poantu braka, ma tko li ga je izmislio uopće i zašto.. Zašto je sad potrebno potpisati taj neki papir.. I kako možeš znati da ćeš htjeti biti s tom osobom cijeli život? Toliko se toga može desiti.. people change.. I šta, onda se daviti s razvodom.. i tako u krug..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predbračni ugovor.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
ja se udajem 30.10. zbog novca

ima brata?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.10.2007. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
ja se udajem 30.10. zbog novca

ima brata?! Smile


ma nema, al snaci cemo se za tebe nekako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 11:26 
Naslov:  Re: Brak nabrzaka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se mene tiče, brak kao pojam nema smisla. Važno je partnerstvo i poštovanje, a ne prsten i papir.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas sam u subotu bio kum. Znaju se vec 3 godine i zive vec godinu skupa. Sve OK.

Ali dosao svirac koji je iz makednije i prica je da je prije 30-ak godina u nekim svatovima upoznao zenu (znaci to vece), pitao je iz zezancije da li se zeli udati zanjega, ona rekla OK, i odmah roditeljima i u sretnom braku su vec 30-ak godina. A covjek je intelektualac, profesor glazbe.

U zivotu nema pravila, ljubav je slijepa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kostur je napisao/la: ›
Ali dosao svirac koji je iz makednije i prica je da je prije 30-ak godina u nekim svatovima upoznao zenu (znaci to vece), pitao je iz zezancije da li se zeli udati zanjega, ona rekla OK, i odmah roditeljima i u sretnom braku su vec 30-ak godina. A covjek je intelektualac, profesor glazbe.

U zivotu nema pravila, ljubav je slijepa

jao kako romantično... osijek031.com smile

allein je napisao/la: ›
Predbračni ugovor.

ok, ovo uopće nije romantično.. osijek031.com smile ako ćemo na brak gledati kao na nekakvu investiciju, e pa onda... ja se prva za takvog ne bih udala! osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la: ›
Predbračni ugovor.

ok, ovo uopće nije romantično.. osijek031.com smile ako ćemo na brak gledati kao na nekakvu investiciju, e pa onda... ja se prva za takvog ne bih udala! osijek031.com smile


stvarno, užasan si allein. Very Happy

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: