Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



mladić sat vremena ležao na cesti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2005. 1:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladić koji je ležao tamo sam najvjerojatnije ja jer sam iste noći završio na ispumpavanju a ujutro sam po svojim stvarima shvatio da sam odjeven bio samo ispod pasa! Istina,ne znam di sam bio,ali na kraju sam završio ipak u bolnici! Kasnije sam doznao da su moji kolege nazvali hitnu pomoć dok sam ležao na jednoj lokaciji,ali oni nisu htjeli doći,a rečeno im je da zovu policiju ili roditelje! Kasnije sam se ja ustao nekako i otišao od njih bez javljanja,a što je bilo dalje ne znam! Upitanju je bio alkohol(odg. na prvo post iz topica) na nekoj proslavi! Jbg,svakom se može dogoditi jer kad već dosta popiješ nemaš granicu! PUNO HVALA SVIMA KOJI SU POKUŠALI POMOĆI!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2005. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ako je 098/372-111 broj nekoga iz C. niti oni tu curu ne bi odvezli kucu, posto im moras predociti vozacku i dokumente vozila. Ta sluzba sluzi za vozacke koji su popili, ne za pijane teenagere.

Sve sto je trebalo jest nazvati njenog roditelja.


BTW-nisam cura Embarassed i imam vozačku Cool ,a sad dali sam bio tamo motorom ili ne oni ne mogu ustvrdit dok se ne bih otrijeznio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2005. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doci ce, ali te nece voziti dok im ne pokazes prometnu i vozacku. Ta usluga je za vozace koji malo popiju ne za pjesake koji se prebiju.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2005. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shorty je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladić koji je ležao tamo sam najvjerojatnije ja jer sam iste noći završio na ispumpavanju a ujutro sam po svojim stvarima shvatio da sam odjeven bio samo ispod pasa! Istina,ne znam di sam bio,ali na kraju sam završio ipak u bolnici! Kasnije sam doznao da su moji kolege nazvali hitnu pomoć dok sam ležao na jednoj lokaciji,ali oni nisu htjeli doći,a rečeno im je da zovu policiju ili roditelje! Kasnije sam se ja ustao nekako i otišao od njih bez javljanja,a što je bilo dalje ne znam! Upitanju je bio alkohol(odg. na prvo post iz topica) na nekoj proslavi! Jbg,svakom se može dogoditi jer kad već dosta popiješ nemaš granicu! PUNO HVALA SVIMA KOJI SU POKUŠALI POMOĆI!!!!!!


dugo ti je trebalo da se skontaš, bit će da alkohol opasno oštećuje centar za pamćenje

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2005. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la (Pogledaj post): ›

dugo ti je trebalo da se skontaš, bit će da alkohol opasno oštećuje centar za pamćenje


Ne kontam šta si htjela reći! Ako si mislila da je dugo prošlo od događaja do mog javljanja,to je zato što sam se sinoč tek registrirao na ovaj forum,a nisam ni u Glasu vidio članak jer čitam samo sport!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2005. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to sam mislila.

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2005. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuuuuuuuuuuuuuu,my bad!!!! Sve sam vas slagao,vjerujte nenamjerno! To nisam bio ja,ali zanimljivo da se baš poklopilo,i ja sam bio polugol,moj se slučaj dogodio u noći s 19. na 20. ali u Kolovozu,tj. prije par dana i ne znam lokaciju!još jednom sorry!

_________________
_________________________________

Uz Osijek do groba!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2005. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravilo kuće je don't be evil al' eto ti bar jedan zloćesti smajl za kaznu osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2005. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaslužio sam u svakom slučaju!!

_________________
_________________________________

Uz Osijek do groba!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: