Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odlična ponuda u Eden restoranu: uz odabrani meni - juha i desert su gratis! [nagradno darivanje je završeno]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2024. 21:01 
Naslov:  Odlična ponuda u Eden restoranu: uz odabrani meni - juha i desert su gratis! [nagradno darivanje je
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Restoran Eden, mjesto za ljubitelje zelenila, prirodnih jezera i autohtone gastronomije smješteno je na beskrajnoj slavonskoj ravnici koja se nalazi između sela Petrijevci i grada Valpova.

Za svoje goste, od utorka do subote u ponudi imaju posebne menije, a juha i desert su gratis!

Utorkom se možete počastiti Dalmatinskom pašticadom ili Ciganskim pečenjem. Srijedom je u ponudi Šokački odrezak ili Argentinski steak. Četvrtkom na meniju je Crna slavonska svinja ili Teletina ispod peke. Petkom je riblji meni - File morske ribe s julienne povrćem ili Hobotnica u crnom vinu. Subota je rezervirana ponovno za meso - Miješano meso ili Gulaš od divljači. Nedjeljom se sva jela mogu kombinirati.

Kako bi probali nešto novo, ali i uživali odličnoj hrani svoje mjesto u restoranu možete rezervirati na broj 031 655 600. Sve ostale informacije možete pronaći na web stranici restorana.


[Nagradno darivanje]

Portal Osijek031 daruje Gulaš od divljači za dvije osobe. Nagradno darivanje možete pronaći na našoj Facebook stranici.

Nagradno darivanje je završeno, a sretna dobitnica je Dora Veselovac.





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: