Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fashion Sweetness - poznata imena pet finalista!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2007. 10:20 
Naslov:  Fashion Sweetness - poznata imena pet finalista!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uoči sedme sezone Fashion Incubatora koja će se pod nazivom Fashion Sweetness održati 2. i 3. studenoga 2007. godine u Šećeranskome domu u Osijeku, objavljujemo imena pet finalista najvećega hrvatskoga modnoga događaja za mlade dizajnere.

Od deset imena koja su se uspjela plasirati u drugi krug najvećega hrvatskoga modnoga događaja za mlade dizajnere, stručni žiri sastavljen od modnih dizajnera Lidije Vidaković – YUNIKU, Zorana Mrvoša, Tea Perića i Tihomira Krznarića, izabrao je pet najboljih kolekcija čiji su autori uz kreativnost morali pokazati i zanatsko umijeće izradom jednoga od modela iz kolekcije. Najuspješniji su u tome bili Tomislav Đurđević (Đakovo) i Ivana Valdec (Varaždin), Ivan Alduk (Solin), Juraj Zigman (Kostrena), Neven Mihić (Osijek) i Damjan Jacić (Zagreb), koji će na Fashion Incubatoru – Fashion Sweetnessu održati samostalne revije i boriti se za titulu najboljeg dizajnera. Pobjednika ovosezonskoga najvećeg hrvatskog natjecanja mladih dizajnera očekuje i novčana nagrada od 10 000 kuna koju osigurava Slavonska banka - članica Hypo grupe te nastupi na Cro-a-porteru i sljedećem Fashion Incubatoru.

A u nedjelju, 14. listopada 2007., održan je veliki casting za modele koji će se 2. i 3. studenoga 2007. prošetati pistom Fashion Sweetnessa. Od 50-ak djevojaka i mladića koji su udovoljavali traženim kriterijima, odabrano je 12 djevojaka i 6 mladića, koji će uz svoje kolegice i kolege iz Zagreba, nositi kolekcije izabranih pet finalista, gostiju dizajnera kao i prijašnjih pobjednika najvećeg hrvatskog natjecanja mladih dizajnera.

Sam će događaj, kao i uvijek do sada, biti koncepcijski potpuno drukčiji od ostalih modnih događanja.

Foto: Davor Pleša

Galerije Osijek Fashion Incubatora:

Galerija 031 : Osijek Fashion Incubator : Esseker Fashion Store (dan 1.) 2007.03.16.

Galerija 031 : Osijek Fashion Incubator : Esseker Fashion Store (dan 2.) 2007.03.17.

Galerija031: 2006.11.03. Osijek Fashion Incubator - Fashion Airlines (dan #1)

Galerija031: 2006.11.04. Osijek Fashion Incubator - Fashion Airlines (dan #2)

2006.06.11. OFI (2 od 2) - Fashion Manor, dvorac Pejačević, Osijek

2006.06.10. OFI (1 od 2) - Fashion Manor, dvorac Pejačević, Osijek

2006.10.28. OFI - Osijek Fashion Incubator 2005 [factory] - 2. dan

2006.10.28. OFI - Osijek Fashion Incubator 2005 [factory] - 1. dan

16./17.04.2005 Dom HDLU Osijek Fashion Incubator 2


Zadnja promjena: Nandino; 24.10.2007. 9:32; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2007. 10:26 
Naslov:  Re: Fashion Sweetness - poznata imena pet finalista!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la (Pogledaj post): ›


A u nedjelju, 14. listopada 2007., održan je veliki casting za modele koji će se 2. i 3. studenoga 2007. prošetati pistom Fashion Sweetnessa. Od 50-ak djevojaka i mladića koji su udovoljavali traženim kriterijima, odabrano je 12 djevojaka i 6 mladića, koji će uz svoje kolegice i kolege iz Zagreba, nositi kolekcije izabranih pet finalista, gostiju dizajnera kao i prijašnjih pobjednika najvećeg hrvatskog natjecanja mladih dizajnera.



circa upali smo osijek031.com smile sad mi javila teta iz Fešn Kurburatora

najjači, najzgodniji i najmnogolijepi - uf jebem ti

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.10.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
Nandino je napisao/la (Pogledaj post): ›


A u nedjelju, 14. listopada 2007., održan je veliki casting za modele koji će se 2. i 3. studenoga 2007. prošetati pistom Fashion Sweetnessa. Od 50-ak djevojaka i mladića koji su udovoljavali traženim kriterijima, odabrano je 12 djevojaka i 6 mladića, koji će uz svoje kolegice i kolege iz Zagreba, nositi kolekcije izabranih pet finalista, gostiju dizajnera kao i prijašnjih pobjednika najvećeg hrvatskog natjecanja mladih dizajnera.



circa upali smo osijek031.com smile sad mi javila teta iz Fešn Kurburatora

najjači, najzgodniji i najmnogolijepi - uf jebem ti


Jebote, jebote, jebote!!!
Najsmozgodniji!!!

Ja sam super zgodan, a i ti isto!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.10.2007. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OHH OHHH!!! JUUU!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: