Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pogledajte izložbu "Kartonske kutije"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jucer cuo dojmove ljudi koji su tamo bili i zbilja mi je zao sto nisam otisao...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam ZA

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo svi na izložbu! grupni obilazak! ko je za?!


Može! Autobus kreće ispred katedrale!

a šta ste sad, kad ja oću ić na plivanje, svi odlučili bit tak duhoviti?!! odlazim već dva sata! Smile
a kad mi je dosano nigdje nikog! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odite na izlozbu pa se nakon toga moze nastaviti ova rasprava. ja sam bila jucer i mislila sam na sve vas koji ste znali biti jako pametni a nitko se nije udostojio doci, jer pretpostavljam, odlazak u galeriju nije bas nesto sto cete izabrati. a margareta se jako slatko nasmijala na cijelu ovu situaciju i rekla nek dodju pa vide! naravno da nece nitko od vas otici, ali cete opet ponosno srati po nekoj sljedecoj izlozbi koja bude u osijeku! do tada uzmite koju knjigu o umjetnosti, (netko je reko da krenete od jansona, i dobro je reko) pa da za sljedeci put imate malo bolje argumente za popljuvat neciji rad osim sto cete upotrijebiti rijec "sranje"!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljepota je u očima promatrača... smatram da ista izreka vrijedi i za umjetnost...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): › odite na izlozbu pa se nakon toga moze nastaviti ova rasprava. ja sam bila jucer i mislila sam na sve vas koji ste znali biti jako pametni a nitko se nije udostojio doci, jer pretpostavljam, odlazak u galeriju nije bas nesto sto cete izabrati. a margareta se jako slatko nasmijala na cijelu ovu situaciju i rekla nek dodju pa vide! naravno da nece nitko od vas otici, ali cete opet ponosno srati po nekoj sljedecoj izlozbi koja bude u osijeku! do tada uzmite koju knjigu o umjetnosti, (netko je reko da krenete od jansona, i dobro je reko) pa da za sljedeci put imate malo bolje argumente za popljuvat neciji rad osim sto cete upotrijebiti rijec "sranje"!

Ja bi reko da sam bio na "izložbi" i šteta izgubljenog vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
mladunce je napisao/la (Pogledaj post): › odite na izlozbu pa se nakon toga moze nastaviti ova rasprava. ja sam bila jucer i mislila sam na sve vas koji ste znali biti jako pametni a nitko se nije udostojio doci, jer pretpostavljam, odlazak u galeriju nije bas nesto sto cete izabrati. a margareta se jako slatko nasmijala na cijelu ovu situaciju i rekla nek dodju pa vide! naravno da nece nitko od vas otici, ali cete opet ponosno srati po nekoj sljedecoj izlozbi koja bude u osijeku! do tada uzmite koju knjigu o umjetnosti, (netko je reko da krenete od jansona, i dobro je reko) pa da za sljedeci put imate malo bolje argumente za popljuvat neciji rad osim sto cete upotrijebiti rijec "sranje"!

Ja bi reko da sam bio na "izložbi" i šteta izgubljenog vremena.



otići vidjeti takvo nešto je samo davanje podrške likovima koji zatupljuju okolinu....

zamisli da se neko napravi velikuuuu nuždu na trgu A.Starčevića i onda se skupi desetak ljudi okolo i komentiraju kako je to umjetnost ...

vjerujem da bi se našli likovi koji bi zaista pomislili da se radi o "umjetničkoj instalaciji " a ne o običnoj nekulturi i govnetu
ajd sad umjetnička dušo ako si za možemo i izvesti pokus

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....vidim da se zakuhalo oko jedne obične izložbe ničega,pa takve su vam izložbe uglavnom zadnji tri do četiri godine po galerijama u Osijeku selu mom malom di se zna tko može izlagat a tko ne može...,vidim da ima pametnih koji nemaju pojma pa kažu natječi se,prijavi se,pokaži...,pa svi malo upućeni znaju koliko se mora lizati tuđe šupkove da bi se izlagalo u službenoj galeriji ili bar po mogućnosti viriti iz tih šupkova ako ne to onda moraš biti nečije dijete čijem se tati,mami ili stricu viri iz šupka a nije vam to samo u umjetnosti tako vam je to i u sportu ,glazbi,kulturi općenito kao u svim porama društva u kojem živimo,pa bi savjetovao nezadovoljnima da kupe kartu u jednom smjeru to je jedina i zadnja šansa ako nečeš da viriš iz šupka nekom Kusiku,Faktoru,Sušcu,Butkoviću,nekom iz poglavarstva ili županiji zaduženom za kulturu........
Mislim da je priču počela neka djevojka koja je ogorčeni fotograf amater pa su joj se pridružili i drugi,neka joj bude utjeha to da i akademski umjetnici ovog grada ne mogu dobiti šansu da izlažu u galerijama ove palanke od šupkolizaca sa jedne i druge strane,koji su se uglavili na bitna mjesta u ovom gradu i zadovoljavaju svoje potrebe tako da si ližu pakše do besvijesti.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro si odbrusio ovo !!
a gdje je tu omjetnost?????

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
http://margaretalekic.blogspot.com/


siti smo tih kvalifikacija i inih natpisa,izloždi ,stipendija i dr.
vjeruj mi da danas ima stipendija čak i za fantome koji su na svjetskim poznatim sveučilištima a kad završe osim udaranja bejzbol palicom neznaju napisati svoje ime
jer slovkanje nije u njihovoj domeni ,
o spomenutoj "umjetnici " nemožemo niti želimo razgovarat ili pisat jer pojma nemamo o njoj
djela vjerovatno govore o njoj a još više o njoj i njenim djelima govore posjetitelji ukoliko ih ima osim one nekolicine frikova koji su već spomenuti u prijašnjim postovima (onih 10-tak koji se čudom čude kako je baš ova izložba in iako su zapravo došli da budu viđeni i možda nešto popit ili pojest đabe jer nisu u stanju privredit nešto)
navedeno je tu hrpa radionica gdje može doći tko god želi ili se prijavi a i vidjeh barem 4-5 takvih izložbi gdje se prijavi i evo te kao umjetnika sutra ljudi znaju za tebe isto koliko su znali i prije.....
spasi nas umjetnika daj im lopatu !!!!

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.10.2007. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

usput....
vidjeli smo sinoć na tv-eu
neke vjesti ili takvo što ..kasno ... prilog o izložbi kartonskih kutija...
Bože spasi nas neznam koji put pa zar su ti ljudi normalni ...
prikazano ljudstvo gazi i spotiće se po izložbi ali onako ponosno kao oni kuže što je to a skoro vratove izlomili i naravno svi klimaju glavom ...
neko vrijeme nakon toga bio dokumentarac o mao -ce-tungu ako se ne varamo (nije ni važno vrijeme)...
vidiš hrpetinu kineza na skupu gdje mao drži govor i svi klimaju glavom ....
naravno svi kuže i odobravaju to što on laprda...
nismo sigurni jel ima tu neke sličnosti ili ne
ima sigurno SVI KLIMAJU GLAVOM razlozi su nebitni !!

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

momak, evo nešto za tebe - uživaj (ja uživam Very Happy )


vidimo se u petar-panu na sljedećoj izložbi osijek031.com smile

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2007. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja obožavam modernu koncepciju umjetnosti gdje svatko za svaku glupost kaže da je umjetnost i ako ti ne prihvatiš to prodavanje magle onda te prikažu kao krajnje nepismenog i neadekvatnog kretena....

te slatke riječi koje se biraju prilikom opisa umjetničkih instalacija mi paraju dušu...

ali ljudi moji, ako ste face naslikajte vi nešto kao drugar nam rubens(spokoj mu u duši) ili neka od drugih faca prošlog vremena

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ajwar@ imaš još koju 1,5*3m da stavim iznad kreveta umjesto križa osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: