Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dođite na veliki casting za Fashion Incubator!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 14:29 
Naslov:  Dođite na veliki casting za Fashion Incubator!
14.10.2007. 11:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uoči sedme sezone Fashion Incubatora koja će se pod nazivom Fashion Sweetness održati 2. i 3. studenoga 2007. godine u Šećeranskome domu u Osijeku, Fashion Incubator Team organizira veliki casting za modele.

Fashion Incubator poziva djevojke iznad 173 cm visine i mladiće iznad 184 cm visine, od 16 do 26 godina, na veliki CASTING za modele na nadolazećem modnom događaju Fashion Incubator. Casting će se održati u nedjelju 14. listopada 2007. godine, u 11 sati u Hotelu Central u Osijeku. Djevojke trebaju doći minimalno našminkane u odjeći koja prati liniju tijela i u cipelama na visoku petu.

Uskoro će se znati i imena pet finalista koji će se tijekom dva dana održavanja manifestacije natjecati svojim samostalnim revijama za titulu najboljeg dizajnera i osiguran nastup na Cro-a-Porteru i sljedećem Fashion Incubatoru te osvojiti i novčanu nagradu od 10.000 kuna, koje je osigurala Slavonska banka, članica Hypo grupe.

Prigodnu radijsku reklamu - poziv na casting snimila je naša poznata manekenka Fani Stipković, koja je na lepršav i sebi svojstven način pozvala djevojke i mladiće da zajedno s njom prošetaju blještavom pistom Fashion Incubatora.

Također, posjetite potpuno obnovljenu modernu, multimedijalnu službenu web stranicu događaja www.fashion-incubator.hr , na kojoj, uz informacije i vijesti o samom događaju i galerije slika, možete pogledati i video-isječke prijašnjih sezona Fashion Incubatora te saznati sve o kreatorima koji su nastupili na najvećem i najstarijem natjecanju mladih dizajnera.

Foto: Steam

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta, nitko ne komentira? ajmo, tko će s foruma na kasting? koja hoće u milano?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › šta, nitko ne komentira? ajmo, tko će s foruma na kasting? koja hoće u milano?


vidim da mogu i mladići Laughing
osijek031.com smile

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › šta, nitko ne komentira? ajmo, tko će s foruma na kasting? koja hoće u milano?


vidim da mogu i mladići Laughing
osijek031.com smile

Ajmo ajwar, obuci cemo najbolji outfit i idemo na casting pa cemo snimati za book i brijat po kvartu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajwar je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › šta, nitko ne komentira? ajmo, tko će s foruma na kasting? koja hoće u milano?


vidim da mogu i mladići Laughing
osijek031.com smile

Ajmo ajwar, obuci cemo najbolji outfit i idemo na casting pa cemo snimati za book i brijat po kvartu...

može, sve za book... šta ti predlažeš? kak ćeš se sredit? ja ću nabacit neki make-up i tak... e da imam nove čizme, vjerojatno ću njih obuć Very Happy
[/URL]

de pogle kak su slatke Very Happy

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2007. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajwar je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › šta, nitko ne komentira? ajmo, tko će s foruma na kasting? koja hoće u milano?


vidim da mogu i mladići Laughing
osijek031.com smile

Ajmo ajwar, obuci cemo najbolji outfit i idemo na casting pa cemo snimati za book i brijat po kvartu...

može, sve za book... šta ti predlažeš? kak ćeš se sredit? ja ću nabacit neki make-up i tak... e da imam nove čizme, vjerojatno ću njih obuć Very Happy
[/URL]

de pogle kak su slatke Very Happy


Ajwar Air - Pro model... Nema boljih, moje omiljene cizmice...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: