Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zlato, srebro i bronca za Taekwondo klub Osijek na natjecanju "Dugo Selo Open 2023."

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 71713
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2023. 12:17 
Naslov:  Zlato, srebro i bronca za Taekwondo klub Osijek na natjecanju "Dugo Selo Open 2023."
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proteklog vikenda održan je Dugo Selo Open 2023. u Gradskoj sportskoj dvorani „Dugo Selo“ u organizaciji taekwondo kluba „Dugo Selo“. Na turniru nastupilo je preko 400 natjecatelja iz 39 klubova iz Češke, Slovenije, Hrvatske te Bosne i Hercegovine. Na ovom turniru svoje vještine mogli su odmjeriti limači, mlađi kadeti, kadeti i juniori.

Taekwondo klub Osijek nastupio je s 5 natjecatelja. U mlađe kadetskoj konkurenciji Klara Degmečić (-39kg) i Domagoj Ljevar (-47kg), u kadetskoj konkurenciji Maja Mulić (-55kg) i u juniorskoj konkurenciji Dora Dragovan (-52kg) i Dea Marković (-55kg), a cijeli turnir se odvijao po novim pravilima svjetske taekwondo federacije. Najbitnija promjena je da se sada borbe pobijeđuju na 2 dobijene runde od 3 i svaka runda starta s rezultatom 0:0.

Na tatami prvo izlazi mlađa kadetkinja Klara Degmečić koja pobjeđuje dvije borbe protiv predstavnica zagrebačkog Oriona Nike Beljan 2:0 (5:0;10:0) i odustajanjem predstavnice Ogrca iz Novske Eve Karabajić, a gubi u borbi za finale od predstavnice domaćina Kiare Hrdan 2:0 (8:4;10:4) i ovaj puta mora se zadovoljiti brončanom medaljom.

Mlađi kadet Domagoj Ljevar gubi u borbi za medalju 2:0 (12:0;12:0) od Erika Čavlovića iz bjelovarske „Omege“.

Kadetkinja Maja Mulić u borbi za medalju pobjeđuje predstavnicu domaćina Mariju Špoljarec 2:0 (9:8;14:5) pa potom gubi od Čehinje Pavle Bramburkove iz taekwondo kluba „Lacek“ 2:0 (5:4;8:4)

Juniorka Dora Dragovan osvaja zlatnu medalju nanizavši pobjede nad Mateom Milat iz zagrebačkog „Kondora“ 2:0 (4:0;3:0) i zagrebačkog „Metalca“Anom Karlušić 2:1 (6:1;2:14; 5:4).

Juniorka Dea Marković osvaja srebrnu medalju izgubivši finale od Čehinje Natalie Sikyrove „Lacek“ 2:0 (9:0;4:3).


Tekst i foto: Taekwondo klub Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: